Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lily allen

ile dac ksiedzu moge nic

Polecane posty

Gość lily allen

dowiedzialam sie wczoraj ze mam dzis kolede niestety nie mam funduszy wyplata 10 wiec z kaska krucho czy moge nie dac nic ksiedzu naprawde mam z kasa ciezko 35 zl do 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nigdy nie dajemy ani złotówki :classic_cool: a raz przylazł taki bezczelny, że wychodząc rzucił chamsko : \" stać was na psa za 800 zł a na kościół nic nie dajecie\" heheh sąsiedzi musieli donieść :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, kolejny argument zeby go nie wpuszczac. Zaoszczedzimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat---> Szook, że ksiądz potrafi tak powiedzieć: \"stać was na psa za 800 zł a na kościół nic nie dajecie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałam księdza, nie wpuszczam go do domu . Gdyby mi zarzucił takim tekstem odpowiedziałabym \"żeby następnym razem omijał te drzwi bo poszczuję go psem za 800zł w końcu dałam tyle kasy, niech psina się wykaże\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedział tak serialnie :D ale my to w dupie mamy , co więcej tata mój na to odpowiedział, że na psa on może nawet wydać 3 000 zł jak mu się zachce , natomiast nowych samochodów dla księży on sponsorował nie będzie :classic_cool: szkoda, że nie mogłyście zobaczyć miny księdza jak to usłyszał :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quadratura Koła --> to jest maltańczyk wiec do szczucia raczej sie nie nadaje heheh :D :D a wogóle to ona była puszczona jak ksiądz był i skakała po nim a on wrzeszczał , że mu kłaki na sutannie zostaną i gosposia będzie musiała czyścić :P goopi nie wiedział , ze maltańczyki nie gubią włosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam koledy u mnie. ksiezunio zawsze siadal w fotelu jak krol i pierwsze co do kapownika zagladal. ile kto daje na kolede i w kopercie na mszy. zawsze przynosza do domu przed swietami koperty z niby zyczeniami, ale to wlasciwie chodzi o to, ze te koperty wypada potem *zwrocic* z datkiem na kosciol. a ze jest to koperta to 5 zl nie wypada wlozyc, ani 10 ani 50 ... ;) no i raz pamietam jak zajrzal do tego kapownika i parsknal smiechem. my nigdy nie zwracalismy tej koperty bo zaraz ladowala w koszu. pamietam tez jedna fajna sytuacje z moim bratem. ksiezunio dal znac wczesniej, ze bedzie chodzil od dolu (mieszkamy w wiezowcu). ja na 8 pietrze mieszkalam wiec pomyslalam, ze mam czas. rodzice mieli wrocic z pracy po 16, ksiezunia mozna sie bylo spodziewac po 19 wiec polecialam do Rossmana. brat w miedzyczasie wrocil ze szkoly i zaczal sie przebierac. nagle zadzwonil dzwonek, spojrzal przez wizjer a tam usmiechnieta twarz ksiezunia. mowil, ze moglby otworzyc, ale stal w samych majtkach wiec byl obciach. ksiezunio zapewne slyszal halas i wyszlo, ze unikamy koledy hihihii. a moj biedny brat myslal, ze to ja sie wrocilam bo zapomnialam czegos z domu. dobrze, ze nie otworzyl tylko najpierw spojrzal przez wizjer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis mnie właśnie
jeden po koledzie opierniczył, ze u spowiedzi w swięta nie byłam. I palnął niezłe kazanie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis mnie właśnie
bo spytał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
Kochani nie każdy ksiądz jest taki ZNAM TYLKO JEDNEGO!!!!!! PRAWDZIWEGO , KóRY ZA DARMO POśWIęCIł MI DOM OCHRZCIł DZIECKO (a zyje w konkubinacie) a jak się zapytałem co chce to powiedział że jak już musi coś wziąć to taboret bo mu bedzie w kancelarii pasował MóWIE WAM SUPER GOść!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfefewrfre
teoria jak twoj tata zdechnie to tez nie chodzcie do ksiedza zeby go pochowal, po co ma mu kosciol wyprawiac chrzescijanski pogrzeb skoro on mial w dupie kosciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
jakiś beret się odezwał BRAWO!!!! tak po chrześcijańsku "zdechnie" tego uczą na mszy św

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wyprzedażach
nic nie daj niech się cieszy ,że go wpuściłaś , u mnie w tym jak i w tamtym roku odbił się od drzwi ,nie wiedzę powodu ,żeby mi się po domu panoszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfefewrfre ---> po pierwsze niech sie Twoje słowa w gówno obrócą chrześcijańska jebnięta dziewczynko to raz dwa - mój tata nie chce pogrzebu i powiedział, ze go pierdoli gdzie i kto go pochowa bo jak umrze to już mu będzie wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CAJlNJ8FeT7SXbF8LSBvDGXM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×