Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

gdzie na wakacje?

Polecane posty

Gdzie chciałybyście pojechac na wakacje? Bo mi marzą się dalekie krainy. Przeglądam od jakiegoś tygodnia oferty i zakochałam sie w Sri Lance. Z Bon Voyage moge tam pojechac za bagatela kilka tysięcy, co to jest :P Ale pomarzyć mozna prawda? :) A wy gdzie chciałybyscie wygrzac swoje sexowne tyłeczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, tez fajnie :) Znajomy był, chwalił sobie niesamowicie. Podobno jest tam bardzo tanio, kwestia kupna biletu i dostania się na drugi koniec oceanu :) gdzięs jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malediwy
malediwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończcie z tym egiptem i tunezją - tam jeżdzą niedopchane biurwy :O Hiszpania i rejon giblartaru to jest dopiero wycieczka - mi się marzy teraz znowy francja i paryż aby tak solidnie sie przewłóczyć po mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi tez się marzą dalekie kraje. Sri Lanka jawi się interesująco :) ale z oferty Bon Voyage i tak najbardziej pasuje mi wycieczka na Wyspy Zielonego Przylądka i te luksusowe hotele.... Ile bym dała, żeby się tam znaleźć w te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi tez się marzą dalekie kraje. Sri Lanka jawi się interesująco :) ale z oferty Bon Voyage i tak najbardziej pasuje mi wycieczka na Wyspy Zielonego Przylądka i te luksusowe hotele.... Ile bym dała, żeby się tam znaleźć w te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu a komu się nie marzą dalekie i ciepłe kraje?? Widziałaś co jest za oknem. teraz to nic tylko się załamać. Bo pogoda nas nie rozpieszcza. I nie pozostaje nic jak tylko marzyć o dalekich i ciepłych krajach. Właśnie sobie przeglądam tą stronkę, o której pisałyście wcześniej i tak sobie myślę, że bardzo fajnie by było pojechać np do Meksyku i poleniuchować w Luksusowym kompleksie Gran Bahia Principe Riviera Maya Resort 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie marzą ! Nie znoszę upałów i nadmiaru turystów... Ja się uda, to jadę w lipcu do Szklarskiej Poręby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcomx
polecam Sri Lanke, z konradtarvel.pl pojedziecie za pol ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×