Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość1112

hej!

Polecane posty

Gość gość1112

Pisze tutaj, ponieważ zerwalam z chłopakiem mam 18 lat, byliśmy ze sobą prawie półtora roku, w ostatniej naszej rozmowie stwierdził że zbrzydlam na maxa i strasznie schudłam, przyznam się ze ostatnio mam bardzo dużo stresu w rodzinie i między innymi z nim miałam, ale zacznę od początku. Na początku związku było pięknie, ładnie, czułam się przy nim piękna, potem zaczął wchodzić na różne portale, w których pisał z innymi dziewczynami, raz nie wyłączył laptopa i przylapalam to jak pisał z dziewczyną i umawial się na seks, choć jeszcze wcześniej to było po.miesiącu związku też pisał z laska, ze by ją zr***** rzecz mówiąc, bardzo przykro mi się zrobiło, zaczął płakać i mówił że nigdy takiego czegoś mi nie zrobi,.przez jakiś czas było już nie wchodził potem znowu się zaczęło , ale doszło nawet do tego ze porownywal mnie z innymi laskami teksty typu "szkoda, że nie masz takiej d**y,.brzucha ". Mówił żebym zaczęła cwiczyc, przez jakiś czas to robiłam, ale przestałam, wówczas zaczęły się pretensje że nie dbam o siebie dla niego, a starałam się jak mogę żeby mu się podobać, ale mu to nie wystarczało. Wracając do tych dziewczyn jak zaczął pisać z nimi znowu, powiedziałam mu ze albo ja albo one wtedy on do mnie "nie będziesz mi mówiła co mam robić. Będę robił to co mi się podoba nie Tobie", to była nasza taka pierwsza klotnia, w której się poklocilismy,.zerwał ze mną przez to bo "zrobiłam mu aferę ze piszę z innymi laskami", ale wróciliśmy do siebie, kazał mi przeprosić za to, co oczywiście zrobiłam, bo go kochałam, teraz wiem że to on powinien to zrobić nie ja, ale mniejsza o to. Po tym już się nam tak nie układało, dla niego mogłabym zrobić wszystko, fakt mówił mi ze mnie kovha, Ale miałam wrażenie że jestem dla niego brzydka, aż potwierdziło się to niedawno, napisał mi ze się mnie wstydzi, no i tak jak napisałam na poczatku że zbrzydlam na maksa, schudłam, wstydzi się zw mną pokazać ze znajomymi. Jeszcze tekst typu ze jestem pasukdna z twarzy, kiedyś byłam ładniejsza i bardziej atrakcyjniejsZa, dodał też ze jestem sciera i brzydką suka, bo suki tak wyglądają jak ja. Bardzo mnie to zabolało, przez to czuję się brzydka, w ogóle się sobie nie podobam, nie mogę spojrzeć w lustro, choć przyjaciele i znaojmi O przyjaciele mi mówią że wyglądam normalnie, a ja tak nie uwazam. Dodam też ze nigdy nie byłam gruba ani za chuda. Najgorsze jest w tym wszystkim ze go nadal kocham, ale nigdy wżyciu mu nie wybacze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×