Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem 4 dni po wyrwaniu ósemki a nadal mnie strasznie boli

Polecane posty

Gość gość

Mija 4ty dzień po wyrwaniu ósemki dolnej miałem już wyrywane dwie górne rok temu i nie przypominam sobie żebym miał jakieś problemy po wyrwaniu... Tutaj mija już 4ty dzień a jak bolało tak boli... Dentysta założył mi jeden szef żeby się szybciej zrastało. Biorę leki czyli Antidol i Ketonal... Ale po ich wzięciu dobrze jest ale przez 4 godziny... Dodatkowo po Ketonalu mam rewolucję żołądkowe. Przed chwilą przyświeciłem sobie latarką i zauważyłem że szef jest pokryty białą mazią czyli najprawdopodobniej "ropą". Rwanie trwało max 15 minut, wcześniej ten ząb się ułamał i wbijał się w dziąsło przez co opuchło nie wiem co jest grane? Dzwonić do dentysty? Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hujowo Ci wyrwali , a może nawet bez korzenia ? Ja też mam wyrwane trzy ósemki i spoko , nic mnie nie bolało po wyrwaniu, dzwoń do tego co rwał i na wizytę niech sprawdzi co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ząb był wyrwany z korzeniem bo jeszcze mi pokazywał i calutki wyszedł... z dwoma górnymi ósemkami wcześniej nie było problemów z tą jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płucz szałwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może , korzeń był bardzo duży i głęboko siedzial w dziąśle z czego teraz jest duża dziura :o mimo to idź jeszcze raz do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo nie wiem czy nie mam temperatury bo strasznie mi zimno a nie mam w domu termometru a nie chce mi się lecieć do apteki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziura jest spora bo mam duże korzenie dlatego też mam szef założony. A płukam Septosanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się na tym ale chyba bez antybiotyku się nie obędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZEW nie szef!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dał ci szef ? :D :D z***biscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki mój błąd ale nie za dobrze się czuje... :( Żona ostatnio w nocy miała wzywać pogotowie bo po ketonalu myślałem że wykorkuje tak mnie żołądek bolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnym wypadku niczym nie płucz, wypłuczesz skrzep i zrobi sie suchy zębodół, może już się zrobił, a to straszny ból. dolne ósemki są gorsze od górnych i będą boleć dłużej. idż do dentysty i popros o nipas, to opatrunek do zębodołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem wczoraj u dentysty. Szew zdjął obejrzał z każdej możliwej strony i zrobił prześwietlenie, kurcze wszystko w porządku i stwierdził że bardzo ładnie się goi... Dostałem antybiotyk Dalacin i musiałem zacząć go brać bo jak bolało tak boli... Dzisiaj z rana jest już ciuteczkę lepiej ale jak napiję się czegoś zimnego to z bólu aż mam łzy... na letnie tak nie reaguje ale zimne masakra.... Dwie górne ósemki wyrwane zero problemów i antybiotyków ta... Brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×