Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierek

gdzie jechac na wakacje? POLSKA pomóżcie

Polecane posty

Gość jagnakots
Mi mąż zrobił jakiś czas temu niespodziankę i wykupił pobyt nad jeziorem Powidzkim w ośrodku Bogdanka. Bardzo przyjemna okolica i przyjazna obsługa. Wokół las, jezioro, cisza i spokój. Na pewno jeszcze tutaj przyjedziemy w sezonie jak będzie cieplej, bo mąż chciałby na grzyby pójść bo ponoć w tutejszych lasach akurat ich nie brakuje. Na plus też bym zapisała wyżywienie – domowe wyroby w tym pyszna kiełbasa z dziczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że bardzo dobre oferty noclegu w Sianożętach znajdziesz na stronie pod adresem www.imperiall.pl Ośrodek położony jest tuż przy plaży i ma bardzo bogate zaplecze. Można korzystać z basenu, sauny, SPA a nawet sali zabaw dla dzieci. Mamy stamtąd miłe wspomnienia dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rodzic wie jak niewiele ośrodków wypoczynkowych jest przyjaznych dla małych dzieci. Przetestowaliśmy kilka i najlepiej wspominamy pobyt w ośrodku Imperiall w Sianożętach. Ofertę znaleźliśmy na stronie pod adresem www.imperiall.pl Zarezerwowaliśmy domek letniskowy bardzo dobrze wyposażony tuż przy plaży i wróciliśmy z urlopu wypoczęci i zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku jedziemy w sierpniu do Silnowa nad jezioro. Będziemy mieć taki sportowy wypoczynek, ale cała rodzina już nie może się doczekać. Najlepsze, że wszystko mamy zorganizowane przez Family Life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak można zapisać się na ten obóz z Family Life? Mają jakąś stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Kazimierz Dolny. Miasto jest pełne zabytków i innych atrakcji organizowanych przez mieszkańców ;) ZObacz tutaj http://kazimierzdolny24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje polskie morze na przykład ośrodek w Kołobrzegu widokmorza.pl domki bardzo blisko plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołobrzeg jest świetny! Ale! Jęzeli szukacie naprawdę dobrych, tanich noclegów w Kołobrzegu, to sobie rzućcie okiem tutaj - http://www.infoturystyka.pl/noclegi,2233,kolobrzeg.html - jest w czym wybierać, zresztą, sprawdźcie sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majówkę spędziłem z dzieciakami w hotelu Santa Monica w Mikołajkach. Szukałem czegoś blisko Jeziora Mikołajskiego, no i z tego hotelu jest dosłownie krótki spacer do plaży. Brałem pobyt w pakiecie promocyjnym. Z pokoju miałem wyjście do ogrodu bezpośrednio. W hotelu jest sala zabaw, a w okolicy też plac z ciekawymi motywami dla najmłodszych. Nie sądzę, żeby w Mikołajkach była lepsza lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standard, morze, góry albo mazury :) chociaż jest wiele mniej popularnych, a równie pięknych miejsc w Polsce, np lubelszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwieczne pytanie góry czy morze :D Ja w tym roku będę wsłuchiwać się w szum fal we Władku! Sprawdzone noclegi jak zawsze serwuje Nocowanie.pl, a dobrą zabawę przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spopdda
Rok temu w lipcu byłem z ziomkami w campuskarolina.com.pl. Najpierw we Wrocławiu imprezowaliśmy przez weekend, a później do Brenna nad jeziora i do domków drewnianych. Nie trzeba bulić za jedzenie. W domkach kuchnia. Wyszedł nam nocleg za osobę coś w okolicach 35 złotych, więc w sumie śmieszne pieniądze, a wszystko w okolicy jest, nawet dyskoteki i to niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmataa
Zdecydowanie góry, zdecydowanie Beskidy i jezioro :) W okolicach Żywca jest taki ośrodek Odys. Polecam Śliczny teren i bardzo duzo atrakcji. Podobno pyszne jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesesa
Polecam północ - może nie ma upałów, ale jest bardzo ładnie, nie brakuje jezior no i jest morze :) Jeżeli chcecie się nieco wyciszyć i odpocząć, to najlepsze będą niewielkie wioski na Kaszubach. Polecam sprawdzić to miejsce http://agroturystykaumagdy.pl/ - położone w bardzo malowniczym rejonie, niedaleko jeziora. Nikt nam nie przeszkadza, możemy w spokoju spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daxess
Z synami bywam co roku na nartach w Białce Tatrzańskiej, a teraz wyjątkowo wybieramy się latem na termy. Zatrzymujemy się zawsze w Marynie, marynabialka.pl. Idealna sprawa, bo masz spanie, jedzenie, rozrywki w jednym miejscu, a lokalizacja taka, że do najważniejszych atrakcji dojdziesz spokojnie spacerem. No i gospodarze widać doceniają rodzinną atmosferę. W pokojach do niczego nie można się przyczepić. Prysznic, internet jest. Leżak można wystawić. Dużo miejsca do relaksu przy grillu. Atmosfera integracji, dużo narciarzy. Nie tylko ja polecam ten ośrodek wypoczynkowy. Ogólnie ma chyba najwięcej pozytywnych opinii pod względem lokalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiam ci numer do ośrodka Białogon w Sarbinowie. Podpytaj o wynajem domków letniskowych, jeszcze zbierają rezerwacje. Numer to 602 479 719. Bierz pod uwagę wypoczynek minimum tygodniowy, bo wtedy najlepsze stawki wychodzą. Wyżywienie masz na miejscu, dużo rozrywek dla najmłodszych, ośrodek strzeżony. Domki murowane też do wyboru z porządnym wykończeniem. Byłem tam już 5 razy na pewno na przestrzeni lat. Jak się zepniesz to nawet rowerem można dotrzeć do najpopularniejszych miejscowości turystycznych po wydzielonych ścieżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świętowałem jakiś czas temu urodziny w krynica-pizza.pl i obsługa przygotowała mi specjalnie pomieszczenie dla kilku gości. Można nawet zjeść niezłą pizzę na słodko. Bardzo duży wybór i naprawdę tanio. W sumie lokal wybrałem z powodu ceny, ale jakość też niczego sobie. Obsługa bardzo miła i nigdy nie czekaliśmy długo na przyniesienie posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardzo podoba się Pobierowo - Pokoje aga ul. Piastowska jestem bardzo zadowolona z wypadu, bo za grosze spędziłam wakacje nad polskim morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłem imprezę firmową (lekko integracyjną) z muzyką na żywo w karczmie „u Adama” w Krynicy. Bardzo sympatyczna obsługa, potrawy szybko dochodzą do stolików, gorące i dużo jedzenia na talerzu. Cenowo wychodzi naprawdę rewelacyjnie. Pochodzę z większego miasta i ceny chyba pierwszy raz w życiu pozytywnie mnie zaskoczyły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takim razie polskie góry , to idealne miejsce na weekend.. Bardzo lubię jeździć do Borowego Dworu razem z narzeczonym. Daję namiary na bardzo dobry, sprawdzony przez nas, luksusowy hotel: http://www.borowydwor.pl/hotel/index. Jest tam pyszne jedzenie i pokoje są bardzo czyste, dobrze utrzymane. To naprawdę hotel na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak akurat mam więcej wolnego czasu w weekend to zabieram rodzinkę i jedziemy odwiedzić Aquapark Reda. Dobre miejsce żeby z jednej strony dzieci się wyszalały, a z drugiej dorośli trochę odpoczęli. Strefy jacuzzi są rewelacyjne, można rzeczywiście się odprężyć i dać trochę relaksu zmęczonym mięśniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków ma masę atrakcji, my byliśmy na wakacjach w tym roku na kilka dni, mieliśmy pokój w Miodosytnia na Kazimierzu więc wszędzie blisko, co dla nas było ważne, a dodatkowo fajny klimat. No w Krakowie jest co robić czy jedzie się z dziećmi czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam bardzo podobają się Domki Perła 2 Sarbinowo nie wiem jak wy ale ja stawiam na komfort i przede wszystkim intymność dlatego taki domek letniskowy to dla mnie najlepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Ja bylam w Kazimierzu Dolnym <3 Było super http://villabohema.pl/spa/ w Polsce też jest pięknie :) A atmosfera dobra, miła obsługa i śliczne pokoje mi się bardzo podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×