Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny najlepszą odżywką dla włosów jest

Polecane posty

Gość gość

naturalne sebum, normalnie myłam włosy codziennie lub co drugi dzień i stale miałam przesuszone włosy tone masek i odżywek na nie kładłam i nic. Zrobiłam eksperyment i przetłuszczałam sobie włosy przez pare dni i używałam tylko jednego szamponu i odżywki i włosy mam teraz takie miękkie jak u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak przetluszczylas to potem spowrotem codziennie mylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas myje włosy na razie co kilka dni aż przetłuszczą mi sie porządniej, jak nie wychodze nigdzie to moge bardziej je przetłuscić włosy mam w coraz lepszej kondycji co kolejne mycia potem zastanawie sie jak myć te włosy jak już całkiem je wylecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze dla włosów jest naturalne sebum wytwarzane przez skórę zdrową. Zdrową skórę można uzyskać dzięki nowoczesnym produktom kosmetycznym, z których najlepszymi są: zdrowa dieta, dużo wody, zieleniny, ziaren i warzyw i owoców. A przedtem detoks. Tak to przygotowaną długotrwale i sumiennie skórę należy z miłością i przyjemnością czesać często szczotką bądź grzebieniem i masować długo podczas mycia czaszki. Połączenie ww metod stworzy efekt jedynej najlepszej odżywki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą odżywką dla włosów jest odpowiednia dieta! A dopiero później kosmetyki, najlepiej sprawdzone. Ja w temacie włosów zaufałam w pełni marce great lengths i szczerze wszystkim polecam. Co do diety - czytałam u nich ostatnio ciekawe artykuły na temat tego, co należy jeść, żeby mieć piękne włosy. może tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×