Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego homoseksualisci to są takie cipqi?

Polecane posty

Gość gość

W wiekszosci, bo zdarzaja sie tacy co sie nie beda ukrywac na portalu fel/low i pokazywac twarz, normalnie zachowywac i nie sa seksoholikami. Ale wiekszosc to jednak traktuje innych facetow jak szmate, jak rzecz, jak fantom do masturbacji. To jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo geje mają bardziej kobiece mózgi (w tym mała ich część nawet chce być kobietami, ale nie chcą przechodzić operacji zmiany płci) To nawet udowodnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pokazuję twarzy na żadnych portalach randkowych, ale nie ukrywam się jakoś specjalnie. Ktoś dociekliwy mógłby się domyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy odniosłam się do tytułu - myślałam, że chodzi Ci o zniewieściałość, "ciot/owatość" gejów, a nie o podejście do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ale to kobiety są w wiekszosci seksoholikami? Bo ja napisalem ze wlasnie Ci "normalni" maja czesto za zle tym na widoku oraz kobiecym ze sie nie ukrywaja i obnosza wszedzie ze soba. Ostatnio nawet jeden mi napisal ze takich najchetniej do getta by zamknal..gej "normalny". Wiekszosc taka jest. C***owatosc ma chyba dwa znaczenia, nie? DLa mnie c***owatosc to strach, lek, niechec do bycia gejem nigdzie poza ukrytymi profilami na specyficznychh portalach dla nich..udają "normalnych", tj. hetero, choc nimi nie są. Dla mnie Ci są "c*****i", a nie sensu stricte tzw. Kobiecy czy przegieci geje. Ja tak to rozumiem juz i sobie tlumacze bo siedze jakby w 'srodowisku' od 8 lat. I dla mnie c*****i sa geje bez jaj by być sobą. Nie przegieci/kobiecy bo oni najwyrazniej nie są c*****i, skoro sie nie ukrywają (nie mają nawet fizycznych sklonnosci/zdolnosci tego robic), czaisz o co mi chodzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie chodzi mi o podejscie do seksu bo to odrebny temat. chodzi mi o podejscie do swojej tozsamosci seksualnej. do tozsamosci geja ktorym jest, a ktory w realnym nie wirtualnym swiecie udaje kogos kim nie jest, bo stereotyp go nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam skłonności masochistyczne, w domu trzymam w ukrytym miejscu pejcze, maski itp. Na portalach klimatycznych mam konta, ale w realnym świecie się do tego nie przyznaje, bo wolę uniknąć nieprzyjemnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odeszłeś/aż od tematu głownego. Tu nie chodzi mi o prezentowanie wszem i wobec preferencji w seksie, jakimkolwiek, czy to hetero czy homo..masochizm tez wystepuje. Ale tożsamość seksualną. Chyba tego nie odróżniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rozumiesz przez "kobiecość"? Bo można rozumieć wrażliwość, umiejętność dostrzegania szczegółów, zwracanie uwagi na estetykę (co uważam za pozytywne) i chwiejność nastrojów, niezdecydowanie, niezaradność, co mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecy charakter. No dokladnie te cechy o ktorych piszesz. Takie usposobienie. Ale tacy geje sie nie ukrywaja przeciez, bo nei maja sposobnosci. Mimo to sa znienawidzeni przez innych gejow, najbardziej tych po przeciwnej stronie bieguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×