Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak teraz wygląda rejestracja w urzędzie pracy

Polecane posty

Gość gość

odkąd jest ten podział bezrobotnych na trzy grupy? Robią jakiś wywiad z bezrobotnym? długo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz się zarejestrować (standardowo - dane osobowe, dokumentacja ukończonych szkół, dokumentacja dotychczasowego zatrudnienia), i dostajesz termin w którym masz się zgłosić do doracy zawodowego w celu zrobienia tzw. profilu bezrobotnego. Siadasz i gościu robi z tobą komputerową ankietę. Pytanie i kilka odpowiedzi do wyboru. Ankieta trwa jakieś 15-20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama wypełniam tę ankietę na komputerze czy ten koleś wypełnia a ja mu odpowiadam? dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa od kiedy te profile sa, ja rejestrowalam sie w polowie stycznia i nic mi o zadnych profilach nie mowil, ba do dzisiaj nikt mnie o zadnym proofilu nie poinformowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czym ty sie przejmujesz? przeciez oni ci wszystko powiedza, nie masz sie czym stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadasz na pytanie, a urzędnik / urzędniczka wypełnia. Są trzy kategorie bezrobotnych: 1 - ci którzy nie potrzebują żadnej pomocy; 2 - standardowi, czyli 70-90% ogółu; 3 - patologia społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×