Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierek

gdzie jechac na wakacje? POLSKA pomóżcie

Polecane posty

wszyscy znajomi mi gadają, że taniej i rozsądniej wyjdzie wyjechać na jakiegoś alla za granicę, ale kuźwa nie pojadę w ciepłe kraje w lipcu ani sierpniu, bo na miejscu będzie dziki tłum i nieziemskie upały zawsze w takie miejsca jeżdżę w październiku chce wyjechać gdzieś w Polskę i udowodnić, że też może być fajnie B-) i wcale niedrogo zakładam 1000zł od osoby na 7dni (benzyna, nocleg, wyzywienie) co myślicie? co polecacie? macie sprawdzone miejsca? dodam, że jedziemy tylko we dwoje z facetem, mamy około trzydziestki fajnie jakby można było zrobić grilla, gdzieś połazić, żeby była woda (plażowanie niekoniecznie!!! wystarczy rzeka), jakieś knajpy, żeby coś zjeść, ale bez dzikiego tłumu ala sopocki Monciak nie chce nad morze, bo urodziłam się nad nim odpadają też Kaszuby (często bywam) myślałam nad Bieszczadami... ewentualnie Mazury, bo bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnomijest
polecam beskid slaski, sama tam jade z moim facetem juz drugi raz (tez jestesmy przed 30). Super gorskie klimaty, magiczne mejsca a nie ma tlumow i jest taniej niz w popularnych kurortach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazuryyyy
mazury polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioki
podłączę się:) ja wolę chodzić po lesie po kaskadach lub gorach, Wiecie gdzie w Polsce są takie klimaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeria234567
KAAAAAAAAAAAAASZUUUUUBYYYY!!!! lasy, jeziora, natura, spokój, cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 1000 na głowe
zagranicą w All ;) Chyba w rumuńskim namiocie rozstawionym pod Lidlem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazuryyyy
a konkretniej ryn jest spokojnie do mikolajek masz 10km guzycko 20 km mragowo 20 km ketrzyn 20 km wiec mozna pozwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
Do Polski lepiej nie jechać bo można wrócić w trumnie.Tak naskakiwali na BBC a oni jednak mieli rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnomijest
dffdgfhfgh do Bielska-Bialej albo do Zywca, potem najlepiej pksem. Jezeli ktos chce w ramach wakacji zarwono chodzic po gorach jak i korzystac z miejskich rozrywek to polecam hotel Transportowiec w Bielsku przy samym wyciagu. Bylam i bylo super, cisza spokoj, niedrogo, dobre warunki, niedaleko grill z oscypkami :-P a jak sie chce to zawsze mopzna do miasta np.do kina pojechac bo jest blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten 1000 to zalozylam w Pl. Kaszuby odpadaja - czesto tam bywam do miasta nie chce tj. do B-Białej co konkretniej polecacie? chodzi mi o konkretne miejscowosci a nawet np. pensjonaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjne szaleństwa Pareczki
Polecam górską rzeczkę Białkę w okolicach Frydmana Krystaliczna woda i piękne jezioro Czorsztyńskie. My wybieramy się w Twoje strony t.z na Kaszuby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
W Polsce jest naprawdę sporo miejsc do których warto się wybrać. Osobiście polecam nasze morze, a dokładniej Jastrzębią Górę. Znajduje się tam Primavera SPA, gdzie na pewno odpoczniesz i zregenerujesz siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara pod lasem
ja polecam miejscowość Sielpia.domki, zalew, plaza,knajpa na knajpie,lasy, no ale ludzi sporo bo to swietne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDSMMaster
polecam Będzin dzielnica syberka,blisko zamek,jest też rzeka przemsza.Można wyskoczyć do CH Real lub przejechać się tramwajem do Sosnowca.Blisko jest również do elektrowni łagisza gdzie są fajne kominy i można pod nimi se grila użondzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszubska woda
ojej kaszuby sa sliczne polecam tez polskie moze ale nie jastrzebia gore gdyz jest tam duzy tlum ludzie wiem bo jak bylam nad morzem to sioe wybralam pozwiedzac ale szybko wrocilam do hotelu polecam o 6 km oddalona od jastrzebiej gory chalpowo knajpy co chwila tanie jedzenie ludzi nie jest duzo zawsze jezdze do jednej pani 35 zl os za dobe jest grill na zewnatrz lazienka w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaszubskiej wody!!!
mozesz podac nazwe tego pensjonatu, gdzie licza tylko 35zl od osoby?? wybieram sie nad morze w wakacje z "siostra" :) taki prezent na komunie i polecono mi Swinoujscie ze wzgledu na szeroka plaze, bo w sezonie w innych miejscowosciach sa tlumy na plazach i idziesz 2km a miejsca brak :P xx swoja droga marze o Mazurach :( ale dziecko woli nad morze :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Przemyśl i piękny hotel Marko? Ja byłam tam z dziećmi w te wakacje i były zachwycone, masa atrakcji, zarówno dla tych dużych, jak i dla małych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrał się do Sandomierza, mój kumpel był tam ostatnio, zatrzymał się w hotelu Bakamus, tam full opcje, oprowadzanie po mieście, piękne pokoje, pyszne śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady! Od siebie polecamy Hotel Carpatię w Wetlinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na Kaszuby? Przepiękne krajobrazy i kawałek Polski, który warto zwiedzić? Ja bedąc tam zatrzymałem się w http://www.hotelspichrz.com.pl/ dzięki czemu mogłem jeszcze bardziej doświadczyć tego jak piękne jest to miejsce i ze czasem warto wybrać coś innego niż wyjazd nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy z nas lubi co innego musisz wybrać miejsce i cena na jaką was stać nie jedna osoba chciała by wyjechać ale brak kasy i zostaje w Polsce ba nawet nie może pojechać do innego miasta hotel przejazd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin775
Ze Świeradowa Zdroju wybrałem się ze znajomymi wynajętym samochodem do zamku Czocha nad jezioro Leśniańskie. Dobre przeżycia, a i niedaleko jest fajna, lokalna restauracja – Zielony Piec. Duże porcje, mega wygląd i smak! Wnętrze dobrze zorganizowane, bez upychania stolików blisko siebie, piękny taras i duży ogród. Według mnie najlepsze miejsce na zjedzenie czegoś smacznego, a później na powrót do zwiedzania. Przynajmniej nie wyskoczysz z kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jezdze głownie po polsce, ale np tu ludzie opisuja swoje wakacje w egzotycznych krajach, i czasami wychodzi na prawde tanio http://smieszynkatravel.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam zachodniopomorskie wejdz na olx gudowo domki letniskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamość, pięknie, tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast radzę Ci zapoznać się z ofertami, które umieszczane są na stronie ostatniebilety.pl. Ceny często dzielnie konkurują z ofertami w Polsce. Polecam Ci na przykład Bułgarię lub Chorwację. Myślę, że to ciekawe kierunki na wakacje ze znajomymi. W cenie zazwyczaj masz hotel, przelot i wyżywienie więc nie martwisz się o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×