Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzielonacholera

Detoxen Extra na pasożyty, ma ktoś opinie???

Polecane posty

Gość gość
oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grzyby i kandydozę z czystym sercem polecam specyfik candex pure essence labs jest drogi ale naprawdę działa do tego dieta bez cukru i jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie zaczęli leczyć się na własną rękę, skoro są skuteczne leki? Skąd ta nieufność do medycyny? Przecież branie czegoś z internetu to 100 razy większe ryzyko! To nie jest żadnym lekiem, nikt tego nie badał i naprawdę nie wiadomo co się przyjmuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jest tylu naiwnych , przecież od razu widać że to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi posłużyło usunięcie pasożytów z organizmu, a musiało być ich sporo bo teraz aż czuję się o kilka kilogramów lżejsza. Stosowałam Ecodetoxx (tutaj można o tym preparacie poczytać więcej – odkrycia.medicalfakt.pl). Naturalny roślinny środek sprawdzony naukowo, nie ma skutków ubocznych w przeciwieństwie do innych preparatów do oczyszczania z jaj i larw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Witam wszystkich. Kupilem dexavelan ponad rok temu 60 sztuk za ok 170 pln, otrzymalem 33 szt. Od tamtej pory mialem 4 telefony odnosnie opini przeprowadzonej kuracjii, ktorej nie przeprowadzilem gdyz brakowalo 27 tabletek. Baaaardzo mnie przepraszali, ale nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklama leku

Jak dobrze,że znalazłam choć jedbo forum gdzie opisujecie co to za ściema.Szukałam forum to wyskakiwały mi pieknie zrobione stronki z reklamą tego leku i sztyczne komentarze ludzi,którzy rzekomo używali tego.

Nie dam się nabrać i nie kupię tego.Śmierdzi na kilometr amwayem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zag

Teraz ten sam przekręt jest pod nazwą DETOSIL. Czytam o tym na stronie https://www.medycyna-przyszlosci.pl/infekcje-pasozytnicze?_url=%2Fr%2FNxTRiJoLGy-we7VAchf4z%2F&utm_campaign=13599&utm_content=16346&utm_medium=13&utm_source=29&adi=A7bd5b65b5e7723bebddfca26976bf47e&adref=NxTRiJoLGy-we7VAchf4z&adrf=29&adp=1957&ada=&clear_stats=NxTRiJoLGy-we7VAchf4z

i widzę podobne rewelacyjne właściwości. Pod artykułem są komentarze ostatni tej samej osoby ciągle 3 minuty temu i nikt więcej nie komentuje bo nie ma możliwości komentowania. Wszystko to śmierdzi mi oszustwem na odległość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Kupiłem, zażyłem, bez efektu. Spróbuję żołędzi . Produkt krajowy, prosto z parku. Pewnie da podobny efekt terapeutyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

proszę sobie przeczytać skład nic nie pisze o usuwaniu pasożytów

Ostropest plamisty – roślina ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Wykazuje zdolność łączenia się z toksynami, co usprawnia usuwanie ich z organizmu (głównie z wątroby). Działanie detoksykacyjne wspomaga regenerację wątroby uszkodzonej przez zanieczyszczenia.

Jagody acai – wspomagają eliminowanie toksyn z organizmu. Ponadto zmniejszają wzdęcia, uczucie ciężkości, wspierają odchudzanie poprzez przyśpieszanie metabolizmu. Jagody acai zawierają także wiele wartościowych aminokwasów, co dodatkowo wzmacnia organizm i dodaje energii.

Ekstrakt z korzenia lukrecji – wspiera funkcję układu pokarmowego, w tym nerek i wątroby. Wspomaga usuwanie metali ciężkich i zanieczyszczeń z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×