Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się zachowywać w stosunku do niego?

Polecane posty

Gość gość

Pięć msc temu poszłam na dzień otwarty pewnej uczelni, tam zainteresował mnie pewien student. Zdobyłam jego numer, napisałam. Pisało nam się świetnie, pisaliśmy jakiś czas i kontakt się urwał. Po jakimś czasie zapytałam co u niego, odpisał i w dalszym ciągu było super. Ostatecznie mnie olał nie odpisując. Teraz od października chodzimy do tej samej uczelni, czasem go widuje, wspólne miejsce, wspólne imprezy, wspólni znajomi. Chcąc nie chcąc - widuję go! Jak się mam zachowywać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimchi
Myślę, że wrzucił Cię do friendzone. Raczej nie jest zainteresowany związkiem, tylko luźną znajomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że mam jakieś staroświeckie poglądy, i w dzisiejszych czasach kobiety są bardziej ekspansywne, ale według mnie, to jednak facet powinien się uganiać. Zresztą to leży w jego naturze - to mężczyzna jest łowcą, tym polującym. A przynajmniej - jeżeli np. jest bardzo nieśmiały, bo może być taka opcja - to zauważalnie "chcącym polować". Jeśli ten chłopak wcześniej pisał z Tobą, a teraz się mijacie, a on nie podejmuje tematu, to dla mnie oznacza jedno: nie jest zainteresowany. Gdyby był, znalazłby sposób, by nawiązać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę że zwyczajnie nie jest tobą zainteresowany. Olej go :-) znajdzie się lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zachowywać się tak jakbym go nie znała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×