Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jaka jest według was najgorsza i najlepsza fryzura u faceta?

Polecane posty

według mnie: najgorsza:włosy ogolone na łyso, lub na jeżyka, takie krótkie, że trudno to nazwać fryzurą :) właściciele takich fryzur są w 90% przypadków nieciekawymi prostymi chłopkami :) najlepsza:długie włosy, conajmniej dłuższe niż do ramion, najlepiej blond i proste a nie kręcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma długie włosy, to prędzej, czy później wyłysieje i będzie musiał ogolić się na 0. Jeden kolega miał potężne zakola już w wieku 18 lat, a teraz ma 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna prowokacja idiotki i jej życiowe mądrosci, ocenianie po wyglądzie, oj dziecko jeszcze sie na tym kiedys przejedziesz, gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz, chyba nie wszyscy faceci łysieją, to w końcu choroba. Widuje facetów z długimi włosami po 40, tylko faktycznie, mało który ma te włosy gęste, ładne, szkoda. Zresztą mówie tutaj o facetach raczej poniżej 35 rż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, a jakbyś zareagowała, jakby podszedł do Ciebie ostrzyżony na zapałkę koleś w dresie i zaczął nawijać "Re-spect, walk. What did you say? Re-spect, walk. Are you talking to me? Are you talking to me?"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lyse i krótki jezyk szpeci kazdego faceta. Mnie sie podobaja dłuższe, naturalnie sfalowane, takie do karku. Dluzsze trudno utrzymac w porządku, a facet, ktory ma fryzurę od damskiego fryzjera mnie nie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wyrażanie własnych preferencji to "prowokacja" :) Faktem jest, że tą fryzure upodobali sobie tacy a nie inni faceci, i zwykle jest to prawdą, nie napisałam ze w 100%. Znam też fajnych znajomych ogolonych na łyso, fajnych z charakteru, osobowości, bo wizualnie niezbyt mi się to podoba, dużo mówi się o tym, że "mało któremu facetowi pasują długie włosy", a dla mnie własnie ta łysość mało któremu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza wedlug mnie to wlosy dlugie, najgorsze to na lyso, prawie na lyso, te wszystkie jezyki i pedalskie przedzialki , takich wszedzie pelno teraz, niestety... jest taka zaleznosc, ze ci z dlugimi wlosami sa inteligentni, maja pasje, a ci z tymi c***owatymi fryzurami... ech, szkoda pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znosze golenia na lyso i krotkiego jeza, a jeszcze bardziej podgalania w rozny dziwny sposób, zostawiania czuba itp. Lubke jak facet wyglada maksymalnie naturalne, nie wylizany, widac,ze nie traci co dzien czasu na fryzurę, Dlatego wole zdecydowanie dluzsze wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkk benzynaaa
ja jestem łysy i myśle że 3/4 kobiet z forum by odpadła na samym starcie bo nie ta liga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łysi faceci to największy odpad, nie wart zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze: crew cut, albo krociutko ostrzyzony albo na lyso:)) najgorzej: wlosy dlugie, (do ramion, albo dluzsze), zwiazane w kitke i jescze do tego broda, kozia brodka, wąsy alboinne starszydlo na twarzy (dlugie, krecone bokobrody..brrr:(( albo taka dluzsza grzweczka na zel, wymodelowane, wywinieta. albo facet na pazia obciety:(( http://www.mensfitness.com/styleandgrooming/grooming/10-best-new-hairstyles-men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkk benzynaaa
noi koleżanka dobrze napisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysienie to nie choroba,może być skutkiem niektórych chorób,stresu,nałogów i złej diety.Wygoniłam znajomego do dermatologa i długie włosy uratowane.Da się uratować włosy,jest tyle sposobów,suplementy diety,nie trzeba od razu się zgolić na łyso:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Ciężko porównywać do siebie ludzi z różnych światów. To tak samo, jak z brodą. Jedni nie golą się z lenistwa i trzymają zarost w nieładzie, a inni codziennie pielęgnują brodę poprzez http://beardman.pl/kategoria/prezent-do-300-zlotych i inne gadżety i kosmetyki. Czy te brody są różne? Oczywiscie. Tak jak różne fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długie włosy u faceta są niemęskie i kojarzą się z brudem i zaniedbaniem lub zniewieściałością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×