Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak walczyć z imigrantami w Polsce?

Polecane posty

Gość gość

Może nie powinniśmy kupować u nich rzeczy korzystać z ich usług? Może powinniśmy dać im mocno do zrozumienia, że są tu niemile widziani? Póki mamy czas i nie stoczyliśmy się tak jak Belgia czy Szwecja na dno, możemy to zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia jest taka: "chrzest" każdego świńską krwią. I żeby nie było, to tylko moje zdanie, nie zachęta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczną zakładać swoje islamskie getta w miastach to już będzie pozamiatane, rozplenią się jak cyganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie już są i to w sumie ponad 20 000 osób, niby mało, ale codziennie widać ich na ulicach, bo dla spostrzegawczego, to nie problem rozróżnić Araba od Słowianina. Nie mówiąc o żółtkach i śniado-czarnych, których też pełno. A getta etniczne już w Warszawie są, gorzej będzie jak się rozrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslać ich wszystkich do NAMYSŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś na dworcu gdańskim to było w zimę wcześnie rano więc jeszcze ciemnawo było idę sobie do metra a tu matka dzwoni czy już dojechałam a ja do niej że ciemno jeszcze jest jak w d***e u murzyna i jakoś się obróciłam a koło mnie przechodził murzyn i się gapił na mnie jak na jakąś rasistkę :D a tak przy okazji oni nie szanują naszego języka bo uważają że murzyn to jest rasistowskie określenia a to słowo normalnie funkcjonuje w słowniku języka polskiego i nie jest jako obraźliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmanie zostali zindoktrynowani od dziecka antyludzką ideologią islamską która zwalcza każdy przejaw wolności człowieka W Islamie nie ma wolnej woli ani wyboru i dobrowolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś gdzieś w necie czytałam że jakaś muzułmanka prawdopodobnie w burkini się topiła w morzu jakiś człowiek (facet) ją wyratował a ojciec do tego gościa zaczął się drzeć że lepiej dla niej by umarła niż że ją facet dotykał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×