Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobre biuro tłumaczeń

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję sprawdzonego biura tłumaczeń do profesjonalnego przetłumaczenia mojego CV i listu motywacyjnego na duński i norweski (branża finanse i bankowość). Cena to sprawa drugorzędna. W internecie roi się od wszelkiego rodzaju ofert, a mi baaardzo zależy na jak najlepszej jakości, więc proszę doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre tłumaczenia robi biuro www.translandum.com , szczególnie, jeśli chodzi o tłumaczenia techniczne. Zupełnie inna jakość, niż współpraca z freelancerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kisiel w majtkach
kupie pavulon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art of translation. Biuro ma swoją siedzibę w Sopocie. Zajmują się tłumaczeniami języków skandynawskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art of translation to znane biuro w Sopocie. Istnieją na rynku od niemal dwudziestu lat a to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro tłumaczeń http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/ z Warszawy świetnie zajmuje się tłumaczeniami z i na język czeski. Jeśli ktoś szuka tego typu usług to może spokojnie się zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnym polecenia biurem tłumaczeń jest też wg mnie biuro tłumaczeń http://tlumaczeniabydgoszcz.com.pl/ z Bydgoszczy, które wykonało dla mnie usługi naprawdę rzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z http://www.amar-translations.pl/ specjalizują się w tłumaczeniach specjalistycznych i technicznych, tłumacze są jednocześnie specjalistami z poszczególnych branży co sprawia, że tłumaczenie zawsze jest dokładne. Dokumenty odsyłają na czas, są w odpowiednim formacie i układzie, nie trzeba z dokumentem już nic robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariamikus
Regularnie podsyłam dokumenty do tłumaczenia do biura Art Of Translation z Gdańska. Miło czytać, że nie ja sama. Korzystam z tłumaczeń duńskich i norweskich, jestem zadowolona z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
To zależy o jakim języku mówimy. Teraz szczególnie opłaca się prowadzenie biur tłumaczących na rzadkie języki, jak http://dunski.net/ na duński. Ludzie potrzebują takich usług, więc warto zapisać sobie do nich kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością przyda Ci się biuro tłumaczeń www.tlumaczeniakontynent.pl :) Tłumaczą na duński i norweski, więc możesz do nich uderzać. Także jakbyś potrzebował na hiszpański, włoski czy inny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecano to biuro tłumaczeń http://www.prolingua.com.pl/ . Skorzystałam z pomocy i wszystko było jak należy i na bardzooo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie korzystam z usług firmy http://www.100at.pl/ . Zasze jest wszystko zrobione na 5+ :) ceny tez mają konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amar24 to najlepsze biuro tłumaczeń ostatnio tłumaczyłam tam dokumenty do rejestracji auta zrobili to niecałą godzinę i jeszcze policzyli za mniej stron polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w dużej warszawskiej korporacji i odpowiadam w dużym stopniu za współpracę z tłumaczami. Od ponad dziesięciu lat korzystamy w biurze z usług www.tlumaczegruca.pl Zlecałem im tłumaczenia kosztorysów, poważnych umów, dokumentów handlowych, nawet katalogów produktowych. Języków do wyboru mnóstwo. My zamawiamy niemiecki najczęściej i szwedzki ze względu na relacje międzybranżowe. Wskazane przeze mnie biuro tłumaczeń charakteryzuje się solidnym ubezpieczeniem, a co najważniejsze stosują normę jakości ISO, więc trudno o krytyczne wpadki pod względem obsługi klienta. To się moim zdaniem jednak liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wiele razy korzystałam z biura tłumaczeń www.100at.pl. Pełen profesjonalizm i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś korzystałam z usług warszawskiej firmy Alpha http://www.biuro-tlumaczen.tv/ . W ten czas potrzebowałam tłumaczenia uwierzytelnionego przez tłumacza przysięgłego z języka angielskiego. Zlecenie zostało wykonane w sposób fachowy, szybki i tani, bo około 40zł. Tłumaczenie na język duński czy norweski będzie kosztowało koło 70zł, zależy od szybkości wykonanego zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym biurem tłumaczeń jest AmaR24 tłumaczyli mi wszystkie dokumenty potrzebne do pracy dyplomowej zrobili to super a teksty były trudne techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biuro tłumaczeń B&S z Gdańska. Można poprosić o przetłumaczenie i wysłanie dokumentów na maila albo normalnie kurierem czy pocztą. Specjalizują się m.in w tłumaczeniach dokumentów, właśnie CV też. Korzystałam z ich usług. Wiem, że istnieją na rynku bardzo długo i mają super opinie. Wszyscy to tłumacze przysięgli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, biuro tłumaczeń B&S z Gdańska i Gdyni. (mają 2 biura) Sprawdzona firma, godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torkissx
Ostatnio dużo prowadzimy interesów z niemieckimi kontrahentami i w związku z tym musiałem na stałe się z jakiś biurem tłumaczeń związać, wybór padł na Tłumaczenia Gruca. Przez pewien czas miałem człowieka od tłumaczeń na stałe w firmie, ale się okazało, że on to po niemiecku zna totalne podstawy...trochę nas nabrał, ale na szczęście teraz już jest okej, mamy dobrego tłumacza i wcale długo na takie teksty nie trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robixxx
Witam. Ja dobrze oceniam współpracę z biurem Tłumaczenia Gruca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawiddd999
Polecam Tłumaczenia Gruca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych biur tłumaczeń to za dużo nie ma, a w każdym razie ja się długo naszukałem kogoś solidnego do dłuższej współpracy, wcześniej to ciągle albo opóźnienia, albo drogo, albo tekst źle przełożony. Od roku jestem klientem biura Tłumaczenia Gruca i tutaj jeszcze problemów mi nie robili. Terminowo, dokładnie, szeroki zakres bo robią zarówno teksty urzędowe, reklamowe, czy prawnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o profesjonalne tłumaczenie polsko/francuskie to mogę polecić biuro www.tf-representant.pl. Tłumaczenia są bardzo dokładne i rzetelnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM amar translations- potrafią uzgodnic warunki, terminy i platnosci - po czym stwierdzają że nie podejmują się jednak tłumaczeń(!?!) kiedy mija termin - Ty zostajesz sam z tlumaczeniem na ostatnią chwilę - w ten sposob wykonalam na łapu capu sama tlumaczenie -15 stron w godzinę na łapu capu. WSTYD! zero odpowiedzialnosći!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś z okolic śląska to warto skontaktować się z biurem z Gliwic tłumaczeń adex. Firma zajmuję się tłumaczeniem tekstów, tłumaczeniem ustnych, tłumaczeń przysięgłych i nie tylko. Firma powadzi również szkolenia językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×