Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego młode dziewczyny są takie niemiłe, chamskie tylko

Polecane posty

Gość gość

plotkuja wyzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka odpowiedź. Brak kultury wyniesiony z domu niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy co idealni i mili tacy sami jesteście jeszcze gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestesmy gorsi i dobrze o tym wiesz. Dziewczyny w grupce czestą sie czepiaja chlopakow wyzywaja strasznie czasami bija. I to za nic taki mają kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie jakas dziewczyna czepia i wyzywa za nic. To weź po szkole podejdz za nią jak bedzie sama wracała i p*****lnij bejsbolem albo kamieniem po nogach , tylko mocno. Zobaczymy czy bedzie taka mądra. Ja tak kiedys zrobilem to przepraszala mnie pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy też bijecie wyzywacie poniżacie jesteście chamami miejsca nawet w autobusie starszym nie ustąpicie czepiacie się dziewczyn a zauż post i o facetach napisz jacy jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani razu nie widzialem zeby chlopak pierwszy uderzyl dziewczyne. Kto chce to niech ustepuje. To wy jestescie chore na glowe co wam chlopacy robią ze ich czepiacie. Ale oczywiscie tylko w grupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są chore psychicznie i wiedza ze im nic nie zrobisz bo są kobietami. Ale to trzeba n*******lac w łeb. A jak bedzie chciala zrobic odwet to zbieraj kolegow i katuj taka k***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezstresowe wychowanie i brak wyniesionej z domu kultury - właśnie dlatego młode dziewczyny są takie niemiłe i chamskie. Pamiętam jak nie dawno pisałem do kilku dziewczyn a facebooku i fotce. Ja do nich z miłym tekstem na dzień dobry a większość z nich zazwyczaj : s******laj, po chuj piszesz, g****o mnie to obchodzi, koleś wal się itp. Praktycznie żadna nie potrafiła się normalnie przywitać a co dopiero poprowadzić normalny dialog. Widzę to też podczas wizyt w klubach. Wczoraj byłem na imprezie i pełno takich młodych lasek w boksach siedziało, nawalone we łbie jak stąd do Kanady, co drugie słowo to k***a i ja p*****le. Na zewnątrz ładnie ubrane, umalowane i uczesane a w buzi język jak z rynsztoka. Najgorsze jest to, że takie laski nie mają instynktu samozachowawczego, czyli same od siebie nie czują, że zachowując się w ten sposób i wypowiadając się w ten sposób sprawiają wrażenie tępych i głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko po trochu, ale też zachowanie chłopaków jest beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zakładaj post i napisz jacy są faceci tylko jak napiszesz jesteśmy mili i nie bijemy kobiet to ze śmiechu chyba pękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 dobrze to ujeles. Ja tez jak pisalem na gg albo fb to prawie kazda, duza wiekszosc s********j nie pisz k***a tu a co my sie znamy debilu itd. One po prostu czuja sie nietykalne bo są kobietami. Najgorsze jest to ze i te starsze 35l takie są. Nie ma to jak z***bac takiej pewnej siebie paniusi w ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLODE? ty przypatrz sie dobrze "moherkom" to dopiero ma ostry wulgarny ozorek :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze twoje zaczepki byly jak z rynsztoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wogóle jesteśmy źle wychowywani. Tlumaczone jest nam zawsze od malego ze dziewczynek nie mozna bic. ( Nie prawda bo mozna da sie probowalem :D ) . I dlatego poziej duzo mezczyzn jest z niską samooceną. Bo dziewczynka to moze uderzyc a chlopiec nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nie obrazac:)Polki ogolnie slyna z wulgaryzmu.:D w zadnym innym kraju Swiata nie slyszalam tak wulgarnych kobiet jak wlasnie Matki -Polki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wyniesione z domu jacy rodzice to dzieci tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:39 A może one sobie nie życzą tego żebyś do nich pisał bo cię nie znają albo nie lubią facetów do mnie też jakiś pajac puszcza strzałki na tel mówi się nie dzwoń tu i swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 mocherki tez sa ostre ale nie tak. Je mozna latwo zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha ale kiedys tego nie było. Wulgaryzmow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tutaj duzo pisac ;)))zaden kraj na swiecie nie ma tak bogatego- wulgarnego slownictwa:)))jak PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 jak niechcą to mogą powiedziec a nie od razu obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do mnie obcy pisał na telefon ale nie chciał powiedzieć skąd ma nr ani kim jest, to siliłam się na kulturę, nie przeklinałam, ale i tak podobno byłam bardzo ostra. Chciałam dosadnie powiedzieć co myślę. Gdyby zdarzyło mi się takie nagabywanie drugi, czy trzeci raz to też bym była grzeczna acz stanowcza, ale przy każdej kolejnej osobie byłoby coraz gorzej, aż w końcu też bym ograniczała się do "s********j". Bo nie każdy chce zawierać nowe znajomości w ten sposób, przez telefon, czy portale. I jeśli zdarza mu się, że często jest dręczony, to traci cierpliwość i nieważne jest to, że akurat Ty piszesz po raz pierwszy. Tu już nie ma znaczenia który raz się odzywasz, tylko, że jesteś kolejnym, który w*****a. ;) W klubach może być podobnie. Jeśli dziewczyna jest atrakcyjna i często podrywana, to będzie alergicznie reagować na wszystkich, którzy jej się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty martha jak bys poradzila. Co robic jak taka dziewczyna sie czepia w realu najczesciej w grupce dziewczyny. Ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******ic dziewczyny tylko do tego sie nadaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj biedni faceci zawsze bez winy są a teraz nagle wielcy urażeni sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś na wielkie szczescie mieszkam w kraju ,w ktorym nie spotykam sie z wulgarnoscia,chamstwem -)))nie wiem co bym zrobila ?:))chyba nogi za pas i dyla:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Jak dziewczyna was czepia to bic i kopac. Nie sluchac ze ma okres i ja wszystko wkurza tylko bic suke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden raz wymknelo mi sie brzydkie slowo ,jak brat sie spojrzal:) unikal mnie jak ognia:))mialam dosyc na caly tydzien:))ukaral mnie nie odzywajac sie do mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×