Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierek

gdzie jechac na wakacje? POLSKA pomóżcie

Polecane posty

Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jeździć nad morze. Znalazłem też znakomite miejsce do noclegów - http://www.victus-sopot.pl/ . Mają znakomite apartamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenyy
A ja polecam Mazury - bez tłumów, można spokojnie wypocząć, wyciszyć się, jak jest upał, to schować do lasu. Noclegi też nie są drogie (my szukaliśmy na http://nocujznami.pl/), zwłaszcza w tych mniejszych miejscowościach bardzo się opłaca. Mazury są stworzone dla osób, które lubią sporty wodne, aktywny wypoczynek, ale też leżenie na kocu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mikołajkach znam dobrą firmę, która zajmuje się czarterem jachtów i to dość tanio, jeżeli wybierasz jacht, np. na dwa tygodnie. To www.marinanawigator.pl Organizowałem też u nich kilkanaście miesięcy temu konferencję. Bardzo się udała. Z sali konferencyjnej masz widok bezpośrednio na jezioro, a to na wielu osobach zrobiło największe wrażenie. Mam patent sternika i ogólnie często z nimi współpracuję. Żadnych haczyków w regulaminie czy dziwnie zawyżonych kosztów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutaaa
My w zeszłym roku kupiliśmy vouchery pobytowe na Wyspach Kanaryjskich w firmie Holiday Resorts. Byliśmy tak zadowoleni, że w tym roku również skorzystamy z usług właśnie tej firmy. Usługa na wysokim poziomie a oferty zamieszczone na stronie pod adresem www.holidayresorts.com.pl naszym zdaniem naprawdę konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka445
Polecam zrobić sobie krótkie wakacje i pojechać np do Malborka. Byłam ostatnio i zamek zrobił na mnie ogromne wrażenie :) Potem poszliśmy do karczmy zamczysko na obiad i jedliśmy pyszne żeberka z widokiem na zamek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas www.gronostaj.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikkkss
Szukaj tylko sprawdzonych ofert na vouchery pobytowe, żebyś nie obuł się w buty! Jak chcesz z nich skorzystać na Wyspach Kanaryjskich to ja z własnego doświadczenia polecam ci firmę Holiday Resorts. Usługa rzetelna a obsługa miła. Aktualną ofertę firmy znajdziesz na stronach pod adresem www.holidayresorts.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiklołek
Można spróbować nad polskie morze, ale lepiej od Sopotu wybrać się nad pełne morze, w okolicy Kołobrzegu. Ja lubię pensjonaty i porządek, ale nie lubię przepłacać. I na nocujznami.pl są różne pensjonaty z podanymi cenami. Można sobie wszystko zaplanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliczika
Polecam jeziora, zalewy, ośrodku and wodą, takie rzeczy - ja uwielbiam w takich miejscach spędzać czas. W tym roku byliśmy na Podkarpaciu w tym ośrodku - http://www.jalowce.pl/ - na 4 dni i było naprawdę fajnie. Bez tłumów, czysto, sporo atrakcji i widoki niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jak szukasz jakiegoś sprawdzonego noclegu w Pieninach to może cię zainteresować oferta, którą znajdziesz na stronie pod adresem WWW.ORLICA.CO To nasze ulubione schronisko w Szczawnicy, w którym się zawsze zatrzymujemy jak wybieramy się w Góry. Ma idealną wręcz lokalizację, bardzo miłą obsługę i dobrze wyposażone pokoje. Można tam również skorzystać z regionalnej kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert w Pieninach znajdziesz na stronie pod adresem WWW.ORLICA.COM Jak tylko wybieramy się ze znajomymi w góry to najczęściej tam rezerwujemy noclegi. Lokalizacja urokliwa, obsługa miła i można jeszcze zakosztować regionalnej kuchni. Dla mnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelik orański
serdecznie zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany! Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Kontakt:www.hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w taką pogodę to plażowanie w Polsce odpada, dlatego może warto bardziej aktywnie spędzić ten czas, np. można zobaczyć ruiny zamków na Szlaku Orlich Gniazd, nam najbardziej podobał się http://www.zamek-ogrodzieniec.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Bielsko Biała! Jeżdżę tam od dawna - przepiękne okolice. Nocuję w Dot Hostel - świetne miejsce i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham góry, dlatego polecam Ci Góry Opawskie, moje ostatnie odkrycie. Piękne, klimatyczne, cudowne miejsce. Byłam w te wakacje i wróciłam zachwycona. Gdybyś szukała dobrego hotelu, to polecam ten gorzelanny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gikiel44
Uważam, że ciekawym kierunkiem wakacji są Mazury a także Krynica-Zdrój. Oczywiście mogę to potwierdzić z własnego doświadczenia. Dodatkowo polecam zapoznać się np. z tą stroną http://beaphar.com.pl/ , można tam znaleźć spis atrakcji turystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na wakacje w Polsce, to Kościelisko i Harnaś II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena454
Pieniny, Tatry... Wybór jest naprawdę wielki :) Ja staram się zobaczyć jak najwięcej Polski, bo jest piękna a niedoceniana. A można do tego całkiem tanio urządzić wakacje. U mnie z reguły jest tak, że szukam promocji na bilety autobusowe, a potem rezerwuję noclegi na Bookaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Gdzie jest Dory (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://24filmyonline.pl?u=Gdzie_jest_Dory_2016 Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W roku 2008 Amerykański Instytut Filmowy umieścił film „Gdzie jest Nemo” pośród 10 najlepszych animowanych produkcji wszech czasów. Pod względem przychodów do dziś pozostaje on na czwartym miejscu wśród filmów animowanych. „Gdzie jest Nemo” ma ponad 16 milionów polubień na Facebooku, a Dory, z wynikiem 24 milionów, jest pod tym względem rekordzistką wśród postaci z produkcji Disneya i studia Disney/Pixar. Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę. W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaggiee
Tatry :) Zakopane i okolice, rezerwuję noclegi na bookaparcie i jadę co roku do innej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schronisko Orlica w Szczawnicy ma wygodne pokoje, polecam. Ceny można na stronie www.orlica.com podejrzeć. Byłam tutaj z grupą znajomych we wrześniu i wspomnienia mam rewelacyjne. Polska złota jesień w Pieninach to jest to co kocham. Warunki w samym ośrodku idealne, smaczne jedzenie, blisko do szlaków na Sokolicę, czy Trzy Korony, na słowacką stronę gór też w miarę blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z koleżankami byłam na turnusie SPA (odchudzanie, odmładzanie, pełen relaks, indywidualny coaching żywieniowy i nie tylko, masaże) w hotelu Imperiall. Miejscowości nie znałam do tej pory. Hotel działa w Sianożętach. Sąsiedztwo Kołobrzegu ogólnie. W każdym razie ze SPA i basenów praktycznie nie wychodziliśmy. Spróbowałam również terapii w komorze, która dotleniała organizm. Coś niesamowitego, jak dobrze się człowiek po takiej sesji czuje. Jakbym odzyskała kilka lat życia. Sporo przesiadywałyśmy również w barze i na plaży. Naprawdę dobre alkohole i hotel nie zatrudnia barmanów z przypadku :) Jeżeli chodzi o pokoje to standard luksusowy. Nie żałowałyśmy sobie. Ogólnie polecałabym hotel dla kobiet i dla rodzin. Dzieci mają tam co robić niezależnie od pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku na wakacjach myślę nad tym aby przejść taki kurs żeglarski. Interesuję się żeglarstwem i myślę że to wspaniała może być przygoda a przy okazji zdobycie fajnych umiejętności. Okres wakacyjny to akurat dobry moment żeby taki kurs odbyć. Widziałem stronkę http://www.wind-hunter.pl/ gdzie takie kursy żeglarskie organizują i wygląda to bardzo ciekawie. To pewnie byłaby przygoda życia dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinddd
W pełni egzotyczne wakacje zaliczyłam w ubiegłym roku w Namibii. Wyleciałam tam z chłopakiem, to w zasadzie on znalazł taką ofertę. Całość zorganizowała firma Wild Wind Safaris. Musieliśmy na własną rękę dolecieć do Namibii a tam już nas z lotniska odebrali i od tego momentu już wszystko było zorganizowane – transport, nocleg, wyżywienie – śniadania i obiadokolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micusia6
ja lubię zwiedzać polskie miasta, Wrocław jest super : ) w wakacje miałam zarezerwowany apartament na bookaparcie właśnie tam i byłam naprawdę zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×