Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gościu z Namysłowa pytanie mam

Polecane posty

Gość gość

Czy byli juz u Ciebie z Towarzystwa Opieki nad Zwierzetami? W Twoim baraku Polkowskie 4? Wysłałam im filmik z maltretowanym psem na łańcuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy mam c***isać ze nie był maltretowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syf na podworku i krotki lancuch plus ogolny zaniedbany wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z TOZ byla wstrzasnieta filmem. Obiecala, ze przyjda po psa jeszcze w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt go nie maltretuje zrozum to ps wiesz że wczoraj wszystkie filmiki na youtube usunąłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam je zapisane na dysku wszystkie. Nie wykrecisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt go nie maltretuje no proszę skoro masz zapisane na dysku to udowodnij pokaż daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim dysku twardym jak mam Ci dac linka? Hahaha nie dosc ze patologia sadystyczna brod smrod i ubostwo skrajne to jeszcze pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt go nie maltretuje rozumiesz ps poczytaj najpierw prawo że trzymanie psa na uwięzi jest karalne gdy trzyma się go dłużej niż 12 godzin na dobę a nikt u nas go tyle czasu nie trzyma idioto ps jak bród smród i ubóstwo skoro moi rodzice mają firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci dam linka z mojego prywatnego dysku twardego.ogarnij sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS gościu od homocwela i co cie obchodzi jak ja mieszkam co? Może zgłosisz na policje moje warunki mieszkaniowe co ? Ps żyjemy w wolnym kraju i mam prawo mieszkać jak chce i gdzie chce i tobie nic do tego masz z tym jakiś problem to moja sprawa jak mieszkam s*********e przecież żyjemy w wolnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:26 maja firme to jeszcze wiekszy wstyd ze zyjecie gorzej niz mopsiarze.i traktujecie zwierzeta nieludzko, jak niewolnikow.jak macie tyle kasy czemu nie zatrudnicie sprzataczki i nie wezmiecie psa do fomu? No pytam sie czemu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum mam gdzies jak mieszkasz. Pisze wylacznie o syfie i brudzie wokol psa.i o jego niewoli. Ty mozesz moeszkac nawet w szambie ale polskie prawo chroni bezbronne zwierzeta .i mam prawo starac sie ochronic tego psa przed gettem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi ile razy mam pisać że u mnie nikt psa nie głodzi nie bije nie maltretuje nie znęca się na nim ile razy mam ci to tłumaczyć ps codziennie przez większość dnia pies biega luzem po podwórku ma wodę ma jedzenie ma budę a zapięty jest tylko gdy jest brama otwarta żeby na drogę nie wyszedł nie potrafisz tego zrozumieć jak mam ci to udowodnić co ? nagram ci jutro filmik jak pies biega luzem ps zrozum nikt go nie maltretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada na wyglodnialego wystraszonego i przerazonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt go nie maltretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś p******y idioto on nie wygląda na wygłodniałego bitego i przerażonego chyba widziałeś jak się bawił ze mną i jaki był szczęśliwy i sie ze szczęścia tarzał pytam się w co ty mnie chcesz wrobić za co ? Obejrzyj ten filmik jeszcze raz jeśli go masz i zobacz jaki jest szczęśliwy ps przez większość dnia on luzem biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS i żeby ci udowodnić że on nie jest maltretowany to nagram jutro filmik jak luzem biega i jak żyje i jaki jest szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl szczesliwy bo mial nadzieje ze go uwolnisz.jak jest zima mroz i snieg tez siedzi uwiazany? Na 100% TAK.niby bogacze a brudasy i sadysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt go nie maltretuje ps on jest tylko i wyłącznie zapięty gdy jest brama otwarta zrozum to co mielibyśmy go wtedy nie przypiąć żeby na drogę wybiegł tak? I żeby wpadł pod auto tak? Albo może mielibyśmy go w piwnicy zamknąć co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:47 jutro juz nic nie nagrasz bo przyjda z TOZ i go uwolnia.psychopato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy mam ci udowadniać że nikt go nie maltretuje czyli hejterze sam sobie zaprzeczasz w co ty chcesz mnie wrobić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt go nie maltretuje zrozum ile razy mam ci to pisać co? Ps nagram jak mam ci to udowodnić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, każdy właściciel psa powinien zapewnić mu odpowiednie warunki. Pomieszczenia powinny być odpowiednio dostosowane, chronić psy przed zimnem, upałem, opadami atmosferycznymi. Pies powinien mieć dostęp do światła dziennego oraz swobodę. Właściciel musi także zapewnić mu karmę oraz stały dostęp do wody. Należy pamiętać również, że nie można trzymać zwierząt na uwięzi dłużej niż 12 godzin albo w sposób powodujący cierpienie, uwięź, na której trzymane będzie zwierzę, nie może być krótsza niż 3 metry, zabronione jest również tzw. kopiowanie, czyli przycinanie psom ogonów i uszu dla celów estetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Pies nie przebywa w pomieszczeniu tylko naokraglo na powietrzu.nie ma dostepu do swiezej czystej wody i lancuch jest krotrzy niz 3 metry. I co powiesz? Macie firme kase ale nie macie ani serca ani rozumu .patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwiększy się kara za znęcanie się nad zwierzętami do 2 lat ograniczenia lub pozbawienia wolności (obecnie jest to rok), a w przypadku znęcania się ze szczególnym okrucieństwem do 3 lat (obecnie są to 2 lata), • za znęcanie się nad zwierzęciem sąd będzie mógł odebrać prawo do posiadania zwierząt na okres od roku do 10 lat, • za znęcanie się nad zwierzęciem sąd będzie mógł orzec przepadek zwierzęcia, jeśli sprawca był jego właścicielem, a także zakazać wykonywania określonego zawodu, prowadzenia działalności lub wykonywania czynności wymagających zezwolenia, które są związane z wykorzystywaniem zwierząt lub oddziaływaniem na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum to pojeboimbecylu że mój pies jest tylko na łańcuchu przez mniej niż dwie godziny dziennie gdy jest brama otwarta ps nie na za krótkiego łańcucha ma wode całą dobę jedzenie nikt go nie bije ma budę a jak jest mu gorąco to obok budy ma daszek od altanki ps ma duże podwórko i sobie biega na ogródek idzie sie załatwić itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymanie psa na uwięzi jest zabronione, jeżeli ma to miejsce nieprzerwanie przez całą dobę. Nowe przepisy zabraniają trzymania zwierząt domowych na uwięzi w sposób stały dłużej niż 12 godzin w ciągu doby. Trzymanie zwierzęcia na uwięzi zawsze musi spełniać pewne warunki. Mianowicie uwięź – np. łańcuch – nie może powodować uszkodzenia ciała lub cierpień zwierzaka oraz gwarantować mu możliwość niezbędnego ruchu. W przypadku psa uwiązanego na łańcuchu czy lince – jej długość nie może być krótsza niż 3 metry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce działa kilka organizacji, które głośno protestują przeciw łańcuchom. Do jednej z nich należy akcja „Zerwijmy łańcuchy”. - W XXI wieku znamy już humanitarne sposoby bezpiecznego dla otoczenia trzymania zwierząt. Dlatego w centrach największych polskich miast ustawiamy budy, do których każdy, kto tylko zechce, może się na kilka minut przywiązać - by zobaczyć, jak wygląda świat z perspektywy psa łańcuchowego, jak wycieńczające, koszmarnie nudne i bezsensowne jest życie na 2 metrach kwadratowych. Większość osób biorących udział w akcji jest zaskoczona ciężarem takiego łańcucha - to po prostu trzeba poczuć na własnej szyi – tłumaczą jej przedstawiciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×