Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hm plama z zabezpieczenia sklepowego

Polecane posty

Gość gość

mam problem, kupilam tshirt w h&M i sprzsedawczyni zle zdjela klips ktory zostawil plame z atramentu, zobaczylam to dopiero w domu kiedy odczepilam juz metke. Czy jest mozliwe ze zwroca pieniadze? jakies pomysly na usuniecie plamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec ds złodziei sklepowych
nie piszcie jej porad, z klipsa wylewa się atrament tylko w przypadku próby zdjęcia go w sposób mechaniczny (próby kradzieży inaczej mówiąc) inny niż stosowany przez pracowników. Pracownica nie mogła zepsuć. A jeśli mówisz prawdę, to na pewno sprawdzą na kamerkach czy było jak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sam sobie zaprzeczasz, mam paragon ze sklepu ale odczepilam metke. Pewnie ze moga sprawdzic czy to prawda czy nie i na to licze wlasnie! problem w tym, ze jesli odczepiona zostala metka to moga sie wyprzeć, ze nie zwroca mi kasy bo nie ma metek. Tez tak myslalam, ze plama wylewa sie tylko w przypadku kradziezy, a mam pierwszy raz taka sytuacje, ze okazalo sie iz jednak nie ;) sprawdzalam dokladnie torbe w ktorej zapakowano mi tshirt i nie bylo niczego co mogloby mi zabrudzic koszulke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w takim przypadku warto zlozyć skarge na pracownika, na obsluge? to jednak chyba nie dopuszczalne zeby sprzedawczyni zniszczyla ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś uczciwa to sorry :) a który hm ? jeśli z winy pracownika , to na pewno odzyskasz kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko :) Hm w Toruniu w Plazie, naprawde nigdy cos takiego mi sie nie zdazylo stad wpadlam w panike bo koszulka nie byla najtansza. Gdybym nie odciela tych metek :/ obawiam się, że mogą nie zwrócić mi kasy tylko stweirdza ze moglam to pobrudzic pozniej, chyba ze kamera to uchwycila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a które metki wyciełas? jeśli tylko papierowe to bez problemu :) no i jeszcze zależy czy płaciłaś gotówką czy kartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te papierowe tylko, placilam gotowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest spora szansa na zwrot gotówki, a monitoring na pewno też sprawdzą oraz to czy jest to nowy pracownik czy z długim stażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownica musiałaby to chyba cęgami rwać by się wylało. golymi rekoma na pewno nie, cos kręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×