Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

płatek śniegowy

ile czasu idzie paczka pocztowa EKONOMICZNA?

Polecane posty

swietnie. pieniadze wpłaciłam tydzien temu. chcialam buty na wesele.W czwartek wyjezdzam. jak mi nie dotrą ( a dzwoniłam do nich) wystawiam negatywa. i obsmaruje tą firme na kafeteri!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wplacilam kase tydzien temu. Dzwoniłam, prosiłam.... IGNORANCJA DO POTEGI. :o zobaczymy.. czekam do srody a pozniej robie co zamierzałam. Nie ja jedna widząc po komentarzach miałam ten problem z ta firmą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfd
bardzo długo. czasami zastanawiam się czy celowo nie przetrzymuja tych paczek na poczcie, żeby nam się odechciało ekonomicznych przesyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperskijestem - > może kupiłyśmy od tej samej firmy! :o choc ta "moja" nie miała opcji priorytet :( poprostu pewnie celowo zwlekają. No obsmaruję tą firmę jak nie dojdą do środy. NAWET DZWONIŁAM I PROSIŁAM. TERAZ WOGOLE OD KILKU DNI TEL. NIE ODBIERAJĄ,NIE ODPISUJĄ NA MAILE. wyslalam im maila, ze jak nie dojdzie do wtorku wystawiam negatyw. dzis dostalam dopiero inf. ze "wysylamy paczke" ale wysla jak cos w poniedziałek! stres , napewno butów na wesele mieć nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zadzwoń w poniedziałek rano i powiedz, że jeśli nie dostaniesz paczki do środy, to odstąpisz od umowy i nie odbierzesz przesyłki (masz takie prawo bo to umowa zawarta na odległość) i będą musieli zwrócić Ci całą kasiorę z odsetkami ustawowymi od dnia obciążenia Twojego rachunku bankowego. Powinno poskutkowac i wyślą priorytetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRÓBOWAŁAM DO NICH DZWONIĆ JUŻ DZIESIĄTKI RAZY. nie odbierają nie odpisują na maile. ale jeśli się dodzwonię, tak powiem. Dziękuje za rade :) OBY COS POSKUTKOWAŁO. Choć już straciłam nadzieję, jednak tej firmie nie można dawać wiary. żałuję ze zdecydowałam się na zakupy u nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się nie dodzwonisz, to możesz zrobić tak jak napisałem- nie odebrać paczki, wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zażądać zwrotu kasiorki z % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
przecierz to nie kolesia z allegro wina tylko Poczty Polskiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimlorek
No właśnie, to nie kolesia wina, a PP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darooo
zamówiłem telefon... paczka została nadana w poniedziałek 22 lutego 2010r.a dziś mam 26 lutego i nadal jej nie ma :( Czym może to być spowodowane?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadzioninio
Mi wysłali w 20 stycznia 2011 a dostałem przedwczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dofrian
Czlowieku.... 10-15 dni to nie jest długo! Listonosz przynajmniej jest człowiekiem... Człowiek nie pojedzie tak szybko do Ciebie jak śmigłowiec, lub niesamowity samolot UFO.... Ogar... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilioo
Osobiście nie korzystam z poczty polskiej polecam ups przez 5 lat ani razu się nie zawiodłem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazylll
ekonomiczna idzie ponad tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZeski
Również polecam UPS..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowicz30
jesli ktos wysyla duzo i czesto paczki, osobiscie polecam global-kurier ta firma wspolpracuje z ups ale jest taniej przy czesto wysylanych paczkach mozna zaplacic nawet do 15zl za paczke do 30kg, wysylam takich mnustwo tygodniowo i naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewwit
No ja już w poniedziałek zrobiłam przelew kasy i pączki do dziś nie mam a jest piątek pisał mi gościu ze wyslal paczkę w środę czyli dziś nie mam co liczyć że ja bd mieć w poniedziałek kupiłam też inny przedmiot i wysłał mi we wtorek i środę już miałam czyli kurier lata śmigłowcem a poczta jeździ rowerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam suknię na wesele ślubną wpłaciłam pieniądze na konto pani powiedziała ze wysłała paczę ekonomiczną w dużym kartonie czekam na nią już trzy tygodnie ile jeszcze będzie szła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja paczka ekonomiczna do mnie idzie już trzy tygodnie i 3 dni czekam na paczkę tyle już a to duży karton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×