Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdjęcie i obrazy

Gdzie kupić fajne meble i dodatki?

Polecane posty

Gość zdjęcie i obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam i znam osoby
najfajniejsze to na zamówienie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie i obrazy
A w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam i znam osoby
jesli chodzi o meble to raz kupilam cos na allegro i ci zdecydowanie odradzam, duzo kasy to nie bylo, ale jakbym mogla to zobaczyc przed to w zyciu bym nie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupas
Jeśli chodzi o meble na wyposażenie łazienki to np. tutaj - http://www.e-inclusive.pl/ Uważam, że większość mebli w sieci kupić można znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
dobrze zwrócić się do fachowców w tej dziedzinie, n-design na przykład. oni nawet zakupy robią za swoich klientów, podejrzewam, że mogliby podrzucić pomysł, gdzie poszukać jakiejś inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaki budżet jak niski to Ikea (meble i dodatki), BRW (meble, ale maja tez dodatki), Home&You (dodatki) jak wyższy budżet to Almi Decor (głównie dodatki) nie znajac miasta skupiam sie na sieciowkach, poza tym ciezko doradzic nie znajac gustu kuchnie najlepiej na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_inna_
jeżeli chodzi o dodatki do mieszkania to mogę polecić fajny sklep z unikatowymi i gustownymi gadżetami http://www.dekoria.pl/dekoracje-domu - mają bardzo duży wybór wszelkich produktów tekstylnych, jest w czym wybierać i oko pocieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliny
Też szukałam i znalazłam - rękodzieło http://aleskarby.pl/ Kupiłam takie elfiki czy anioły do powieszenia - super wygląda, nie zapłaciłam dużo, a goście się pytają czy sama zrobiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroval
Jak przez internet to idelna będzie Dekoracjadomu.pl, mają tam rożnorodny wybór i ceny też zróżnicowane, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;) Ja zamawiałam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przez internet to idelna będzie Dekoracjadomu.pl, mają tam rożnorodny wybór i ceny też zróżnicowane, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;) Ja zamawiałam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatki zalezy jakie :) ja się lubię otaczać kwiatami więc kupuje te stabilizowane na rosebelle.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irma Kotulska
Jak idzie o meble, to zdecydowanie Studio Prostych Form. Nie mają taśmowej produkcji, meble są wyjątkowe, p iękne i bardzo wysokiej jakości. Jak z kolei idzie o dodatki, to ja zawsze zamawiam w siecie. Mam też profil na dekorii, i tam często zamawiam bezpośrednio u dziewczyn, które robią takie rzezcy hobbystycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Ja to jestem wyczulony na chińszczyznę, także meble wybierałem dość długo, żeby tylko ominąć te fabrykowane w Azji. Udało się znaleźć firmę Rosanero ( www.rosanero.pl ), w sumie to pierwszy raz o niej słyszałem. Oni mają meble we włoskim standardzie, ale robione są one w Polsce, zgodnie z zamówieniem klienta. Dobra obsługa, design nietuzinkowy, ich bym polecał jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Genialną komodę od marki Habufa znalazłem kilka dni temu w sklepie Meblownia ( www.meblownia.net ) w Opolu przy ul. Lipowej, jeśli jeszcze tam nie byłeś, to ja polecam! Komoda prowansalska, biała, matowa, z drewnianym blatem, jest po prostu unikatowa. Ponad dwa metry długości, szufladki, szafki, na blacie klimatyczne słoje...efekt jest powalający. Prawdziwa gratka jak ktoś zna się trochę na wystroju wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swego czasu jak się urządzałam to kupowałam meble od dller :) Mają bardzo ładne meble designerskie, więc jeśli szukasz czegoś nietypowego to warto do nich zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne meble o ciekawym designie ma firma dller. Mam już sofę i stół do jadalni od nich i są super. Jeśli chodzi o dodatki dekoracyjnie to najfajniejsze zawsze wyszperam na all lub targu staroci. Ewentualnie pepco ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowaoawa
ja kupiłam meble i dodatki do mieszkania w allinside.pl i są super, bardzo polecam :) Tanio, dobrze wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloska_pp
Meble starałam się kupić w małych lokalnych sklepach, żadnej sieciówki, a dodatki szyje w razie umiejętności sama. Stawiam na jakość, ale nie chce wydać majątku wiec sama działam. Natchnienie czerpię najczęściej z http://www.aczemunie.com.pl/. Świetne rzeczy robi ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne meble designerskie oferuje firma Dller. Mają w ofercie szereg mebli do mieszkania o bardzo interesującym designie. Warto zajrzeć na ich stronę dller.pl jeżeli chcesz ożywić swoje wnętrze czymś niebanalnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semba_1
Ja często kupuję dodatki w Agacie meble mają bardzo przyzwoite ceny i spory asortyment akcesoriów do aranżacji pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Mi ostatnio wpadły w oko meble sosnowe z http://www.zrobionezdrewna.pl/ i zastanawiam się nad zamówieniem ich do swojej sypialni. Z tego co wiem mają też meble z innego rodzaju drewna także jest w czym wybierać. U nas trwa obecnie remont i powoli modlę się o to by się zakończył. Chciałabym już umeblować mieszkanie i się do niego wprowadzić. Takie siedzenie na walizkach potrafi być męczące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ostatnio na takie oryginalne akcesoria trafiłam w sklepie www.perfekthome.com . Tutaj większość rzeczy jest w stylu prowansalskim, więc jeśli lubisz jasne kolory i takie sielskie klimaty, to na pewno powinno coś Ci się spodobać. Mi w oko wpadł czajniczek do parzenia herbaty w wełnianym sweterku. Naprawdę świetnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o meble i akcesoria łazienkowe, to ja kupowałam świetne płytki, meble oraz kabinę prysznicową w sklepie http://www.domeko.com.pl/ . Mają tam dużo świetnych rzeczy w bardzo dobrych cenach. Teraz moja łazienka wygląda naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam dodatki tutaj www.regalka.pl i musze przyznac, ze naprawde fajnie sie komponuja z wystrojem domu, nie sadzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne dodatki do kuchni bardzo stylowe i nowoczesne znalazłam w Duka. Nie znałam wcześniej tego sklepu . Mnóstwo rzeczy do domu, na prezent tez idealnych ( www.dukapolska.com )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić sklep FormyUzytkowe.pl. Mają duży wybór mebli do salonu, sypialni, przedpokoju, zestawów kuchennych i łazienkowych, mebli do pokojów dziecięcych. Oferują też stylowe meble biurowe. Ich kolekcje wpisują się w najnowsze trendy i naprawdę wyróżniają się designem na tle konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×