Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łotta fak

Dlaczego Polki prawie zawsze chcą zdobyć faceta własną doopą?

Polecane posty

Gość łotta fak

czyli odwali się taka jak na wybieg w Paryżu, cała pensja idzie na prezentacje, a potem szuka debila który ten poziom wyglądu jej zasponsoruje aż do śmierci? Łotta fak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niejeden Polak jest takim debilem, że się na to łapie. :D Jesteście siebie warci, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Polki tylko ogólnie puste baby. Na całym świecie tak jest I wiesz - czepiasz się, ale jest popyt jest podaż. Gdyby część facetów na to nei leciała to by baby tak nie robily. A tak ciągnei swój do swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noe wiem jakie Ty znasz kobiety, ale większość jest zupełnie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno sam jest taki interesowny, leci na kasę i wydaje mu się, że kobiety mają podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jako kobieta to nie wiem czy taka większość jest zupełnie inna. Owszem, mało jest kobiet co tak stereotypowo całą kasę na wygląd wydaję, ale mnóstwo jest takich co na swój wygląd mocno patrzy. I przegina Ostatnio byłam chora, wypryszczyło mnie przez to i usłyszałam, ze facetom się nie powinnam pokazywać :D Kurwa, w domu się zamknę bo jeszcze jakiś facet uzna mnie za brzydką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość komedia na codzień
Polki to full wypas i fryzura aby śmieci wyrzucić czy iść po zapałki i kiosku, bo co będzie jak ktoś ją zobaczy bez tapety i całego wystroju, obciach jak z Warszawy do Tokyo, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak najłatwiej dostają najlepsze stopnie na uczelniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są biedaczyny, ulegają presji otoczenia i robią to co im każą media, nie na darmo media to tz. programming. Chwile pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Ty taka dama twojego serca. Jesteś pustakiem szukasz / znajdziesz pustaka.Koniec dyskusji.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiat kreci sie w okol tylka i kasy,a ty z kad sie wzioleś?:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz wybrałam gołodupca, a zostawiłam go, bo lubił się o wszystko wykłócać. W ogóle nie zwracałam uwagi na pieniądze ani na ich brak. Faceci są o wiele bardziej chciwi niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak baba chłopa nie podnieca to będzie nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecasz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby mają łatwe życie, upolują jelenia i żyją na jego koszt, czy tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępe hooje wokoło
to jeleń głupi że daje się na iluzje złapać, tępe hooje z tych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam gadacie. Ja mojego pierwszego meza to utrzymywalam, nawet mu fajki kupowalam, a mnie sam zabranial palic. Moja babcia mi mowila, co ty se wzielas dziewczyno za chlopa??? Ogarnij sie i uciekaj od niego. Ja do babci, ale ja go kocham, bo tak bylo. Wyszlam za maz z wielkiej milosci. Odkochalam sie jednak szybko jak mnie po raz pierwszy uderzyl. Sorry, ale taka glupia to nie jestem, swoje granice mam. Po kilku miesiacach rozwod. Drugi maz inna historia. Zakochalam sie ale, od drugie wejrzenia i postanowilam wyjsc za niego za maz, bo wiedzialam, ze bede miala z nim bezpieczne, ulozone zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo ktora kobieta ma cos poza cialem. Modelki gdyby nie ich cialo zyly by w biedzie. Mezczyzni maja wiele do zaoferowania wiec sie od nas wiecej wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Malo ktora kobieta ma cos poza cialem. Modelki gdyby nie ich cialo zyly by w biedzie. Mezczyzni maja wiele do zaoferowania wiec sie od nas wiecej wymaga. x kobieta po to ma ciało żeby znaleźć faceta który jej zapewni wygodne życie z dziećmi. Nie musi nawet znać tabliczki mnożenia bo od tego są faceci. Takie sa prawa natury i z prawami natury się nie dyskutuje. Konkluzja twojego wpisu - jesteś petałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba sprzedaje doope a facet kupuje, takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość facetów tylko takich odpicowanych chce , ile jest pogardliwych postow o " zapuszczonych dziewczynach "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceta nie da sie zdobyc dupą. Nawet najlepszy sex zaczyna sie facetom nudzic po 2 tygodniach. Ma to cos wspólnego z efektem morfiny. Jesli miedzy dwojgiem ludzi nie ma dobrej komitywy i dialogu, to kazdy najlepszy romans się szybko wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×