Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malnara

Drukarnia Ellert praca jak to wygląda?

Polecane posty

Hej! Szukam jakichś opinii dotyczących pracy w drukarni Ellert w Wiązownej. Zastanawiam się nad złożeniem tam aplikacji. Czy ktoś tam pracuje albo ogarnia co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja przyjaciółka tam siedzi na introligatorni. A co byś chciała wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są wypłacalni? I czy szukają kogoś aktualnie? No i chciałabym też wiedzieć co oferują, to znaczy jaką umowę, stawkę w jakim trybie i tak dalej. dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypłacalni są, nigdy żadnej obsuwki z wypłatami nie było. Co do umowy to masz o pracę od razu, tam jest tryb 3-zmianowy chyba, no a stawka zależy od posady. Teraz szukają osób do introligatorni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak każda inna, można sobie dorobić, nie jest jakaś wyjątkowo męcząca fizycznie. Ja dostałem tam pracę kontaktując się z nimi bezpośrednio, może ty też spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam pracuję i jestem zadowolona. praca zmianowa, wypłaty w terminie i umowa o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chvj dvupa i kamieni kupa w skrócie. Warunki jak dla psa, a wymagania że hoho. Ale co się dziwić, skoro zamiast w pensje inwestują w debilny spam po necie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaaa33
Drukarnia nadal szuka pracowników, a ja szukam pracy. Ktoś pracuje? Jakie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd się wzięło takie negatywne nastawienie? Komuś się nie chciało pracować czy jak? :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaaa33
No zawsze są dwie strony medalu, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Większość to by chciała zarabiać ale się nie napracować. No dwa tysiące to nie jest duże wynagrodzenie, ale jest praca na umowę o prace z wszystkimi przywilejami więc nie ma co narzekać. Ja potrzebuję pracy i już się dowiedziałam, że poszukują pracowników i wysłałam im CV, zobaczymy czy zaproszą mnie na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukają pracowników to z pewnością się odezwą, trzymam kciuki! :) A jeżeli komuś nie pasują warunki, to niech zwiększy swoje doświadczenie o kursy i inne tego typu rzeczy i stara się o pracę, w której płacą więcej, ale też wymagają bardzo dużo. Nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaaaa33
No tu masz racje. U mnie nadal cisza, ale czekam bo robota potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaaaa33
Dziś otrzymałam telefon i zostałam zaproszona na piątek na rozmowę. Nie będę ukrywać, że bardzo się cieszę. Ktoś jeszcze tam aplikował i może też do niego dzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grybson
rozmowa to jeszcze nic pewnego, niech sie najpierw pozytywnie zakonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaa33
Ja już tyle CV wysłałam i zawsze była cisza. Oni zaprosili na rozmowę więc to mnie cieszy. Ale faktycznie liczę na zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaC
Hej przyjmują jeszcze do tej drukarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek
Sprawdzałaś ogłoszenia bądź kontaktowałaś się może z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaC
No właśnie nie znalazłam żadnych ogłoszeń, może ktoś jest bystrzejszy ode mnie w poszukiwaniu i może podać jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek
Na stronie drukarni jest możliwość skontaktowania się. Przed Świętami chyba każde ręce do pracy się przydadzą i nie zaszkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaC
No tak ale nie ma tam nic o tym, że poszukują pracowników. Wysłałam maila, faktycznie drukarnia zajmuje się opakowaniami a przed świętami tego typu rzeczy są potrzebne, więc na pewno potrzebują pracowników. Zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek
Mocno trzymam kciuki, bo każda praca w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Daj znać co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbus
Gadanie, praca jest tylko ludziom nie chce się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek
Powiedz to tym ludziom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaC
A ja jestem zdania, że jak nie chcą to niech nie pracują. Więcej pracy dla tych co pracować chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpaczek
szkoda, że coraz więcej tych co pracować się im nie chce, a robota czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centus
No ja od nowego roku straciłam prace i mimo chęci do pracy dopadła mnie redukcja etatu. Teraz poszukuje, a wiem, że ta drukarnia nadal szuka pracowników, więc wyślę CV. Wiecie może czy zakład pracuje normalnie między Świętami a Sylwestrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×