Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwona ważka

Jak zwolnić pracownika?

Polecane posty

Gość czerwona ważka

Mam problem. :( W poniedziałek muszę zwolnić osobę, która pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego. Osoba ta miała szansę przez pół roku, ale niestety się nie sprawdziła. Wysyłałam ją na odpowiednie szkolenia, zapewniłam wszystkie niezbędne materiały, no ale najwidoczniej nie nadaje się do tej pracy, bo sprzedaż nie rusza do przodu. Jest to dla mnie bardzo ciążka sytuacja, ponieważ wiem że ta osoba ma bardzo, bardzo kiepską sytuację finansową- mąż stracił pracę trzy miesiące temu, długi itp. Co zrobić i jak powiedzieć że ją zwalniam, żeby nie podłamać tej osoby jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rolmopsem
a co sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona ważka
Kosmetyki, inni przedstawiciele radzą sobie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piertolnij jej deo po oczach i wykop na ulice jak będziesz miała szczęście to ją samochód przejedzie i problem sumienia z głowy:) a i jej problemy w wiekszości rozwiążesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testowane dermatologicznie na zwierzetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nietestowane na zwierzętach :) Jestem bardzo prozwierzęca i wspieram różne organizacje przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach. Ale wracając do tematu, na prawdę się z tym męczę. No i nie wiem jak mam to zakomunikować, żeby było jak najbardziej bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie powiedz ze nie spelnia swoich obowiazkow i musisz zwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już w zeszłym miesiącu mówiłam, że jak nie będzie lepszych wyników to będę musiała ją zwolnić. No i wtedy zaczęła płakać, o tym mężu mi powiedziała, o tym że chcą ich eksmitować, bo ma zaległości w czynszu, że dziecko choruje i na lekarstwa potrzebuje. Ogólnie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie poradzisz przeciez ostrzegalas ze tak bedzie i nic z tym nie zrobila widac rzeczywiscie nie nadaje sie do takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie testowane na zwierzetach to znaczy ze W OGOLE nie testowane? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona ważka
Dev666 dzięki za poradę, masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz co sie martwic ostrzegalas zwolnieniem nie poprawila sie wiec zwolnij i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona ważka
Bo problem jest taki, że ona się nie tyle nie stara, co jej nie wychodzi. Po prostu od innych kupują a od niej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego ona jest miasta?niech idzie do pracy do sklepu każdego przyjmą i nie trzeba wciskać nic na siłę skasować produkt i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytam jeszcze raz jesli nie testowane na zwierzetach to znaczy ze wogole nie testowane? czy testowane na ludziach nieswiadomych bycia krolikiem doswiadczalym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu i co z tego że ją wypytasz zapisz się do organizacji dbającej o dobro ogółu i coś z tym rób bo samo gadanie nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona ważka
Towar przeze mnie sprzedawany nie jest tematem tej dyskusji. Miasto to Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy ale jak chcesz fachowej porady to zatrudnij sobie kogoś w kadrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwolnij ją dodając coś miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby po co fachowe porady do zwalniania każdy ma jakieś predyspozycje każdy do czego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. nienawidzę gdy ktoś mi coś wciska np. taki marketing agresywny n********lają na telefon a ja już mam agresora w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? jak sprzedajesz goovno to TO JEST TWOJ NAJLEPSZY PRACOWNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie potrafisz sobie z tym poradzić to nie nadajesz się na szefa i potrzebny ci ktoś kto zrobi to za ciebie. w zasadzie powinnaś zdjąć sie ze stanowiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a - przy okazji - smiec dla pieniedzy i slawy zrobi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś dobra w handlu to może powinnaś sie zamienic z pracownicą z korzyścią dla firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ta firma juz zdechla a reanimowanie trupow to robota dla specjalistow od cudow a nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona ważka
Firma jest za mała, żeby mieć kogoś specjalnie od kadr. Pierwszy raz kogoś mam zwolnić, dlatego tak to przeżywam. No ale tak czy inaczej zrobię, co będę musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poradzisz, skoro nie nadaje się na to stanowisko to przecież nie jesteś fundacją charytatywną. Ale może dałabyś radę przerzucić ją na jakieś inne stanowisko, tymczasowo, chociaż na pół etatu, z ostrzeżeniem że to ostatnia szansa. W sumie u nas też była osoba która nie radziła sobie jako handlowiec i już była na wylocie, ale jednak szef przesunął ją na inne stanowisko. Teraz robi coś zupełnie innego - jest firmowym "ogarniaczem", czyli wszystko organizuje logistycznie, dzwoni, pilnuje terminów dostaw itd itp - i nikt sobie funkcjonowania firmy bez niej nie wyobraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie nadaje, to zwolnij bez tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×