Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zagubionaala

facet po alkoholu i uczucia

Polecane posty

Gość zagubionaala

Drugi raz po wypiciu % facet za którym szaleję okazał mi uczucia, raz mówił że kocha, namawiał żebym się z nim umówiła, przytulaliśmy się, dawaliśmy buziaczki (nigdy nie próbował się dobierać do mnie), przyznał mi że jest na trzeźwo bardzo nieśmiały i ciężko mu to okazać. Zawsze gdy na niego wtedy patrzyłam widziałam szczerość w jego oczach, taką radość z chwili. W jednym i drugim przypadku na drugi dzień się odzywał, jednak kończy się to zazwyczaj po prostu rozmową, która trwa na bieżąco, przyznaje się też że pamięta wszystko i tyle. Ale nie proponuje spotkania, co mnie bardzo boli. Kiedyś się spotkaliśmy parę dni po takiej sytuacji i było wszystko super, cmoknął mnie w usta na pożegnanie, lecz później gdy mu coś zaproponowałam zwyczajnie odmówił. Mieliśmy długą przerwę bez odzywania się i teraz znowu, ta druga impreza, a on mówi że jestem jedyną dziewczyną obecną w jego życiu i wie że zawalił w ostatnim czasie. Piszemy, lecz o spotkaniu ani słowa. Czy zaproponować mu je kolejny raz? Cholernie mi na nim zależy, ale boję się odrzucenia, gdyż to co najważniejsze okazuje tylko po alkoholu, a pisząc odczuwam jakby traktował mnie jako koleżankę... Nie wiem co robić, ale nie chcę go stracić za nic w świecie. Doradźcie czy się starać o niego... Wiem też że jest szczery, gdyż wszystko co zawsze mówił jest prawdą, nie opowiada nigdy historyjek wyssanych z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×