Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bosa we mgle

Jak naskarzyć rodzicom gnojka i nie stracić tam pracy?

Polecane posty

Gość bosa we mgle

Opiekuję się obecnie pewnym gnojkiem, wyjątkowo cwanym i bezczelnym, który ma dzianych rodziców i któremu się wydaje, że wszystko mu wolno. Gnojek podgląda mnie! Jak mu tłumaczę, że nie wolno to śmieje się bezczelnie. Chciałam naskarżyć jego rodzicom ale naszła mnie obawa, że oni wtedy pomyślą sobie, że widocznie nie radzę sobie z zapanowaniem nad chłopakiem i zechą mnie zastąpić a chyba nie muszę mówić, że wolałabym oczywiście nie tracić tej posady. Oni mi b. dobrze płacą, szczególnie gdy wracają późno, a ja u nich nocuję. Ze wszystkich moich dotychczasowych dorywczych prac ta jest najlepsza finansowo. Czy na moim miejscu zaryzykowałybyście informowanie rodziców chłopaka o jego podglądaniu i innych tego typu zagrywkach? Bo samo podglądanie to nie wszystko. Gnojek robi inne rzeczy ale szkoda pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice zawsze beda trzymac strone dziecka.ale mozesz sie ubezpieczyc.slyszalac o mikrokamerkach?nagrywaj wszystko i rob kopie zapasowa na wszelki wypadek.bo jak im to pokazesz to co zabiora to.w tajemnicy wszystko nagrywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj mu okazji do podglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej zyskasz jak pozwolisz gnojkowi popatrzeć trochę i daj mu się pobawić trochę. On też chce żyć. Może wystarczy mu jak poliże ci ciiipkę albo cycuszki i będzie szczęśliwy. Albo zrób mu loda w nagrodę. Dziś trudno o dobrze płatną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa we mgle
@ gość dziś Nie dawaj mu okazji do podglądania. x Bardzo bym chciała nie dawać tylko jak? Przecież muszę czasami np. iść wysikać się. Ledwo siądę na sedes a już widzę jego bezczelne oczy w otworze wentylacyjnym na dole w drzwiach. Tam powinna być kratka ale kratki nie ma. Jest duże prostokątne wycięcie. Ja nie wiem, rodzice dziani, dom cały odstawiony, łazienka wyłożona najdroższymi płytkami, a głupiej kratki w drzwiach nie ma. Jak gnojek się schyli to wszystko widzi. Oczywiście gdy wstanę i ruszę w jego stronę to natychmiast ucieka ze śmiechem. Jak siadam z powrotem na sedes to jego twarz zaraz znowu jest widoczna w wycięciu. I tak możemy się ganiać w berka w nieskończoność ale przecież muszę kiedyś się wysikać i niestety to sikanie a nawet robienie kupy najczęściej odbywa się na jego oczach. O prysznicu to już nawet nie wspominam. O ile to możliwe staram się tam nie kąpać ale gdy mam zostać na noc to przecież nie położę się nie umyta do łóżka. Nie wiem już co robić ani jak mu tłumaczyć. Nic nie dociera. Najskuteczniej byłoby poinformować rodziców gnojka ale jak ktoś wyżej napisał rodzice będą zawsze trzymać jego stronę, a ja nie chcę przez gnojkowe wybryki tracić dobrze płatnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama kup kratke i zamontuj proste. Dziewczyny wiecej myslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo siądę na sedes a już widzę jego bezczelne oczy w otworze wentylacyjnym na dole w drzwiach. x Wyję ze śmiechu🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starałas sie, ale nie do końca to prowo ci wyszło. Zadbaj o detale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa we mgle
Dlaczego chamstwo? Przecież ja tam czasami nocuję. To co, mam trzymać cały dzień i całą noc? Może za chwilę napiszesz, że spanie u kogoś w cudzej pościeli to też chamstwo niebywałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa we mgle
@ gość dziś Sama kup kratke i zamontuj proste. Dziewczyny wiecej myslenia ;) x Następny mądry. Może jeszcze za własne pieniądze mam im wyremntować nie działający domofon, a gnojkowi kupić nowy radiomagnetofon, bo stary przestał czytać płyty CD i teraz odbiera jedynie radio? Sam kup za swoje i sam idź zamontuj im jakżeś taki szczodry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa we mgle
@ gość dziś Więcej zyskasz jak pozwolisz gnojkowi popatrzeć trochę x Wiem, że napisałeś to złośliwie ale coś jest w tym rozumowaniu i sama już wcześniej zastanawiałam się czy być może mniejszym złem nie byłoby raz mu pokazać co go tak bardzo interesuje, żeby się napatrzył raz a dobrze i może potem dałby spokój tym męczącym podglądaniom. Niestety to był duży błąd. Zamiast wygasić ciekawość gnojka tylko dolałam oliwy do ognia. Tylko sobie nie pomyślcie, że to się odbyło na zasadzie striptizu, że ja przed nim zdjęłam majtki a on sobie jeszcze podotykał. Nic z tego. Powiedzimy, że któregoś razu szykując się pod prysznic "nie zauważyłam", że jestem podglądana. O matko, ale się wstydziłam chodząc nago po łazience i niemal fizycznie czując jego wzrok na sobie. Sądziłam, że po takim pokazie zaspokoi swoją ciekawość, zobaczy co tak pragnął zobaczyć i da mi spokój, a tu odwrotnie. Jest jeszcze gorzej niż było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja prawika, który ma fantazje z nianiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsypałeś się kilkoma rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosa ja pindole ale z Ciebie idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikaj do słoika i po problemie. Co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ten synek ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje. Mnie nie podgladal ale zlapal za piers :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×