Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

studenttt

gdzie można szybko i w dobrej cenie sprzedać komórkę?

Polecane posty

na allegro to trochę trwa, ale jeśli swój telefon sprzedałbym tam za 600 zł to czy w punkcie sprzedaży telefonów nowych i używanych dostanę za niego ok 500 zł czy znacznie mniej?? to nowy telefon, dostałem go wczoraj i raptem raz włączyłem na chwilę... odpowiedzcie bo potrzebuję kasę na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob tak
u pasera:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystaw komórke na alegro na kilka dni, w tym samym czasie zastaw telefon w lombardzie - dostaniesz połowe kasy ale mam nadzije ze to ci wystarczy na weekend, po weekendzie sprzedasz telefon w dobrej cenie na alegro, kupujacy wpłaci ci kase na konto a ty za czesc tej kasy wykupisz swój telefon i wyslesz go szczesliwcowi który wygrał Twoja aukcje :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1
giełda najlepiej elektroniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jeszcze jest cos takiego bynajmniej w moim miasteczku jest ;) ja mysle ze zapewno gdzies znajdziesz aby dostac kase pod zastaw ;) wiem mam głowe do interesów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chcę dawać pod zastaw tylko sprzedać :) nikt się nie orientuje czy w takim punkcie można dostać w miarę uczciwą, taką jak napisałem, kasę od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym raczej stawiała na allegro, w lombardach i wszelkich skupach zawsze placa duzo mniej, bo musza jeszcze na niej zarobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza sie ale ty masz ja tylko zastawic na czas weekendu aby miec kase a wykupic w poniedziałek czy tam kiedys jak bedziesz miał kupca za uczciwa cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×