Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanie do was

Jaka pościel najlepsza

Polecane posty

Gość mam pytanie do was

Chciałabym kupić pościel z kory dobrej marki i dobrej gatunkowo. Jakich marek wy używacie? z jakich jesteście zadowolone? proszę o podpowiedzi co mam kupić dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do was
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mówisz że dla niego
pościel z kory jest do d... więc nie ma czego polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mówisz że dla niego
mam pościel z siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wredota_
bawelna najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok to teraz ja
MEXX i ESPRIT i nigdy w zyciu posciel z kory. br.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJSTER
Ja osobiście polecić mogę Tobie internetowy sklep www.e-posciele.pl Zajrzyj, a na pewno nie pożałujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczek
Pościel z kory zdecydowanie, sama mam i bardzo przyjemnie się w niej śpi. Do tego jest wygodna i miękka. Dobrym rozwiązaniem wydaje się na przykład pościel firmy Drutex: http://www.domowenastroje.pl/go/_info/?user_id=67&lang=pl Całkiem niedroga do tej jakości i walorów praktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat nie lubię z kory
bo te marszczenia mnie gniotą. Polecam bawełnę z satyną, lub satynę - rano skóra jest gładka, bez odgnieceń! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoghuh
link do domowychnastrojów nie działa... ale jak weszłam na ich domową stronę to oni przecież mają tą satyne altinbasak...turecką satynową bawełne. Więc koledze/koleżance powyżej z pewnością przypadną do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaK
coś o altinbasak słyszałam, w LuxLux o tym sklepie pisał jakiś czas temu...posciel musi być dorbej jakości, a nie że 3 razy się w pralce obróci i kolor zejdzie, ja tak miałam z niebiesko-biało IKEA. nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoghuh
Właściwie to jest tak, że wszystko zależy od tego kto co lubi i kto na ile może sobie pozwolić. Ikea jest stosunkowo tania i można znaleźć nie najgorszą pościel Domowenastroje są bardziej wyrafinowane i tym samym droższe. Ja polecam obie, bo właśnie z ikeii mam parę pościeli i są w miarę ok. Ale zawsze też chciałam mieć taką luksusową, otulając się którą czułabym się jak królowa - i pewnie idealnie sprawdziłaby się turecka satyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .nowicjuszka.
ja ostatnio kupiłam 2 kpl pościeli sweethome, szlafrok i prześcieradła. Dla mnie rewelacja :) Wszystko mięciutkie i gładkie :) Zaraziłam też siostrę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to myślę
najlepsza pościel z Logan Design, chociaż ze Spectry też może w ostateczności być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniDomu
najlepsza jest pościel z naturalnego ejdwabiu, kupiłam na allegro, nigdy sie nie spocisz, nie będziesz kichac i pozbędziesz się kataru jeżekli masz alergie na kurz, powszechnie wiadomo ile zdrowotnych właściwości ma jedwab, poelcam firme Malbery, poprate Ceryfikatem Oeko-Tex, coż więcej chcieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka_________
ja kupiłam super pościel z satyny jedwabnej i jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo dobry wyrób, nic nie dzieje się z nią po praniu. www.pościel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka__________
ja kupiłam super pościel z satyny jedwabnej i jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo dobry wyrób, nic nie dzieje się z nią po praniu. www.dobraposciel.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pościel z kory
jeden komplet i uzywam go w ostateczności - straszna jest. Mam kilka kompletów z ikei - bo cena jest dość atrakcyjna. Mam bawełniana i bawełnianą satynę - obie polecam, satynę bardziej oczywiście. Mam tez z firmy Greno - też taka satynowa bawełna, bardzo fajna, dobrze się w nich śpi, dobrze się pierze i ładnie wygląda. Z greno mam też ręczniki, też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pościel z kory jest feee, polecam z satyny bawełnianej. To co innego niż wstrętna satyna:) Ostatnio kupowałam w http:/www.poscielowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może taka pościel
A może sklep producenta z tanią i dobrą pościelą, mają tam fajne kolorowe pościele www.poscielkerstin.sklepna5.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam...
Ja również polecam pościel z satyny bawełnianej. Duży wybór jest na stronie www.interni.pl . Mają z kilku firm i naprawdę fajne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barania łaka
Kup taka która jest z runa owczego... im mniej znany producent tym lepiej - bo taniej. tylko musi być z naturalnej wełny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zimę super jest pościel z flaneli. Ja osobiście uważam pościel właśnie z flaneli i satyny bawełnianej. Kupuję tylko z polskiej firmy Andropol. Jest b.dobrej jakości, trwała i ma różne wzory i kolory. Kiedyś się skusiłam i kupiłam jakąś taniochę, musiałam reklamować, bo po pierwszym praniu zrobiła się wyblakła szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zimę super jest pościel z flaneli. Ja osobiście uważam pościel właśnie z flaneli i satyny bawełnianej. Kupuję tylko z polskiej firmy Andropol. Jest b.dobrej jakości, trwała i ma różne wzory i kolory. Kiedyś się skusiłam i kupiłam jakąś taniochę, musiałam reklamować, bo po pierwszym praniu zrobiła się wyblakła szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporo kompletów z satyny bawełnianej i muszę powiedzieć, że się idealnie sprawdza. Przede wszystkim jest przyjemna w dotyku, taka przytulna. Do tego jest bardzo dobra jakościowo, kolory nie spiorą się po pierwszym praniu i jest dobra zarówno na zimę, jak i cieplejsze pory roku. Zresztą zerknijcie sobie http://www.dekoria.pl/offer/product/2061/Posciel-satyna-bawelniana-jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×