Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilarose

Dokladny horoskop dla par

Polecane posty

Gość Lilarose

Podaj mi swoja i jego date urodzenia a powiem ci wszystko o tym jaka jestes czy on w miłości i czy do siebie psujecie. Sprawdzone w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilarose
Nie jest to horoskop wymyślony z palca tylko dokładna astrologia, interesuje sie tym od lat i zawsze sie sprawdza. Proponuje sprawdzenie za darmo kilku osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dla mnie 09.09.85... On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila do siebie ja tez potrzebuje ale tylko dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On 9/9/85 Jestes lwem w miłości...lubisz się czuć kimś szczególnym i zauważanym. Potrzebujesz bardzo dużo uwagi i dowartościowywania. Z reguły jesteś dość próżny i łatwo można Cę sobie zjednać pochwałami i komplementami. W miłości jesteś bardzo romantyczny, a zarazem dramatyczny. Jesteś skłonny do wielkich słów i wielkich gestów, a przy tym serdeczny i wspaniałomyślny. Możliwe, że zdarza Ci się dowartościowywać, wzbudzając zazdrość partnera lub partnerki – np. opowiadając o tym, jakie masz powodzenie u płci przeciwnej. Jednak z reguły na tym się kończy, gdyż w gruncie rzeczy jesteś wierny, lojalny i stały w uczuciach. Ciekawe, że wszelkie przejawy czyjejś zazdrości o Ciebie odbierasz jako komplement, wnioskując, że widocznie tej osobie na Tobie bardzo zależy. Możesz mieć jakiś talent artystyczny, np. zdolności aktorskie, i chcieć stworzyć coś własnego, by czuć się spełnionym w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilarose
Nie podam emaila ale mozesz napisac tutaj daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×