Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile chcecie miec dzieci i dlaczego akurat tyle?

Polecane posty

Gość gość
ja mam dwoje , teraz zaluje,ze nie mam trójki albo czworki ale juz za pozno. Dlaczego tyle - bo kazde jest kompletnie inne, a w mojej rodzinie w dodatku wszytkie dzieci sa udane.Ciekawie byłoby miec wiecej. Na poczatku ciezko, ale potem frajda juz do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzyłam o 2-3,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym 5 ale nie wiem czy zdażę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o 3 dzieci, dlaczego? nie wiem... ja mam dwoje rodzeństwa i cieszę się że tak jest, może dlatego... Mam dwie córki i już raczej się nie zdecyduję na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trójeczkę. Żona nie chce więcej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będę kiedykolwiek z miłością mojego życia, to jedno. A jeśli nie, to żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem lesbijka i nie moge isc z facetem do lozka brzydze sie fjutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno i chce jeszcze jedno, fajnie miec np parke, maz myslal o 4 lub 5 tylko latwo powiedziec trudniej urodzic, wychowac, dzieci kosztuja , bo nie sztuka narobic ale trzeba pomyslec o przyszlosci wyksztalcenie, cos na start w dorosle zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedno dziecko z ksiedzem z trojmiasta starm sie o drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 14 letniego syna z 1 małżeństwa, wyszłam drugi raz za mąż 4 mies temu i mąż chce 2 lub 3 mieć ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze sa potrzebne do wychowania dzieci ale nie jest to jedyny wyznacznik który powinien decydować o ilości dzieci. Najważniejsza jest miłość, dobre wychowanie i wykształcenie dzieci. Osoby które ograniczają się do jednego dziecka tylko i wyłacznie z przyczyn finansowych idą na wygodnictwo. Każdy zdrowy i chętny mężczyzna jest w Polsce zdolny do utrzymania 4-ro osobowej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram ↑↑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chciałam mieć sześcioro a dlaczego? Byłam sama i wiem czym to pachnie było mi źle i smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem lesbijka i nie moge isc z facetem do lozka brzydze sie fjutkow x nie trzeba odbyć stosunku by zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała mieć 3ech synów,tak jak moja babcia ale chyba jestem już za stara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby w warszawie utrzymac 4 os, rodzine i mieszkac w lepszej dzielnicy to naprawde trzeba byc na wysokim stanowisku, my mieszkamy na ursynowie za sam czynsz placimy 1200zl, plus oplaty tj co 2 mies gaz, prad, ciepla woda tj ponad 600zl, a jeszcze zywnos , kosmetyki, ubrania, czasem jakis remont, cos dokupic do mieszkania np wymienic meble, czy sprzet rtv, agd, czy wyposazenie kuchni, a wakacje, bilety miesiecznie, dzieci czesto choruja, ksiazki i wyposazenie do szkoly, wczesniej np zlobek, przedszkole, o opiekunce mozna pomazyc , czesto korepetycje, dodatkowe zajecia, itd, nie jest latwo miec kiloro dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA BYM CHCIAŁ MIEĆ DWOJE BACHORÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps, a fryzjer, kosmetyczka, silownia, czy inne przyjemnosci, np basen , wizyta u stomatologa, itp, dobrej jakosci zabawki, ubranka, wozek itd , oj nie latwo w dzisiejszych czasach miec dzieci zeby zyc na poziomie a nie jak patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak każdy myślał jak ty że to fryzjer ze to basen na rzecz posiadania dzieci to nikt by ich nie miał dziewczyno. Gdybym ja czekała z dziećmi aż będzie mi lepiej albo się dorobie do dziś bym dzieci nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno-wcześniej marzyłam o dwójce jednak szybko mi ostygły te pragnienia w ciąży?, po porodzie, laktacji, wyciu i wielu wielu innych atrakcjach. Jednym słowem zmądrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.58 Miłość i dobre wychowanie,podstawa.Wykształcenie wiąże się z dużymi kosztami.Jeśli ktoś meszka w niedużym mieście a dziecko na studia dobre dzienne dostanie się daleko od miejsca zamieszkania,stancja,życie,dodatkowa pasja,to najmniej 2tys.,tak mają moi sąsiedzi,oni zrezygnowali z dużo rzeczy na wykształcenie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ich dziecko co są kształciło nie mogło sobie dorobić trochę? Liczyło na kasę rodziców tylko ? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20.58 odpowiada. Są stypendia. A 500 zł miesięcznie dziecku można dołożyć nawet ze skromnej pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×