Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego młode dziewczyny są takie niemiłe, chamskie tylko

Polecane posty

Gość gość
O Boże, ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafie uderzyc nigdy bym nie skrzywdzila:)))nikogo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiete bić ? ci faceci są naprawde jacyś p******i ! Kobiete wolno bić? a facet to co nie tykalny ma być ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja facet kobiete bije to czemu kobieta ma jemu nie przywalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość dziewczyn dzisiaj jest uprzejma. są oczywiście niewychowane kreatury, ale chłopaki to najczęściej ci, których słucham i dziwię się, jakie szambo wylewa im się z ust, chłopak jest też pierwszy do zostania tyranem i ze skłonnościami do agresji. autor zaś zakłada te tematy, bo ma w szkole/na uczelni grupkę dziewczyn, które pewnie go wyśmiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość jest zdecydowanie niewychowana. Jestem tym co pisał z godziny 11:39. Tutaj nie chodzi o to, że się komuś narzucasz czy piszesz jakiś głupi chamski tekst do dziewczyny. Piszesz normalnie z kulturą "Cześć co słychać jak leci" albo "Cześć porozmawiamy?" I większość lasek zawsze odpisuje w stylu "s********j". Przecież ja nikogo do niczego nie zmuszam, a dziewczyna jak nie chce porozmawiać i poznać kogoś nowego to przecież wystarczy, że napisze: "Hej, dziękuję ale nie" albo "Hej, jestem zajęta, pozdrawiam". Wystarczyło by takie coś napisać a zamiast tego stek wulgarnych przekleństw w stronę kogoś kogo w ogóle nie znają i widzą tylko na zdjęciu. Bezstresowe wychowanie, dzicz i nie wiadomo jeszcze co. W życiu bym nie chciał takiej dziewczyny żeby została w przyszłości moją żoną albo matką moich dzieci. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś napisałam Ci, że jeśli ktoś ma taką wiadomość jeden, drugi, trzeci raz, to będzie odpisywał kulturalnie, ale jeśli jesteś 15 facetem, którego nie zna, a który zagaduje do niej przez internet, to jej już nie będzie obchodziło jaki jesteś i co piszesz, bo cierpliwość jej się skończy i zareaguje krótko, dosadnie, dając upust nerwom, bo to denerwuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz na czacie. większość nicków żeńskich to faceci, którzy robią prowokację/są gejami. jeśli masz też żeńskiego nicka, to pisze do ciebie dosłownie 20 facetów na minutę. zaczynasz po prostu tracić cierpliwość i każdego faceta postrzegać jako agresora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz dlaczego sie wkurzamy. Bo was nie mozna bic a wy nas mozecie. Chcialabys zeby tobie rodzice wmawiali i wszyscy ze chlopców nie mozna bic a nam ze czasami dziewczynki trzeba bic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:42 dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak naprzyklad autora w szkole czepia kilka dziewczyn . To co ? To fajne co takiej zrobic.? Z***bc tylko kijem po łbie a jak z kims przyjdzie to złamac nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a wiesz dlaczego sie wkurzamy. Bo was nie mozna bic a wy nas mozecie. " NIKOGO nie wolno bić. Takie mamy prawo. A co do wmawiania, to chodzi o to, by nie bić słabszych. Tylko tyle. Ale wiadomo, każdy dojrzały człowiek powinien wiedzieć, że nie można bić nikogo. Chyba że w samoobronie. Kobieta Cię bije? To się obroń, masz prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 młotek sobie kup i walnij się nim w łepepek durniu albo sam się w nos uderz kijem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś OK ja to rozumiem, ale przecież zakładając profil na takim portalu gdzie wiadomo, że chodzi o to, że masa ludzi się tam poznaje, to przecież wiedzą z czym to się wiąże. A to nie jest przecież powód żeby za 15 razem napisać s********j. Ja też się często denerwuję ale w życiu bym do nikogo nowo poznanego się w ten sposób nie odezwał. To świadczy o samym sobie, jak cię widzą tak cię piszą. A tu ładna dziewczyna, fajnie ubrana, śliczne długie włosy, studiuje medycynę a na dzień dobry tekst "k***a s********j nie mam teraz czasu" :D Rynsztok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, to czekaj, bo myślałam o zagadywaniu do nieznanych na gg i fb. Ale jak jest portal na którym zakłada się konto by kogoś poznać, to już gorzej. No to fakt, jak ma dość, to niech usunie konto. Nie wiem, tego już Ci nie wytłumaczę, bo nie ogarniam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama byłam kilka dni temu wyzywana przez faceta bez powodu i to nie pierwszy raz spotkałam się z ich chamskim podejściem wiem jacy potraficie być k****asza mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak ciebie pierwszego do gazu ty sadysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziałam niedawno na stacji autobusowej , koło mnie dwie dziewczyny siedziały i czekały na autobus, były pewnie z liceum. Jedna gadała przez telefon z kims a ta druga też sie udzielała. Miała taką gadke : '' ty j****y pedale spedalony, a weź sperdalaj zapinać Krzysia w d**e., no, no, ty jestes pedał spedalony'' Za chwile przyszła do nich trzecia i mówi ''cześć pedały''. Wszystko to były takie ich wygłupy, a patrząc na to zboku to mysli człowiek, skąd ta hołota sie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GDYBY na świecie żaden facet nigdy by nie uderzył kobiety nie wyzwał nie pomiatał nie gwałcił tylko by był dobry dla kobiet pomocny dobry itd kobiety były by dobre dla was bo teraz to wygląda tak jeden mnie wyzwal ja wyzwe tego on uderzyl ja uderze jednym słowem jeden zawinił reszcie się obrywa więc się teraz nie dziwcie faceci że większość kobiet dla was jest nie miła bo to wy prowokujecie je tym swoim głupim zachowaniem te wasze sztuczne podrywy narzucanie się kobietą które was nie chcą bo jak kobieta mówi odwal się to dalej skaczecie koło niej to trzeba wam powiedzieć spier jak nie dociera ale nie mówcie że tylko kobiety bo wy też nie jesteście święci tu już kilku pokazało właśnie jak traktuje kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:36 to już świadczy o nietolerancji do dwóch zakochanych chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby kobiety nas utrzymywały a my bysmy sobie w domku siedzieli. Bylo by super. Ale mozemy i robic a wy w domku siedziec tylko nie gadac ze malo robimy. Wogole jak nie wiecie to kobiety niszcza wszystko kobieta najczesciej zdradza i bierze rozwod. To ta milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc kobiet rzucila by męża dla takiego kulczyka. A maż zony by nie rzucil dla np. Takiej Anji Rubik. My patrzymy na wszystko inaczej wy jak uposledzone stworzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rozwodu nie bierze się bez powodu. Nie znam kobiety, która będąc w związku przymila się do mężczyzn innych, znam kilku żonatych, którzy się łaszą do mnie jak p******i. I nie przeczę, że kobiety nie zdradzają, ale coś mi się w Twoich statystykach nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenarusz na seksmisje 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeczę, że kobiety zdradzają * tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobiety zdradzają częściej to wy zdradzacie jak kobieta nie może bo np jest w ciąży to lecicie się ****ać pierwsi nawzajem się zdradzacie a kto zdrade wymyślił wiadomo że facet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wymyślił facet broń bijatyke zdrade alkohol papierosy wojny wszystko co najgorsze na tym świecie to wina facetów jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:52 powody kobiet są tak glupie ze szok. Zmyslaja tylko zeby dostac rozwod. Czemu w związkach w ktorych jest duza kasa nie ma rozwodow? Bo kobiety to materialistki. Jan Kulczyk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tampony podpaski i wibratory tez wymyslił facet. Ciesz się szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×