Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego obecnie kobiety maja az takie wymagania?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o sprecyzowanie tego zagadnienia. Czym jest to spowodowane i dlaczego poglebia sie az w takim tempie? Dlaczego facet 5/10 zadowoli sie dziewczyna 5/10 a laska 5/10 robi wszystko zeby miec kolesia z 9-10/10? Woli nawet byc sama niz z facetem swojej 'klasy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasy, kasty, punktacje... Idz do lekarza, ale takiego od glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo od hormonow w kurczakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard u kobiet dobrze ze ktos poruszyl ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ten facet 9/10 może mieć zaburzoną samoocenę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łosiu bo kobieta poszukuje przystojnego sponsora , zebys sie jej podobal, posuwal ja pieknie i jeszcze jej dawal pieniadze na utrzymanie niby dlaczego mialaby dawac brzydalowi za darmo pamietam jak niedoszla tesciowa powiedziala do mnie "my chcemy zeby nasza corka miala dobrze" podczas jednej pogadanki i wiesz co sobie pomyslalem jak chcecie zeby miala dobrze to sie wezcie do roboty i jej dajcie bo ja nie jestem jeleniem juz wiecej mnie nie widzieli bo sie spotykalismy u mnie az pewnego wieczoru mi opadl podczas seksu dajac sygnal "dość, wystarczy" nstepnego dnia zerwalem z nia a po tygodniu przyszla zabrac swoje rzeczy nie badz gamon , nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zostaniesz prawiczkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie by nie były. Bierzesz sekretarkę z dupą księgowej i małymi cyckami, albo nic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają aż takie wymagania bo zmądrzały i wiedzą że WRESZCIE też są warte zachodu. Oby tak dalej. Męskie niedojdy WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"facet 5/10 zadowoli sie dziewczyna 5/10 " tak, ale napisz jeszcze uczciwie, jaki facet: ten ktory nie ma kasy albo pozycji, bo bogaci maja wymagania i to jeszcze jakie! czyli: pieniadze, stabilizacja = wymagania coraz wiecej kobiet zarabia tyle samo co faceci, wiec przeklada sie to na wieksze wymagania, proste tylko desperaci biora co leci - kobiety wymagaja, bo MOGA najwyrazniej nie zalezy im by byc z kimkolwiek za wszelka cene, a ludzie o ciasnych choryzontach, no coz - tacy isnieja u obywdwu plci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaliscie sobie ale nikt nie odpowiedzial na pytanie dlaczego przecietny facet zaakceptuje przecietna dziewczyne ale przecietna dziewczyna ZAWSZE chce tylko i wylacznie kolesia z najwyzszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem laska 5/10 pogardza facetem 5/10 nawet o wyzszej relatywnie do niej pozycji spolecznej i statusie materialnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie czasy stary, ja się przyzwyczaiłem a ty dziś dopiero się obudziłeś..... to masz skapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety od zawsze chciały mieć lepszego od siebie. Kobieta chce móc podziwiać swojego faceta, ulegać. A ulec można tylko komuś lepszemu, kto jest mądrzejszy, przystojniejszy, lepiej zarabia. Tak było zawsze. Myślenie to ma niestety jeden bardzo duży feler. Trudno znaleźć faceta kobiecie która sama jest 9,10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ktos wymyslil wibrator,to facet nie do zdarcia kazdej dogodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecietna dziewczyna ZAWSZE chce tylko i wylacznie kolesia z najwyzszej polki x nie odnoszę takiego wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro takich znajduja to co, gul Wam chodzi? :D jesli laska wg Ciebie 5/10 ma szanse na faceta 8/10 to dlaczego ma rezygnować z tego w imie przecietniaka? Wy sobie bierzcie przecietniary skoro chcecie. Jak ktos uwaza ze stac go na więcej to oczywiste ze celuje w lepsza partie. Tak samo jakbys sie dziwil: czemu ktos woli zarabiac 5tys a nie 500zl. To ze Ty masz niska samoocene i sadzisz ze Twoja praca warta jest 500 nie znaczy ze kazdy tak ma Ps. Sami zaczeliscie dyskusje o liczbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraty pierdaty. Laski są takie,ze lecą w 5 na jednego z kasą a biedak se musi trzepać tak jak kotek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro takich znajduja to co, gul Wam chodzi? smiech.gif jesli laska wg Ciebie 5/10 ma szanse na faceta 8/10 to dlaczego ma rezygnować z tego w imie przecietniaka? Wy sobie bierzcie przecietniary skoro chcecie. Jak ktos uwaza ze stac go na więcej to oczywiste ze celuje w lepsza partie. Tak samo jakbys sie dziwil: czemu ktos woli zarabiac 5tys a nie 500zl. To ze Ty masz niska samoocene i sadzisz ze Twoja praca warta jest 500 nie znaczy ze kazdy tak ma Ps. Sami zaczeliscie dyskusje o liczbach X Po części masz rację ale jeśli chodzi o zarobki to niektórzy wolą mniej zarabiać w imię zajęcia które sprawia im przyjemność zamiast masę kasy w zamian za stres i niepewność. Ja myślałam że liczby dotyczą tylko wyborów Miss Piękności a nie, przciętnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarek tyk tyk
babom spadają wymagania z czasem, z ich wiekiem i z ponownymi klęskami w związkach, inne wymagania ma 20 latka, 30 latka, 40 latka, 20 latka szuka nieistniejącego ideału, 30stka schodzi na ziemie, a 40stka bierze ochłapy albo jest starą panną. należy nie zapominać że baby mają tykający zegar biologiczny, i tyka coraz szybciej z wiekiem, po 40stce to zegar już zapie/rdala jak szalony, dlatego bezdzietne ( a nieraz i dzietne ) 40chy mają często dużą chcice i by się roohały ciągle, bo biologiczny zegar im każe, bo już ostatni dla nich dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biologia i genetyka
kobieta szuka nieświadomie najlepszego partnera bo ma więcej zainwestowane w związku, to ona nosi ciąże 9 miesięcy i ponosi konsekwencje nieprawidłowego wyboru partnera, po prostu to jest sama biologia nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipergamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×