Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny też uważacie, że nie wolno nas dotykać?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj natrafiłam na ciekawy artykuł, o nas samych lecz napisany przez Faceta... http://historia-kanta.pl/kobiety-ktorych-nie-szanujemy/ No i muszę przyznać, że ma dużo racji Powiedźcie jak często ktoś was dotykał bez waszej zgody, w szkole, na studiach, dyskotece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to, że molestowania nie ma nawet w kodeksie i nieważne, czy fizycznego, czy werbalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno! Mnie spotkaly dwie sytuacje. Jedna w "ciemnej uliczce", dla kogos "tylko" wlozenie reki pod spodniczke, miedzy uda, maturzystce wracającej z egzaminu a dla mnie strach przez wiele lat. I "wymarzony" pierwszy raz, na sile, przecież mnie kochasz, to tylko moment... Do tej pory zastanawiam się czy może jednak się zgodziłam, może jednak powiedziałam ze chce ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dwie sytuacje a trzy, zapomniałam ( na co dzień nie mysle o tym wszystkim) o tym jak "kolega" chciał się przewietrzyć się przed lokalem i pogadać, zle by się to skonczylo gdyby nie wyszli znajomi( inni) na papierosa ... grozil mi, trzymal rece, rozbieral, był bardzo silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszacie takie sprawy na policje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zglosilam, do tej pory ( po prawie 20) latach zastanawiam się czy nie było w tym mojej winy. Poza tym faceta z uliczki bym nie poznala, mój ex grozil mi i do tej pory nie wiem jak było( chyba wymazałam czesc z pamięci), "kolega" był wazna osoba jeśli można tak powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Nigdy nie dotykam kobiet pierwszy. One zawsze jak czegoś łapią mnie za ramię i lekko ściskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie takie dotykanie jest karalne, a w PL, no coż......kraj staroświecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że nikt nie chce, żeby go ktoś obmacywał bez jego zgody. Bez względu na to, czy to facet, czy kobieta. Mnie się też kilka razy zdarzyło, w podstawówce czy tam w gimnazjum. Parę razy chłopak dostał w twarz. Ale pamiętam jedną sytuację, która do dzisiaj do mnie wraca, kiedy grupa chłopaków zaciągnęła do piwnicy kilka dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×