Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jesli facet nie robi kobiecie minetki

Polecane posty

Gość gość

To znaczy że jej nie kocha,mój facet z którym jestem 2lata nie robi mi ,a jak zrobi to raz na rok na odwal się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie jak to jest?z tą minetka robicie z rutyna czy z miłości swojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, co za problemy, płycizny intelektu. jak ci nie robi to zrób sobie sama, kwestia wyćwiczenia kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnęłabym w tyłek na pożegnanie, gdyby nie robił. 'Musi' nie dość że robić minetkę to jeszcze to uwielbiać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę go zostawić a powód ze nie robi mi minetki,gdyby mnie kochał nie było by różnicy co za część ciała całuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czas najwyższy się umyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie mieć robioną minetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myje się i kąpie przed ,jestem czysta aż do przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robi bo smierdzisz albo masz wstretna pipe i mu sie nie podoba ale nie mowi tego ,moj mi o***t lize i posladki i menete i nogi caluje zalezy co mu w danej chwili do głowy strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sam wymaga byś jego potrzeby spełniała? Wiesz, moze tego nie lubić - ale jeśli tak znaczaco róznicie się, do tego jeśli sam nei dopuszcza byś mogła mu czegoś odmowić to rozstanie jest jedynym wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mu robię lodzika w różnym wydaniu....nic mu nie brakuje , rozmawiałam z nim na ten temat on mówi że przenoszą się zarazki i choroby itd. A ja mu ze jesli mnie kocha to nie ma różnicy czy to wargi sromowe czy usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Ja mu robię lodzika w różnym wydaniu....nic mu nie brakuje , rozmawiałam z nim na ten temat on mówi że przenoszą się zarazki i choroby itd. A ja mu ze jesli mnie kocha to nie ma różnicy czy to wargi sromowe czy usta " Z niego jest hipokryta i egoista :O Tu nawet nie chodzi o o zy robi czy nie, ale jak CIEBIE traktuje. ty możesz lizac te bakterie i zarazki a on wielki panicz nie. Kawał c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla tego odchodzę od niego! Egoista tylko mu musi pasować a ja go nie interesuje.znajdzie się inny co będzie mi robił minetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lizesz mu fjuta lllee a on nie robi minety-czys ty na glowe upadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex całował mi nawet stopy ,brakuje mi tego ,a ten nawet monety nie zrobi,c***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadnę, palisz papierosy? Jak tak to masz odpowiedź. A dlaczego to już sobie poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie palę papierosów,poda mu robiłam by zachęcić do minetki....,ale nie pomogło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekamy co Ci geniusz od zgadywanek odpowie :P Pewnie coś wymyśli x No jest egoistą. Ale mamy to na co się godzimy. popracuj nad pewnością siebie, nad swoimi wymaganiami - skoro dajesz dużo od siebie to logiczne, że nie chcesz czuć się jak trędowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam to robić, robię to z ogromną rozkoszą, fantazją, jej zmysły się zalewają i fantazje spełniają. Jestem młody, przystojny, posiadam wiedzę, pewność siebie i ogromny szacunek a przy tym nie mogę znaleźć kobiety?? To chyba przez to uzależnienie do robienia językiem.. chyba za bardzo was wzrokiem prześwituje :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uwielbiam robic lodzika i wymagam od partnera minetkia z tym panem się nie da inni czekają na te doznania,jestem ładna facet to kwestia czasu ,postaram się wybrac teraz dobrego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażacie to sobie? i to jeszcze nie oczekuję niczego w zamian po prostu chcę, żeby oddała mi swoje ciałko, wyidealizuje jej zmysły, zastygnie w tym momencie rozkoszy, wypieszczę i wycałuję od paluszków przez całe bioderka i szyję.. i to mi wystarczy kilka godzin słodkiego scenariusza i jest pięknie. Tylko jaka jest gwarancja, że w barze spotkam nimfomankę? bo takich czynności i sytuacji, które ja jestem sobie w stanie wyobrazić raczej nie zaliczają się do normalnego pożądania.. A choćbym taką tu spotkał i poznał to pokażę gdzie umysł sięga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po części uważam się za nimfomanke,tylko kocham sex z jednym stałym partnerem gdy czuje ze go kocham ,nie uprawiam sexu z facetem nowo poznanym z łapanki ,nawet on łyka viagre by Dac mi radę 5godzin igraszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz a dla czego obrzydliwie,bo piwa nie lubimy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty wiesz o lizaniu,pij piwo dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×