Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

islamizacja

Polecane posty

Gość gość

A ja dostrzegam jakiś pozytywny aspekt tego, bo dzięki realnemu zagrożeniu, może wkońcu się zjednoczymy. Swojego sąsiada nie cierpię, ale jak by jakiś muslim czy inny ciapaty zagroził życiem to z pewnością bym mu pomógł. Inna kwestia, może wkońcu te pedalskie (lewackie) partie pójdą w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale islamizacja to problem europy zachodniej (oraz rosji) a nie polski, do nas zaden muslim nie chce jechac, jesli jacys do nas trafią to 90% z nich ucieknie w ciągu kilku miesięcy do Niemiec, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chwilę obecną tak, ale jak opanują już Germanie, to będziemy miedzy młotem a kowadłem. Nie przypuszczałem w życiu, że to powiem, ale wole czerwonego za wroga niż tych islamskich zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.10.2015 marsz w Warszawie przeciwko islamizacj,Plac defilad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islam to nie jest dla mnie problem, pare razy byłem w Maroko (tutaj jakoś się nie czułem źle, wszedzie dostępna była marycha, piwo, d***** za 100$), Egipcie, Iranie, głowny problem to politycy, którzy wpuszczają tą dzicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyć trzeba z politykami,,, bo jak jesteś przeciwko gwałtom, mordami przez te zwierzęta to jesteś "niepoprawnie polityczny" nazywamy rasistą. Ci ludzie to są zwierząta i nie trzeba ich winić za to, żyli przez setek lat, gdzie to norma jest. Problem jest w tych lewackich politykach co ich wpuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×