Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezadow0lona

Ergo Hestii mówię nie!

Polecane posty

Gość niezadow0lona

Miałam wątpliwą przyjemność wykupienia polisy w tej firmie i powiem jedno: nigdy więcej. Wyjeżdżałam z moim małżonkiem do Wietnamu, on na 2 tygodnie, ja na dłużej, więc wykupiliśmy odpowiednie ubezpieczenia u agenta. Z konkretnym terminem zapłaty. Niestety przez to, że zrobiliśmy to w ostatniej chwili, a potem podróżowaliśmy samolotami przez 2 następne dni, nie zdążyłam w podanym terminie. Zapytałam agenta czy w związku z tym umowa została rozwiązana, czy mam jednak zapłacić. Agent poinformował mnie, że jak najbardziej muszę zapłacić, bo w przeciwnym wypadku rozpocznie się procedura windykacyjna, a ubezpieczeniem jestem już objęta. Zapłaciłam i odetchnęłam z ulgą. Napisałam jednak asekuracyjnie do Ergo Hestii, aby potwierdzili to co powiedział agent. Odpowiedź dostałam po około tygodniu. Okazało się, że skoro pieniądze nie wpłynęły w wyznaczonym terminie to umowa została rozwiązana! Firma nie raczyła mi o tym powiedzieć, napisać maila, cokolwiek. Agent zapewnił mnie, że jestem ubezpieczona. Gdybym się nie upomniała, pieniądze pewnie by do mnie nie wróciły. A ja w razie wypadku dowiedziałabym się przerażona, że nie mam ubezpieczenia! Nigdy więcej Ergo Hestii za: przeraźliwie długi czas oczekiwania na odpowiedź, brak informowania klienta o stanie jego ubezpieczenia, to, że agenci sobie, firma sobie i za ogólny bałagan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×