Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanie do was

Jaka pościel najlepsza

Polecane posty

Gość BASIAN
Witam Polecam sklep internetowy www.posciel-sklep.pl.pl mają tam duży wybór bardzo dobrej gatunkowo pościeli Elway i Coillection World. Ja osobiście kupiłam 3 pościele i jestem z nich bardzo zadowolona : http://www.posciel-sklep.pl/48-24-24.html http://www.posciel-sklep.pl/satyna-bawelniana-160x200/116-40-40.html http://www.posciel-sklep.pl/24-posciel-elway-satyna-bawelniana-160x200cm-1.html Realizacja zamówienia i dostawa błyskawiczna. Pozdrawiam BASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_glogow
polecam posciel z polaru ale tylko firmy koldra.pl , kupilam na straganie to byla dziadowska , ta od koldra.pl dostalam na swieta od mamy i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze bede wierna poscieli z IKEA, sa one na lata... i nic sie z nimi nie dzieje :) a ze jestem zwolenniczka zywych kolorów , nie zmienie zdania dlugo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp
kto wie niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserka pościeli
Kocham pościele i mam fioła na ich tle. Przerobiłam już wiele gatunków. Odradzam BAZARÓW!!!! Najgorszy chłam tam trafia. Są wyjątki ale jak na je odróżnić. Przetestowałam chinszczyznę za 15 zeta oraz pościel za ponad 100 (po tym jak się przekonałam, że nie warto oszczędzać). Niezastąpiona jest dla mnie pościel naszego rodzimego BIELBAWU. Miałam satynę bawełnianą. 7 lat i pościel jest jak nowa! Zero peczków, kolor żywy i super wykończenie. ANDROPOL nie dorasta do pięt. To byłą firma na skalę europejską pod względem wykończenia i jakości. Niestety BIELBAW zlikwidowano i poszukuje równie dobrej firmy. Obecnie polecam satynę jedwabną CARLO MACCI....jest przepiękna, mięciutka, nie traci kolorów. Niestety cena jest adekwatna do jakości ale i tak warto kupić. Ta pościel jest naszego krajowego producenta z okolic Łodzi "FASCHION COTTON". Nabyłam też ich pościel bawełna z haftem...jestem zadowolona. COTTON WORLD nie najgorszy, ładna ale produkcja CHINY na nasz import. Jednak za tą cenę produkt całkiem dobry i piękne wzornictwo. Jeśli macie możliwość odkupienia pościeli, poszewek z BIELBAWU w tym KORY to polecam. Nie będziecie zawiedzeni. Nigdzie nie mogę znaleźć takiej kory jak miał BIELBAW mimo, że na allegro pełno ogłoszeń iż kora pochodzi z BIELAWY. To tylko przykrywka. Są oryginalne produkty, tylko trzeba wyczekać okazję. Na prawdę warto. Poza tym dla mnie Fashion Cotton i Carlo Macci=pościel piękniejsza niż na foto. Ostatnio w rozmowie z pracownikiem naszego upadłego zakładu BIELBAW dowiedziałam się, że najtańsza pościel bazarowa ma toksyczne barwniki oraz nawet gdy pisze 100% bawełna to faktycznie jest domieszka nitki innego sztucznego gatunku. Takie mamy realia. Testowałam też pościel CARLO BRUNI lecz zdecydowanie polecam CARLO Macci. Wartko dołożźyć, by kupić dobrą pościel. Podobno bawełna turecka jest dobrej jakości.....i firma GRENO. Jeszcze nie testowałam. Pościel z KORy jest ok, pod warunkiem, że ta kora jest dobrej jakości. Raz udało mi się kupić materiał z kory pościelowy, gruby solidny. Uszyłam pościel sama. Jest fantastyczna, nie szmacieje i nie traci kolorów. Nigdzie nie spotkałam takiego gotowego kompletu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuulkaaa
Słuchaj, mogę polecić pościel ze sklepu internetowego www.pościelowy.pl Napisze kilka plusów dlaczego: - nie farbuje, - po praniu nic się z nią nie stało, - kupiłam satyne bawełnianą (cudowna jakość), - najważniejsze - produkt jest POLSKI! A to mówi samo za siebie, że polska tkanina ma niesamowitą jakość, -przystępna cena w porównaniu z Bielbaw. Możesz sobie przejrzeć oferty na sklepie, ja zamówiłam pościel i prześcieradło z jerseyu, jak dla mnie bomba. Z biegiem czasu zamówie jeszcze jakiś komplecik ręczników, bo też urzekły mnie poniektóre wzory. Mam nadzieje, że pomogłam. Buziaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuulkaaa
pomylilam sie tam www.poscielowy.pl Zadowolona jestes z greno (greno to samo co bielbaw). Ja szperam po forum i duzo ludzi mowi ze ona farbuje. Nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserka pościeli
Do Anuuulka. GRENO wykupiło markę BIELBAW po upadłości zakładów w BIELAWIE i to tylko tyle. Ze starym dobrym BIELBAWEM nie ma nic wspólnego. Tamta pościel nie farbowała, nie pęczkowała się ani nie mechaciła się. Oglądałam obecne pościele z GRENO i prezentują się efektownie, ładne wzornictwo, cena też wysoka. Sprzedawczyni zachwalała, że jakość bardzo dobra le osobiście nie miałam okazji jeszcze sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuulkaaa
Do koneserka pościeli. Mam koleżankę, która niedawno kupiła pościel na zlotych wyprzedazach marki GRENO. I niestety nie wiem czy to wina barwnika tkaniny, ale pościel i prześcieradło bardzo farbowały. Co niestety nie jest zbyt zadowalające, tym bardziej że to nie była tania pościel. Ja póki co jestem zadowolona z www.poscielowy.pl i narazie jestem wierna temu sklepu, tkanina dobra, nie farbuje, no i najwazniejsze produkt polski, a nie jakies dziadostwo z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze kupuję w firmie www.taniaposciel.pl i zawsze wszystko jest ok. a pościel polecam z kolekcji emi bielawa http://www.taniaposciel.pl/posciel-komplety,posciel-z-kory,posciel-kora-bielawa/k/3754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję www.mikpol.pl ,mają fajne ceny i expresową wysyłkę ,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza posciel jest norweska Hoje. Mam chyba z 8 lat i wcale nie widac ze jest uzywana. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie pościeli firmy ELWAY, kupiłam model 3123, czrno czerwony, płakać mi się chce one farbują MASAKRYCZNIE!!!!!! w tylnej części łóżka za głową mam skórę w kolorze białym, wszystko mi pofarbowało i niczym nie chce zejść, miałam nowe kołdry i poduszki, ubrałam sobie tą piękną pościel i co moja pościel wygląda jakbym nią piwnice powycierała jest czarna i nawet odbity wzór, wszystko zamiast białe jest czarne. Wziełam pościel do ręki i co się okazało tą pościelą możecie malować jak kredą. PORAŻKA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie sie skoro znalazlam w sklepie ze posciel firmy elway satyna bawełniana kosztuje 65 zł... ja kupiłam satyne bawełnianą ale za komplet dałam 130 zł, jest brązowa i moge ja wyprac nawet z białym i nie zafarbuje nic a nic... jak widac jakość proporcjonalna do ceny.. w kazdym razie, super posciel jest w sklepie http://www.tekstylialand.pl/posciele-c-1.html no ale ceny tez nie małe.. ale tą pościel polecam w 100 procentach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link prowadzi ogólnie do sklepu, nie widać pościeli :/ ale przejrzałam i widzę że całkiem ładne są. Chcę kupić jakąś fajną pościel rodzicom na rocznicę więc może coś wybiorę u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1357
Jak dla mnie najlepsza pościel jest firmy TAC. Nie farbuje, kolory intensywne przy częstym praniu (miałam możliwość porównania, bo rok używałam jedną poduszkę i jedna poszewka leżała w opakowaniu. Po założeniu obu różnicy w intensywności barw i zużyciu materiału nie było mocno widać, w tej chwili sama nie jestem w stanie powiedzieć która poszewka była używana 2 lata a która rok), nie mechaci się. Od dwóch lat ją używam i dla mnie to numer 1. Używałam też pościel Carlo Brunni i nigdy więcej ! Kolory są super i nie spierają się - to plus, ale pościel przyciąga do siebie wszystkie paprochy. Po każdej styczności koca z pościelą muszę czyścić z pościeli kłaczki (koc puchaty)- w przypadku pościeli TAC nie muszę tego robić, nie przyciąga kłakó. Kolejną wadą CarloBrunni są zamki, plus , że plastikowe, ale same suwaki mietalowe i słabo ukryte. Po jednej nocy obudziłam się z zadrapanym policzkiem - od tamtej pory unikam pościeli zapinanych na zamek. Obie obie pościele są milutki i fajnie się pod nimi śpi, ale tak jak pisałam powyżej dla mnie bez wad jest tylko TAC. Czy może ktoś używał pościel firmy Estella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1977
Ja poszukiwałam pościeli przez dość długi czas i stwierdziłam, że albo wszystko jest badziewne albo bardzo drogie. Niestety nie stać mnie na pościel idącą w setki złotych. Kupiłam wiec pościel na sklep.mshd.pl mają tam sporo różnych pościeli w dość przystępnych cenach. Moja pościel jest już po kilku praniach i nie zauważyłam żadnych problemów kolory są ciągle żywe, a materiał miły w dotyku. Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11Magda11
Witam. Jak dla mnie jedynym dobrym wyborem jest pościel bawełniana. Ona oddycha, jest naturalna w 100% a to dla mnie priorytet. Na szczęście w tych czasach setki złotych a wzornictwo jest tak urozmaicone ze aż miło. Ja osobiście jestem stałą klientka formy Elway. na sklepie www.Elway.biz można dostać właśnie taką pościel w dobrej cenie. Często mają też promocje na ostatnie sztuki więc tym bardziej się opłaca. Polecam Wam z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pościel
Przede wszystkim polska pościel, unikaj produktów w marketach bo po jednym praniu sa do wyrzycenia i śmierdzą farbą. poscielisz .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta111
MAcie racje pościel z marketu to masakra. Kiedys się nacięłam i wiem co to znaczy. Teraz wybieram Elway.biz i jeszcze sie nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza11
Ja od jakiegoś czasu jestem fanka firmy Elway. Ta pościel jest dobrej jakości i jest godna polecenia. Nie miałam jeszcze żadnej nieprzyjemnej niespodzianki. Jak już to przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka11
Też tam zamawiałam i jestem zadowolona. Sklep Elway jest godny polecenia, dobra pościel, przystępna cena i sporo wzorów do wyboru. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel to ważna sprawa, przecież spędzamy w niej prawie 1/3 dnia ;) Najważniejsza jest sprawdzona firma, ja jestem wierna krainie obrusów od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioletaUrządza
Dokładnie, ja pościel też kupuję tylko w sprawdzonych miejscach. Teraz czekam na letnią kolekcję, żeby wprowadzić jakieś ciekawe kolorki do sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci gorąco sklep internetowy z pościelą, ręcznikami http://www.kaszmirposciel.pl - bardzo duży wybór pościeli i świetne ceny - także serdecznie Ci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaopatruję się w pościel na http://sklep.probhp.eu/ i jestem zadowolona. Warto zainwestować trochę więcej pieniędzy i mieć porządny zestaw pościeli niż kupować te tańsze i sztuczne, które po pierwszym praniu nadają się tylko do mycia podłogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowa satyna bez domieszki bawełny jest dobra, ale raczej na cieplejsze noce. Moim zdaniem na nadchodzącą porę roku dobrze sprawdza się pościel z kory. Są różne rodzaje tej tkaniny niektóre tak tandetne, że aż strach, ale udało mi się kupić pościel, która naprawdę spełniła moje oczekiwania. Ja kupiłam na www.magiaposcieli.pl Nie był to jedyny mój zakup z tej strony więc jak chciałybyście się czegoś dowiedzieć to służe pomocą;) Pozdrawiam Magda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×