Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Epiduoo !!!! Help!!!!

Polecane posty

Gość gość

Cześć, stosuje epiduo, co dwa dni od 2 miesięcy na trądzik krostkowo zaskornikowy w strefie T. To dziwne, ale nadal robią mi się ropne wypryski szczególnie broda, czy tak ma być? Czy po prostu nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm...stosowalam kiedys ale chyba nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipekDe
musisz pogadać z lekarzem (twoim dermatologiem), jest tak że początkowo po epiduo wychodzi trochę więcej przyszczy w miejscu gdzie się go używa ale to potem przechodzi , może dwa tygodnie a nie miesiące?:) bo wtedy to ok i trzeba cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuska029
Dokładnie tak chyba ci się pomyliło - 2 tygodnie, ja właśnie skończyłam leczenie (2,5 miesiąca) i jest ok. miałam wysyp pryszczy około 3 tygodnie od rozpoczęcia leczenia, leczyłam się trochę dłużej niż normalnie powinno to trwać bo z innych względów przerwałam leczenie na tydzień ale efekt jest mega dobry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo to lek rewelacja ja jestem tydzień po leczeniu i właśnie zaczynam nowe życie! Moja twarzyczka w końcu wygląda jak trzeba tznnn bez ani jednego babola:DDD Pozdr dla wszystkich z syfozoo . można z tego wyjść i mieć normlane wakacjepozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr3
Epiduo to super mega dobra opcja na trądzik, właśnie skończyłam dwumiesięczny cykl leczenia i.... nie mam pryszczy - 0 zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewekalek
Też mam zero:D super uczucie prawda:) polecam Epiduo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po moim trądziku dziękuję wam za to że mi poleciliście własnie Epiduo. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikobiko03
No jak ktoś szuka czegoś na trądzik to właśnie znalazł. Epiduo w kilka tygodni poradził sobie z moim trądzikiem i to było jakiś czas temu. To jest dobra kuracja odpryszczająca:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się zgadzam bo u mnie to podobnie wyglądało. Cieszę się bardzo, że udało mi się trafić na ten lek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Stosuj tak jak Ci lekarz przepisze, w razie czego przeczytaj ulotke. Z epiduo jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo tak działa. Za parę miesięcy będziesz miała dokładnie oczyszczoną skórę. Musisz przeczekać wysyp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, na jednego działa tak na drugiego inaczej, czasem po dwóch miesiacach czasem troszke dłużej. W moim przypadku też tak było, teraz wszystko jest już ok. Stres na chwile się pojawił ale lekarz mnie uspokoił, że przeciez czas kuracji jest podany w przybliżeniu. Tak więc na spokojnie stosuj epiduo i w razie czego po prostu idź do swojego lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję epiduo i uważam, że nie ma nic lepszego. Miałam różne przejścia i dopiero przy tym leku widzę satysfakcjonującą mnie poprawę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłam się epiduo i się wyleczyłam. Również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam tego leku. Epiduo to strzał w dziesiątkę! Nie mogłam wybrać lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam epiduo i złego słowa nie mogę na ten lek powiedzieć. Bardzo mi pomógł oraz spełnił moje oczekiwania w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie mogłam się zdecydować na konkretny preparat, który stosować na trądzik. Nie chciałam po prostu kolejny raz się sparzyć. W końcu wybrałam epiduo i nie żałuję decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z działania leku na trądzik epiduo i wszystkim serdecznie polecam. Dzięki niej uzyskałam wymarzone efekty na mojej buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo? Tak to prawda jest wspaniała na takie problemy jak trądziki. Bardzo mi pomogła dzięki niej odzyskałam pewność siebie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem, również stosowałam epiduo i rozprawił się z moim trądzikiem bardzo skutecznie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam wszystkim mającym wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lek na trądzik to tylko epiduo! Stosowałam go jakiś rok czasu temu i do tej pory nie ma żadnego nawrotu a efekty jak były tak dalej są zdumiewające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo stosowałam kilka miesięcy temu i udało mi się przegonić w niepamięć trądzik. Nawrotów do tej pory nie ma także polecam niezdecydowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lek Epiduo naprawdę jest fantastyczny. Po przeczytaniu opinii dokładnie miesiąc temu również postanowiłam wypróbować i jestem podekscytowana efektami jakie uzyskałam po tak krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×