Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hantle dla męża

Polecane posty

Gość gość

czy hantle z gryfem stalowym i uchwytem z tworzywa sztucznego czy hantle ryflowane uchwyty.Chcę zestaw w walizce hantle żeliwne 20 kg aby gryf miał średnicę 30mm i ryflowany uchwyt+walizka.Nie moge znaleźć-jeśli jest walizka itd to średnica gryfu 25mm albo jeśli jest 30mm to uchwyt z tworzywa sztucznego albo nie ma walizki w zestawie.Pomożecie?Jakieś rady?Na co warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zrobiłam niespodziankę dla swojego narzeczonego, który ceni sobie sportowe życie i zakupiłam ławeczkę do ćwiczeń. Dodatkowo znajomy trener personalny polecił mi suplement largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Winny
A nie lepiej siłownia i do tego powiedzmy zastosować Largomass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 20 kg to waga jednej hantli czy dwóch? bierz ryflowane 25 mm, do tego skórzane rękawiczki i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arkadiusz
Ja też uważam, ze lepszym rozwiązaniem jest largomass i porządna siłownia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan 21
Arek, a jakie masz wyniki po jego zastosowaniu? Bo zastanawiam się nad zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po largomassie robię 2 kupy dziennie: jedna kupa jest wodnista, normalnie strzela z du.py i ochlapuje cały kibel. Druga kupa, robiona pod wieczór, jest wielka i zbita, praktycznie za każdym razem sedes jest zapchany i wymaga udrożnienia. Także skutki takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arkadiusz
Po pierwsze do @gośc... jeżeli uwazasz, że to co napisałeś jest śmieszne... to masz poczucie humoru już nawet nie z gimbazy, ale z przedszkola... A odpowiadając @Bodganowi 21... pierwsza sprawa to faktycznie musisz ćwiczyć. Nie na zasadzie raz w tygodniu na siłownie i 30 minut pod ścianą... Wysiłek musi być i systematyczny i faktycznie porządny. Branie tabsów w innym przypadku nie ma sensu. One same z sobie nie spowoduję, że bicki ci "spuchną" Owszem, ich skład pomoże przy ćwiczeniach, na zasadzie odpowiednich reakcji chemicznych, pobudzi organizm do ich wytwarzania. Ale ćwiczyć trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
Kup mu naprawdę lepiej Largomnass i karnet na siłownię... same hantle moim zdaniem nie mają sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zainwestowałem w super suplement, wspierający wzrost masy mięśniowej, a mianowicie largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przy intensywnych treningach zakupić suplement wspierający wzrost masy mięśniowej. Osobiście również stosuje largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spuszczam się masą mięsniową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem w ostatnim roku suplement largomass co umożliwiło mi wsparcie w gospodarce masy mięśniowej, więc każdemu kto ma problem z przybraniem na wadze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Robert
Ja jestem bardzo zadowolony z efektu jaki dało mi zastosowanie Largomass więc moim zdaniem warto zacząć go stosować, a hantle jako dodatek, podstawa to siłownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jurek K
Ja uważam, ze jeżeli ktoś poważnie podchodzi do ćwiczęń, to nie ma to jak siłownia, a co do suplementacji, to faktycznie znacząco pomaga i musze przyznac, ze pomysł z Largomasem uważam za bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mikołaj
Ja też przyłączam jak najbardziej się do pozytywnej opinii o Largomass. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tadek
Całkowicie się zgadzam, że w przypadku ćwiczeń warto zastosować taką suplementację jak Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Hantle to nie wszystko, moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest karnet na siłownie. A jak by faktycznie ćwiczył intensywnie, to rację mają osoby piszące o tym, ze i Largomass jest dobrym pomysłem... Same hantle,. to dla mnie taka próba usprawiedliwiania się przed samym sobą co do kondycji... Spoglądając w lustro i widząc niedoskonałości figury, obwisły mięsień piwny zawsze można powiedzieć, ze przecież handle są i.... ćwiczę, a to że 5 muinut i raz w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mikołaj
Całkowicie się zgadzam co do tego, że lepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest karnet na siłownię i nawet bym podpisał się pod Largomass, z tym i w tym przypadku już wymagany jest już intensywny trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariusz
Ja też uważam, że nie ma to jak siłownia. A jak zacznie ćwiczyć i zależy jemu na efekcie, to faktycznie Largomass jest tym ważnym czynnikiem, by przyśpieszyć proces odpowiedniego ukształtowania mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Całkowicie się zgadzam z opinią odnośnie przydatności Largomass i równocześnie wyższości ćwiczeń na siłowni od tego co możemy uzyskać w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek
Moim zdaniem w przypadku intensywnego ćwiczenia na siłowni Largomass jest bardzo dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maniek
A ja przyznam rację głosom, że raczej lepszym rozwiązaniem jest siłownia i zasatosowanie Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Robert
Ja zgodzę się z opiniami co do Largomass. Sam stosowałem te tabletki i jestem bardzo zadowolony z efektu. Nie mniej jedna podstawowa sprawa. Nie będzie wyników bez ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bogdan
A ja będę sie upierał, n ie ma to jak siłownia i odpowiednia suplementacja. Sam stosowałem largomass. Zaczynałem oś cœiczęń w domu i wiem jaka to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja
I co zastosował ten Largomass jak koledzy sugerowali? Jak tak to jakie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×