Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hurtownia ogrodnicza

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktoś z Was mógłby mi polecić sprawdzony sklep internetowy ogrodniczy? Mieszkam na totalnym pustkowiu. Najbliższy sklep ogrodniczy mam dopiero 40km a chciałabym kupić kilka rzeczy do mojego ogrodu więc sklep online jest dla mnie idealny rozwiązaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś z Was kupował coś kiedyś na http://gardenflora.pl ? Jest to również internetowy sklep ogrodniczy. Czekam na opnie oraz wszelkie propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cloudy
Jakiś czas temu selgros otworzył platformę internetową selgros.24.pl. Tam jest wszystko, artykuły ogrodnicze też. Nie wiem czy gdzieś taniej znajdziesz :) możesz szukać. Też nie mam blisko, ale dowożą mi zamówienia pod sam dom i jest wszystko z zamówieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.agroteam.pl/ ma sieć sklepów w całej Polsce, wg mnie mają interesującą ofertę, ciekawy i duży asortyment, jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję na gardenflora. Zazwyczaj są to jakieś nasiona, nawozy itp. Żywych sadzonek raczej bałabym się zamówić ale resztę czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge Ci polecic miejsce gdzie znajdziesz profesjonalne nawozy różnego typu z firmy Krex maja sztuczne, wieloskładnikowe, mineralne najwyżej jakości, sama korzystam i mogę potwierdzic że naprawde dziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj tutaj www.sklep.sprolnik.pl. Mają tam m.in. narzędzia ogrodnicze i rozmaite nawozy, środki ochrony roślin… Myślę, że możesz tam znaleźć wiele rzeczy, które Ci się przydadzą. Ten sklep jest sprawdzony przeze mnie, nieraz u nich coś zamawiałam i zawsze byłam zadowolona z ich towaru. Wysyłają sprawnie, no i mają atrakcyjne ceny. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli poszukujecie dobre jakości narzędzi ogrodniczych, rolniczych to sprawdźcie ofertę firmy http://www.zmwalkiewicz.pl/. Oni mają duży wybór profesjonalnych i trwałych łopat, grabi, konewek, taczek i innych przyrządów bez których prace w ogrodzie by nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka444
Najlepszym internetowym sklepem ogrodniczym, jaki znam jest www.gardenflora.pl Kupuję właściwie tylko tam. Mają bardzo duży wybór towaru, a przy tym świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka7
Ja kiedyś zamawiałam na gardenflora , ale znalazłam od niedawna lepszy sklep www.twojesady.pl . Mają o wiele niższe ceny, a roślinki są naprawdę w świetnym stanie. Póki co zamówiłam już kilka krzewów owocowych, podobają mi się drzewka ozdobne. Szczególnie ten głóg jednoszyjkowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wania3232
Najbardziej lubię kupować w internetowej hurtowni ogrodniczej Gardenflora. Zawsze wszystko przychodzi na czas i mają miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i myślisz że ci kurier przywiezie kilkanaście sadzonek, z doniczkami ważącymi kilka kilo i jeszcze ziemie? LOL To już lepiej taxi bagażowe zamówić i jechać te 40 km, kupić co się podoba a nie tak po najmniejszej linii oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek616
Muszę się zgodzić - ja też polecam http://gardenflora.pl Mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Zamawiałem od nich już kilkukrotnie i za każdym razem towar był super jakości i szybko dostarczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Bardzo szeroką ofertę ma ta hurtownia ogrodnicza z Łodzi - http://exoflora.pl/ Ja chyba się tam wybiorę w weekend po altanę do ogrodu. Coś czuję, że zima minęła bezpowrotnie i chciałabym powoli wziąć się za ogród który delikatnie mówiąc straszy :P Na początek kupiłabym altanę i jakieś narzędzia a później rośliny. Mam nadzieję, że w tym roku doprowadzę ogród do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smialo moge polecic ten sklep ogrdniczy www.wogrodzie.pl swietne ceny i wielki wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcha czarna to bardzo szybko rosnące drzewo. Jeżeli komuś zależy na szybkim cieniu proponuję zakup tego właśnie gatunku. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo też kupowałam w tym sklepie kilka razy. Poza sprzedażą wszelkiego rodzaju roślin ogrodowych, balkonowych :P i domowych świadczą też usługi ogrodnicze: nawadnianie, projektowanie, sadzenie itd. Korzystałam już ( z projektowania i sadzenia) i muszę przyznać, że efekty super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurtownia to nie jest, ale firma ma bardzo rozwijające się i pomocne usługi oraz bardzo bogaty w asortyment sklep, wiec sadze że warto do nich zerknąć, polecam www.ogrod-dom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetna hurtownie z art. Ogrodniczymi w tym są też doniczki w super cenach, musisz sobie zobaczyć oferty www.sklep-kwiecisty.pl współpracuje z nimi od dawien-dawna, są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również robię zakupy w www.ogrod-dom.pl zwykle mają wszystko co potrzebuje do ogrodu, łącznie z dobrą radą :p nie szukam wiec innych miejsc, to mi wystarcza w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesssandraa
Ja nie zdecydowałabym się na kupno kwiatów czy roślin przez internet. Dlatego wszystko co mi było do ogrodu potrzebne kupowałam tu - http://ulinscy.pl/ - mają bardzo duży wybór i fachową obsługę, której się można o wszystko dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×