Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak poradzic sobie z depresja

Polecane posty

Gość gość
No jak?! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wspolnie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się że mnie zamkną i na faszerują syfem, bardzo potrzebuje pomocy, ale omijam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syf nie jest taki zly, biore juz dlugo i czuje sie super. nigdzie cie nie zamkna. nie boj nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 020690D
Ja tez mam depresje i nie radze sobie z tym bardzo wazne jest wsparcie bliskich jesli tego nie masz to jestes na przegranej drodze czyli bez lekarza sie nie obejdzie. Zapisz sie do psychologa wyplacz sie tam wygadaj uwierz bedzie ci lepuiej a to tez zalezy ile masz jak i z jakiego powodu masz depresje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam za granica juz dlugo. mam 24 lata ,z******ta prace ktora naprawde kocham , piekne mieszkanie samochod nie brakuje mi niczego z wyjatkiem faceta. nie narzekam napowodzenie ale zawsze jak tylko kogos poznaje to szybko sie ulatnia jak mowie ze nie iteresuje mnie przypakowy sex czy uklady bez zobowiazan itp. mam tu swoja grupe znajomych z pl i kazdy jest z kims nie znam ani jedej osoby ktoa bylaby sama. przez dluzszy czas nie potrzebowalam tego chcialam sie rozwijac, pochodze z biednej rodziny wiec chcialam sie czegos dorobic, pracowalam naprawde ciezko na swoje stanowisko jakie mam teraz ale sek w tym ze w pracy nie malze nocuje bo nie mam do czego wracac, a jak wracam juz do domu to nie moge spac ,, ciagle tylkoplacze ,przerasta mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge uwierzyc jacy ludzie sa zawistni i besczelni , cieszyc sie z cudzego nieszczescia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 020690D
Kochanie zapisz sie do psychologa zaufaj ni pomoze mi duzo pomoglo tylko ja faceta mam tylko zadko kiedy mnie wspiera:-/ nie mam nikogo mialam przyjaciolke ktora popelnila samobojstwo a wiec nie umialam sobie z tym poradzic :-/ nie przejmuj sie wstawaj rano z usmiechem mowiac sobie ze bedzie dobrze w koncu znajdziesz tego jedynego wszystko w swoim czasie :-) masz dopiero 24 lata nie zalamuj sie badz pewna siebie kobieta glowa do gory :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boz przezyc samobojstwo to dopiero musi byc tragedia... :( a ja z tak blacha sprawa nie umiem sobie poradzic i uzalam sie nad soba, ale nie umiem inaczej to silniejsze ode mnie sie staje. a do lekarza nie pojde nawet nie ma mowy :(nigdy nie chodze po lekarzach, nie mialabym odwagi z reszta opowiadac komus cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o objawach depresji i jezeli stwierdzisz ze takie same masz odrazu idź do psychiatry nie do psychologa dopiero lekarz psych tam cie skieruje, wypisze ci leki po ktorych poczujesz sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×