Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widmo Geniusza

Dla kobiet liczy się tylko wygląd i kasa

Polecane posty

Gość Widmo Geniusza

Temat był tutaj poruszany wielokrotnie toteż wyjaśnię na czym rzecz polega i definitywnie skończę z wszelką mitologią jaką karmią nas panie, które boją się przyznać do tego jak bardzo są powierzchowne. Otóż TAK! Dla kobiet liczy się tylko wygląd oraz pieniądze co już dawno zostało udowodnione naukowo i żadne chore ideologie szanownych pań nic tu nie pomogą. Teksty, że liczy się wnętrze to smutna ściema, którą kobieta karmi facetów...no bo co ma powiedzieć, napisać? Mają wdrukowaną manipulację facetami, więc muszą takie ściemy walić by zyskać więcej potencjalnych partnerów. Są takie kursy NLP i PUA. Otóż uwierzcie mi, że to nie działa. Miłość laski do faceta zależy od jego wyglądu czy forsy i od niczego więcej. Szukają tylko dobrego DNA dla bachorów i utrzymania dla siebie oraz by wykarmić potomstwo. Nie dajcie się więc mamić, że liczy się charakter bo to są sprzeczne z prawdą bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tapetujesz twarz?
jak bedziesz ciapa to nic ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
Nie odkryłem, ale wku*wia mnie ta hipokryzja i ciągłe pier*olenie, że liczy się wnętrze. Niech wszyscy, którzy nie wiedzą się dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tak pierdoli? Pieknej i bestii sie naogladales? To tylko bajka, zreszta bestia byla kasiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxic Toy
Dawno już pisałam tutaj, że facet powinien mieć kase i wygląd inaczej jest zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxic Toy
Bestia był przede wszystkim męski, a nie ciotowaty. Kobiety lecą na tych którzy umiejją zapewnic rodzinie byt, a nie na przewrażliwione cioty co kobiete zmuszają do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzolanta..l
to ciekawe dlaczego moj facet powiedzial mi, ze gdybym byla bez pracy i pieniedzy to by ze mna nie byl (teraz mam firme i sporo kasy) a sam jest golodupcem! wy tez jestescie sprzedajnymi dziiwkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo the niziołek
Ja bym chciał biedną brzydulę, ale ja się na faceta nie kwalifikuję niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponmfnrpnfor
mezczyzni kochaja nasze wnetrza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie karmienia ludzi zludzenimi, ale jeszce bardziej wkurza mnie stawianie wymagan, gdy samemu nie ma sie nic do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponmfnrpnfor
mezczyzni kochaja nie nasze jedrne piersi i piekne twarze lecz nasza dusze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jest sporo prawdy w stwierdzeniu :wygląd nie jest najważniejszy. Jest wiele kobiet, ktore są z mężczyznami nieatrakcyjnymi dla społeczeństwa. w prawdziwej miłości liczy się coś więcej niż opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
No bo faktem niepodważalnym jest, iż wszystkie(bez wyjątku) kobiety są dzi*kami oraz szmatami zdegenerowanymi przez ewolucję i wypaczonymi przez popkulturę. Kto tak pie*doli? Znajdzie się zajedwabiście dużo osób, które łykają ten tekścik z wnętrzem i zajebiście dużo kobiet, które ów tani kit wciskają. Takie jest odwieczne prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapusc redtube, poruszaj skora (jedyne seksualne doswiadczenie na jakie mozesz liczyc) i na moment ci poziom frustracji spadnie nerdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
I większość facetów jak usłyszy tekst: " Wy lecicie tylko na ładne piersi i pośladki ma na to wyjebane, kobiety zaś z reguły po usłyszeniu tego co ja napisałem wpadają w amok i histerię. Ja potrafię się przyznać, że lecę na wygląd i lecę też na charakter. Co jest mniej płytkie? Lecieć na wygląd i kasę jak wy czy na wygląd i charakter jak faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxic Toy
co ty facet pierdolisz? to faceci zostali zdegenerowani na meskie cioty, którym się w dupach przewraca i stawiają kobiecie warunki, że ma pracować na wspolne życie. A od poczatku ludzkosci to samce dbały o byt, polowali itd, a samice wychowywały potomstwo. Fakt, że są kobiety, którym teraz to nie odpowiada i chcą się zamieniać z facetami, ale to są głupie pizdy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
przez was wyrachowane pindy muszę gwałcić swoją sunię Bekę bo nie mam gdzie się rozładowac!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
Lupida- tradycyjnie. Przegrana na płaszczyźnie intelektualnym- atak na osobę(ad personam) bluzgi i docinki. Dałaś dowód, że umysł niezbyt bystry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
Beka czyli Beczka to mój owczarek niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No bo faktem niepodważalnym jest, iż wszystkie(bez wyjątku) kobiety są dzi*kami oraz szmatami zdegenerowanymi przez ewolucję i wypaczonymi przez popkulturę" A nie myslałeś o tym, żeby zostać gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanełe duchełe
co innego wyzywac konkretną osobę, a co innego wszystkie kobiety od szmat. I kto tu jest pustakiem i chamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
Tradycyjnie. Wybaczcie panie, ale uciekając od argumentacji i stosując bluzgi oraz podszywanie się pode mnie dajecie tylko dowód, iż jesteście zbyt tępe na dyskusję. Zresztą czego można oczekiwać od kogoś kto potrafi tylko się stroić i malować, by przypodobać się samcom? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ważny jest i wygląd i charakter. kasa się nie liczy specjalnie, ale bycie samodzielnym to na pewno plus. nie chciałabym być z kimś, kto żerowałby na mnie. nieprawdą za to jest, że jak facet jest brzydki, to żadna na niego nie poleci. znam wiele par, gdzie dziewczyna jest naprawdę ładna, a facet wręcz brzydki. co śmieszniejsze, laski biorą się za i przystojnych i brzydkich gości, faceci tylko za ładne dziewczyny. także wszyscy coś od życia dostaną oprócz brzydkich dziewczyn, bo nawet brzydki facet na pierwszym miejscu wymieni, że dziewczyna ma być ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widmo Geniusza
ktoś kto leci na kasę= szmata wszystkie kobiety lecą na kasę=wszystkie kobiety to szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toxic Toy
no tak, cham ynteligentny jest gorszy od chama... czego można oczekiwać od kogoś kto wymaga by kobieta pracowała i nie jest w stanie sam zadbać o byt dla rodziny? Po co w takim razie kobiecie facet? Tak się składa że kobieta zawsze będzie mieć więcej do zaoferowania mężczyznie niz mężczyzna kobiecie. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wszystkie kobiety na świecie znasz? "lecenie na kasę" się nie opłaca. nigdy nie wiadomo, co się w związku może stać, więc kobieta powinna być niezależna finansowo, by nie zostać na lodzie. po co sie uzależniać od drugiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×