Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wam się podoba taki kotek? Bo planuję kupić kota a nie wiem jakiej rasy

Polecane posty

Gość gość
Poczytaj o zdrowiu kotów, są chorowite rasy, nie kupuj takiej. Koty często chorują na nerki, ale pewne rasy częściej, nie życzę nikomu. Mój kot żył tylko 7 lat ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepiękny miodzio w dzieciństwie chciałam mieć kota i nie miałam teraz mam ale ten jest cudny ładny byłby tez biały lub rudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każde zwierzątko może zachorować rasowe czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny, ale ja najbardziej lubię Maine Coona, zobacz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude jakoś mi sie nie podobają, ale biały tez bylby ładny, choć w tym czarnym sie zakochałam :) Ewentualnie syberyjski też jest ładny z tym wiewiórczym ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maine coon jak zamiauczy to budzi cale osiedle, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie wole psy ale już mnie denerwuja i kiedyś sobie sprawie takiego kota olbrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie persy długowłose wymagają częstego czesania, są też krótkowłose, jak ktoś nie ma czasu na to, powinien raczej wybrać kota z krótką sierścią. Długowłose też częściej są narażone na bezoary w przewodzie pokarmowym, trzeba podawać pastę odkłaczającą, żeby kot nie miał problemów z pozbyciem się połkniętej sierści. Kot ciągle się myje i wtedy sierść trafia do kocich wnętrzności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 maine coony, dużo czesania niestety. Ta rasa jest nas w rodzinie popularna od 94 r i tylko jeden miał niewydolność nerek, a inny problemy kardiologiczne. Poza tym bez większych zmartwień, polecam. To są koty duże, ja akurat lubię koty ras dużych, jeszcze ragdolle mi się podobają, sawany, brytyjczyki i szkockie zwisłouche ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczegolnie prosze o opinie stare panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdek też mi szkoda i już przygarniałam je jeszcze w domu rodzinnym, ale tez strasznie mi sie podoba wlasnie taki rasowy bo jest taki slodddki :) Jakoś nie moge się im oprzeć po prostu . ale tez szkoda mi bardzo tych ze schroniska- to jest inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszyw z tymi starymi pannami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty rasowe są fajne, kup persa i spoko. Ja wolę koty z hodowli, rodowodowe, zwykle bywają takie jak w opisie rasy. Jest plaga bezpańskich kotów i wszystkich z ulic i śmietników nie pozbieramy, trzeba je podkarmiać, ale nie przerabiać na kanapowce. To są koty łowne, użytkowe. Rasowe mają instynkt, ale większość ras wyhodowano z przeznaczeniem do towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot się bardziej z czarownicą kojarzy, z Babą Jagą, a te stare panny to durny stereotyp☺ Stara panna lubi mieć porządek w domu, a nie jakiegoś sierściucha, żeby sam siedział i brudził☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci się podoba, to kup go sobie. Czym więcej doradców tym bardziej człowiek głupieje i nie wie, co w końcu zrobić. Kupić i pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem może lepiej zasięgnąć porady weterynarza. My jak wybieraliśmy psa to poszliśmy my do pobliskiej przychodni do www.weterynarz.pila.pl i Pan doktor nam doradził jaki pies jest dobry dla rodziny która ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram my też przy wyborze psa poradziliśmy się u weterynarza tylko my chodzimy do tej przychodni www.weterynaria.slask.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, weterynarz zawsze poleci zaprzyjaźnioną hodowlę, a ja polecam klinikę w Gliwicach, na Toszeckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×