Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jan Jankowski

Drzewo korzyści CH JANKI

Polecane posty

Gość Jan Jankowski

Hej, widzieliście w CH Janki drzewo korzyści? Jest bardzo fajna akcja promocyjna z dużą pulą nagród za robienie zakupów w centrum. Logujemy się na stronie www.drzewokorzysci.pl i rośnie nam nasze wirtualne drzewko. Rozwijamy je rejestrując paragony (1zł=1 pkt), zapraszając znajomych z FB do akcji i pielęgnując drzewko. Na każdym etapie możemy wybrać nagrody. Do tego każde 100 zł = 1 los. 26 kwietnia 2015 r. o 17.00 losowanie nagrody głównej 10 000 zł i innych super nagród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, każdy kto był w ostatnich dniach w Galerii Janki to wie o konkursie, nie da się przeoczyć tego drzewa które wyrosło na środku galerii! Ja biorę udział w tym konkursie, kilku moich znajomych dostało już bardzo fajne nagrody, m.in. myszki do komputerów, ekspresy do kawy, czajniczki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoldiLexi
Moja ciocia wygrała nawilżacz powietrza, taki śmieszny w kształcie kaktusa :P ja jeszcze zbieram punkty na swój wymarzony prezent. Wkrótce już ostatni dzień konkursu! Swoją drogą pewnie niezły las by powstał z tych wyhodowanych drzewek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CH Janki nawet bez tej promocji jest moją ulubioną galerią, zawsze wszystko jest tam na miejscu, nawet Ikea, absolutnie wszystko do domu, do ubrania, rzeczy spożywcze. Jest tam w miarę spokojnie i mają zawsze duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika33
Super była ta loteria, może znów się powtórzy? Tym razem poluję na nagrody w konkursie w Jankach "rozpoznaj to miejsce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka6454
Na pewno warto przyglądać się profilowi na facebooku galerii, tam zawsze są aktualne informacje na temat promocji, okazji, wyprzedaży, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega powyższy konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina444
Konkurs jest bardzo prosty, ale wymaga bystrego oka i dobrej pamięci do miejsc. Na profil facebookowy galeria wrzuca zdjęcie jakiegoś miejsca i należy odgadnąć jaki to sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie atrakcyjny jest konkurs Top Fans, w którym osoba która umieściła najwięcej komentarzy w danym miesiącu wyrywa voucher na zakupy w Jankach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×