Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze głupie pyt ale wazne

Jak nosic rozpuszczone wlosy, by wygladaly ladnie?

Polecane posty

Gość moze głupie pyt ale wazne

Mam proste, dosc cienkie jasne wlosy, siegajace gdzies do łopatek.. i grzywke. Jak nosic je rozpuszczone, by bylo ladnie? Jak puszczam wolno, to ladnie wygladaja jedynie przed lustrem i tylko pare pare minut.... po chwili powieje i wyglada jak siano... w nieladzie, rozwiane, grzywka w ogole idzie na boki :// Nakrecac na walki, by falowaly troche? nakladac jakies zele, lakier do wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja po prostu suszę, układają się dobrze i prezentują ładnie - ale mam grube, gęste włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moim zdaniem spray nivea jest beznadziejny :o odradzam też nową serię szamponów i pianek nivea volume - za to polecam szampon fructis wzmacniający oraz odżywki w sprayu gliss kur płynny jedwab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
jak cienkie, to lepiej troche skrócić, zrobia sie gestsze i bedą sie lepiej układać. Ja mam cienkie ale bardzo gęste. Kiedy przestaja sie układać to trzeba wycieniować - troche szkoda bo dużo ich leci ale efekt zadowalajacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze głupie pyt ale wazne
nie farbuje, mam naturalne. niby nie jest zle, ale jakos tak sie czuje jak matrona z rozpuszczonymi.... nie sa takie sprezyste, ulozone, tylko tak leza ciezko, plasko... cienkie sa, typowa blondynka, kurcze.. nie umiem ich pofalowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze głupie pyt ale wazne
wlasnie boje sie pocieniowac:(:(:( a jak wyjdzie brzydkko? poza tym cieniowanie takie typiczne teraz... wszyscy cieniuja, bede od schematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
Mówie wycieniować a nie wyskubać jak u kurczaka co teraz niby jest modne. Włosy do łopatek jak są proste zawsze beda płaskie i kiepsko się układały (wiem z doswiadczenia). Trzeba znaleźć dobra fryzjerkę, która nie bedzie sie bała ich fajnie ściąć i scieniuje je tak ze dobrze beda sie układaly. Musisz powiedzieć ze lubisz mnieć duzo włosów i chcesz zeby były puszyste ale tak zebyś nie musiała układać ich godzinami na szczotce. wiekszosć z dziewczyn jak ma włosy do łopatek tylko podcina końcówki, stad wiekszosć fryzjerek jest zdziwiona jak chce sie coś więcej. Jak chodzi o zakrecenie to nie wiem co poradzic bo mokje bez względu na uzyte srodki po godzinie i tak są proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
I nie bój się - pamiętaj ze włosy mają tą właściwość ze odrastają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze głupie pyt ale wazne
boje sie cieniowac:( bardzo sie wtedy zmienie??? ile to kosztuje..? okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
wszystko zależy od miasta. w Krakowie to minimum 30 a zazwyczaj 50zł. Najlepiej poszukać sprawdzonej fryzjerki. Ze zmianą to zależy na co się zdecydujesz. Ale naprawdę warto;) I dużo czasu zaoszczędzisz na czesaniu włosów rano (moje strasznie się plączą jak są już długie i potrzebują cieniowania) no i ich suszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeepppa
ja mam zawsze na głowie kontrolowany nieład i bardzo dobrze to wygląda. Jak to robie: (faktycznie najpierw pocieniuj swoje wlosy bedą lzejsze i beda sie lepiej ukladac) włosy myję zawsze wieczorem, po umyciu je podsuszam lekko, tak zeby nie byly calkiem suche, a zostaly wilgotne. Łapie je w kucyk, zawijam w luzny kok, wiaze gumka i ide tak spac. Rano to rozpuszczam, dosuszam suszarka (glowa opuszczona w dół), wgniatam pianke od polowy dlugosci wlosow po ich koncowki i jak jest brzydka pogoda na dworze to spryskuje je jeszcze lakierem. Opis dluuugi, ale samo ukladanie wlosow rano zajmuje 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×