Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psycho-terapeuta84

Fenomen Przymuła, a nienawiść społeczna do tego typu osób.?!

Polecane posty

Gość psycho-terapeuta84

Czyli dlaczego nasze społeczeństwo izoluje ludzi którzy wolniej myślą, mało mówią i mają problemy z koordynacją ust w czasie mówienia oraz ustaleniem tonu głosu raz mówią bardzo cicho innym razem bardzo głośno?? Dlaczego tacy ludzie nie mają przyjaciół i znajomych i są wyśmiewani między wierszami w czasie rozmowy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleeenka
Ciekawe pytanie podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaska
Bo Polacy nie są narodem tolerancyjnym, bardziej akceptujemy lanserów niż przymułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida-ss
Bo dzisiejsi ludzie są dużo bardziej zdemoralizowani niż jeszcze 20 lat temu, wtedy śmiano się z pedałów a nie z ludzi bardzo spokojnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida-ss
Poza tym zobaczcie że teraz liczy się tylko wygadanie i lans i nic więcej, dana osoba może być pustakiem ale jak jest wyszczekana to zyska szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo związki międzyludzkie zależą od sprawności komunikacji. Szczególnie teraz, kiedy liczy się przede wszystkim efekt, wrażenie, a nie treść. Nikt nie jest przyzwyczajony do zbędnego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooolser
Ludzie spokojni są sami sobie winni, ze strachu przed innymi nie potrafią się otworzyć, okazywać jakikolwiek uczuć, nie wykazują poczucia humoru, więc nic dziwnego że mają bardzo mało znajomych lub ich też w ogóle nie mają wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłoptaśś
Charakter kształtowany na ulicy nie pozwoli po wejściu w dorosłość takiej jednostce zostać przymułem, staję się raczej ona czymś w rodzaju bezczelnego chama, ale taki właśnie sposób zachowania jest akceptowany w grupie- czyli mega-bezczelność i okazywanie bardzo ekspresyjnie uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduś24dd
Mogę tu przytoczyć tylko słowa Biblijne, bo większość ludzi spokojnych jest bardzo wierzących: Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy z Mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe o was (Mt 5,11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersxxx
Jestem osobą spokojną i najgorsze jest to obgadywanie gdy siedzę na wykładzie/ćwiczeniach a grupka osób komentuję moje ułożenie rąk czy też aktualną minę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scooterss
Bo w Polsce jak ktoś próbuję btyć dobry to trzeba go zeszmacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shop-prach
Taki okrutny jest ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×