Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANNNNNKa

Dostałam moją 1 wypłate - jestem z siebie dumna..

Polecane posty

Gość ANNNNNKa

:) dostałam dzisiaj moją 1 wypłate w zyciu po przepracowanym miesiącu :) Moze to nie jest dla niektórych duzo i praca tez nie ambitna :) ale moja :):) jak na 18 latke jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta babka z linku
Ciężka harówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNNNNKa
dzisiaj mam wolne, mimo że w agencji w soboty najwiekszy ruch. po prostu mam okres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuliłeśMnieWramionachSnu
a na co planujesz wydać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNNNNKa
na środki antykoncepcyjne i na waciki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacze :D A więc moja wypłata to tylko bądż Az :) 700 zł.A pracuje w\\sobie w sklepiku :) jestem dumna bo dopiero co skonczyłam liceum ogólnokształcące i dostałam prace bez zadnego doświadczenia w handlu itp :) uczucie cudownnneee :D Na co przeznaczyliście swoje 1 wypłaty? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała już
sama zarabiać ;) bo głupio ciagle prosić o kase :o ale ja liceum dopiero zaczynam :P a pierwszą wypłatę wydam oczywiście na ciuchy, biżuterie i waciki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oczywiście wydam na moje ulubione kolorowe gumki do włosów. z pokemonami, naturalnie ;-)🌼 mam na imie Martynka i mam 16 lat, a wy?;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, ja pierwsza wypłatę przepiłam i ubrałam sie od tóp do głow. Zarobione własnorecznie pieniżki maja wieksza wartosc niz te które sie od rodziców dostaje. pamietam,ze nie kupiłam sobie torebki o której długo mazyłam bo kosztowała ponad stówke a ja zarabiałam 350 zlotych i do teraz żałuje ze jej nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie ze szkoda
jeżeli nie przepijesz pierwszej wypłaty w całości to do końca życia bedziesz zarabiać 700 zł. :-P takie są zasady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję serdecznie - my też jesteśmy z Ciebie dumni Moją pierwszą wypłatę - przepiłam, przebalowałam, kupiłam trochę ciuchów (bo w domciu raczej ciężko było). Nie wiem czy przepicie pierwszej wypłaty jest potrzebne, bo później każdą się będzie przepijać :D ja tak mam ;) Aha - mam 24 lata i co prawda pierwszą wypłatę dostałam w 6 klasie podstawówki, ale na 1 etacie też miałam 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka 21
ja tez jestem po swojej pierwszej w zyciu wypłacie ok.450 zł.tego było :D ale dobre i to,skoro narazie nie musze opłacac żadnych rachunków,jedynie telefon i internet,na jedzenie też nie musze dawać.Nie ruszyłam z niej ani złotówki,w nosie mam jakieś tam zasady :P skąpa jestem,wrzucam do świnki,zbieram,odkładam na jakiś porzadny sprzęt grający ;) za jakies 2 tygodnie kolejna wypłata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - przekonaliście mnie :D więc ANNNNNKo - musisz przepić a jak się zmienia pracę i dostaje pierwszą wypłatę to też trzeba przepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D nie moge przepić :( musze poopłacać tel i internet, pomóc cos rodzicom :) ale na pewno wpije na zdrowie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystka 21
nie przepijaj ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
Za swoją pierwszą wypłatę kupiłam dwie garsonki, trzy bluzki, trochę kosmetyków a resztę przebalowałam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze zarobione pieniądze w 7 klasie podstawówki kupiłam w peweksie kasety Tiny Turner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyplata sprzed 6 lat
pierwsza wyplate wydalam na ciuchy i byla to kaa zarobiona na promocjach, a jesli chcialam tam dalej pracowac to musialam ciut zainwestowac.. ile to bylo nei pamietam cos ok. 400 do 450 zl :) do dzis mam jeden sweterek i wcale nie wyglada na te lata .. hm.. moze pociagneimy razem do emerytury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne pieniadze
zawsze ciezej wydawac niz wyproszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
jedna z moich garsonek ma już 8 lat i też wygląda na to, że do emerytury dociągniemy razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
juz 10 lipca dostane moja pierwsza pelnoetatatowa wyplate ale nie przepijam calej bo sporo zarabiam:) i ciezko by bylo udalo mi sie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
Nie ma takiej pensji, której nie dałoby się przepić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
no zalezy kto ile pije:P fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
Zależy raczej CO pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie kupilam za pierwsza wyplate buty ryłko 10 lat temu wydalam wiecej niz zarobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×