Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

Ex chce mi dac pracę

Polecane posty

Gość gość
pewnie bedzie ci placil za dawanie doopska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż stópki foczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyce tez:-) a i bobra poogladam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robić ? Zobaczę czy będzie wyplacalny do pierwszej wypłaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie umie nic zrobić na kompie i w ogole się na tym nie zna. Postanowiłam, ze mu pomogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób najpierw za zaliczkę. Znowu zrobi Cię w c***ja i będziesz przez miesiąc o tym bez sensu pisać na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co robic? Zrobic exowi footjoba a potem opisac to tu na forum" x i tutaj muszę się zgodzić z filipkiem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz mi jeszcze nie zapłacił za telefon, bo powiedział wprost: nie mam kasy, mam za dużo opłat, musisz poczekać. Stwierdziłam... ok poczekam, bo chociaż się przyznał, ze jest golodupcem :D A co do pisania tych dokumentów to..albo mi zapłaci albo będzie zrujnowany bo NIKT mu w tym nie pomoże oprócz mnie. Jeśli mi nie zapłaci po kilku wysłanych dok. to po prostu ja nie będę wysyłać kolejnych, a on na tym tylko będzie tracił- ja nic (oprócz kilkunastu minut czasu) :D On sam tego nie zrobi, bo nie umie i nie ma nawet laptopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studzia jesteś głupia jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie ma laptopa ? przechlał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia, przeczytaj najpierw co piszesz. Koleś nie ma 90 zł, żeby oddać za telefon i jeszcze chcesz się u niego zatrudnić? Ty nie jesteś normalna, naprawdę masz coś mocno z deklem. Niestety nie ma dla Ciebie ratunku. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty go nazywasz bed bojem? :O to jakiś zwykły, tępawy przegryw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Sudzia nie jest normalna. Dla niej badboy to gołodupiec, co wiecznie nie ma kasy, albo czasem hapnie jakieś, gdzieś 300PLN i wtedy rządzi. Obowiązkowo musi przeklinać, najlepiej jakby był jeszcze damskim bokserem i od czasu do czasu swojej lafiryndzie przyjebał. Ona nie wiem kto to badboy. Aha i dresy musi mieć obowiązkowo, bez dresów nie da rady. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mu nadstawić kaczpę to się zatrudnia :D za dużo się naoglądała zdjęć brazers myśli, że jej będzie lizał pod biurkiem :D 🖐️ jak picza swędzi to się niech zatrudni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona uwielbia gołodupców i narzekanie bo by było za nudno :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzik dam Ci prace polegającą na podsuwaniu mi paluszków do wycałowania, co Ty na to słoneczko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się nie zrozumieliśmy :D Ja nie mam zamiaru się "zatrudniać " u niego, bo tu nie chodzi o jepanie 8h dziennie w klawiaturę za biurkiem. Chodzi o pomoc w wysyłaniu w zamian za upominki lub kaske :D :D takie kieszonkowe od tatuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co ty żyjesz? Kto Ci opłaca mieszkanie jak nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopczyku 13.29 chyba sobie coś ubzdurales. Gdybym go poznała jako golodupca - nie spojrzalabym na niego :D Owszem miał kłopoty finansowe i ma nadal :D widocznie sobie na to zasłużył :D jednak wyjdzie z tego i znów będzie szastal forsa na lewo i prawo. Przeklina owszem, lecz ostatnio obiecał mi, ze nie będzie i podczas rozmów jest to widoczne, jak mu się wymsknie to mówi przepraszam. Co do bicia to chyba fantazja cie poniosła :D ex nigdy mnie nie uderzył i nigdy by tego nie zrobil. To u mnie niedopuszczalne. Niemniej jednak umie przyłożyć, bo wiele razy się napiertalal z kolesiami :) Dresy - :Dno może ma dwie bluzy, ja też mam i każdy ma zapewne ma w swojej szafie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
a, ta dalej w kółko jedno i to samo, z przykrościa stwierdzam, że Studzia jestes prostym umysłem:O Zbyt prostym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćK dziś Buhhaha, i kto to pisze... Nie ośmieszaj się półgłówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy może się podpisać gośćk debile:O sami sprawdźcie gośxyz też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko kotarba zaczyna zdanie od, i stawia przecinek po "a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×