Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie wynajmując cudze mieszkania rujnują je

Polecane posty

Gość gość

spotkaliście się z taką opinią? Czy wynajęlibyście swoje mieszkanie, jakbyście musieli spłacić kredyt a stracilibyście pracę? czy wolelibyście nie wynajmować ? (pomijam, że podobno mieszkanie wynajmuje się kilka miesięcy zanim ktoś się znajdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciciel akademika
nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba udokumentować stan przed wynajmem i później sprawdzać, gdy ktoś demoluje wywalasz i żądasz kase, a jak się stawia to do sądu i bierzesz rzeczoznawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rujnują bo sa zazdrośni , ze musza komuś płacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni rujnują nawet jak mają dużo poniżej ceny rynkowej :o Czy ktoś nie rozumie, że jeśli właściciel wynajął mu mieszkanie to ten właściciel poniósł koszty? Jeśli mam kredyt i nóż na gardle, że mam go spłacać to poniżej pewnej ceny zejść nie mogę. Poza tym ludzie nie sa gotowi np.na to że Warszawa jest droga. Cena mieszkania zależy od lokalizacji. Jeśli taka W-wa ma 500km kwadratowych to różnice cen mogą być bardzo duże. Ktoś kto wynajmował mieszkanie w centrum mówił mi, że zszedł z ceną do 2/3 stawki w tej okolicy. Bo To była okolica apartamentowców a on miał mieszkanie nie apartament, ale lepsze, bo wszystkie pokoje osobne (nie było salon łączonego z kuchnią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena była niższa, bo mieszkanie miało normalny standard, no nie miało np. powymienianych ostatnio drzwi. Też ludzie kręcili nosem i niszczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmował 2osobne pokoje w cenie 1, lokalizacja była świetna (tam ceny mieszkań sa naprawde wysokie). I tak mu każdy kto mieszkał poniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje mieszkanie też zniszczone po pół roku odnajmowania. Zdecydowałem się tanio sprzedać bez remontu. Nie chcę znów inwestować by potem remontować wnętrza. Decyzja podjęta. Nie stać mnie na dalsze sponsorowanie cudzego niechlujstwa i nieszanowanie cudzej własności:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się właśnie opłaca brać kredyt na mieszkanie i je wynajmować nie dość, że wartość mieszkania spada to jeszcze lokatorzy je zniszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie jest ich i uważają, ze jak Cię stać na mieszkanie, to stać Cię też na remonty po nich :(. Taka jest rzeczywistość. Tak samo jest z samochodem. Mam kolegów, którzy mi, albo ja im pożyczam wóz bez problemu i takich, którym nigdy w życiu nie pożyczyłbym NICZEGO :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebna ideologia. Jak ktoś jest fleją to zrujnuje każde mieszkanie: swoje, mamy, wynajmującego i wszędzie wokół siebie będzie robił syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, jak w takim razie można zarobić, żeby nie wpuszczać do mieszkania ludzi, którzy zachowują się jak chołota? Bez usług towarzyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×