Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka_Natalia

jestem szczupła a mam brzuszek, dziewczyby doradźcie jak się go pozbyć? :(

Polecane posty

Gość gość
można by ****ać :P Masz skończone 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka_Natalia
mam 19l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo wody posiłki często i mało brzuszki i cwiczenia wzmacniajace oraz ROZCIAGAJACE (dużo o tym zapomina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka_Natalia
bardzo mało pije więc picie dużo wody będzie dla mnie wyzwaniem, z posiłkami i brzuszkami nie będzie problemu :) ćwiczenia wzmacniające codziennie czy ileś razy w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie dasz rady samymi ćwiczeniami i dietą to pozostaje liposukcja. Na szczęscie jest coś takiego jak liposukcja ultradźwiękowa w gabinetach kosmetycznych. Zabieg jest bezbolesny, nawet całkiem przyjemny. Dostałam karnet na urodziny na takie zabiegi i to był mój najlepszy prezent. Po 6 zabiegach ubyło mi w pasie 10 cm, polecam salon w Poznaniu www.beautypremium.pl a jak w innym mieście to musisz poszukać. Kuzynka chodziła do salonu Kaszmir w Rzeszowie i też była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko gość
mmm....cudowne są takie brzuszki niesamowicie sexowne :-) moja pani też miała kompleksy z tym związane i nie dało rady wytłumaczyć że szaleję za jej brzuszkiem. A Ty no cóż nic z tym nie zrobisz tak skonstruowała Cię natura poczekaj lepiej na faceta który straci głowę dla ciebie i Twojego brzuszka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzmacniające na brzuch co drugi dzień i pamiętaj, zeby zakonczyć strechingiem. pomyśl o jodze i callaneticsie, szczególnie ten drugi daje taki wycisk no i brzuch robi się płaski ale w kobiecy sposón a nie taki jak np. u chodakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Callanetisc z Mariolą Bojarską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko miała byś ochotę na seks? Żona wyjeżdża do teściów. Więc mielibyśmy dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka_Natalia
mam chłopaka i nie mam zamiaru go zdradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
Masz ładny brzuch nie musisz niczego zrzucać .. ty chyba nie widziałaś oblesnego brzucha u 110 kg otyłej baby Twoja fałda to jest nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mieć płaski brzuch, to narysuj sobie pępek na plecach!!! buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka_Natalia dziś mam chłopaka i nie mam zamiaru go zdradzić usmiech.gif x Piękna i wierna ? PROWO!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem szczupła, a brzuch mam całkiem okrągły :( Ty masz ładny, w ogóle nie wyglądasz jak w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbować zabiegu Kriolipolizy http://www.studioangel.pl/gid-153 po którym brzuszek powinien zniknąć. Znajoma to swego czasu zrobiła i u niej to bardzo pomogło w poprawie sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim przypadku na pewno świetnie sprawdzi się zabieg urządzeniem coolscultoing zeltiq wykonywany w http://www.spaprzemysl.pl/ . Polega na zamrażaniu tłuszczyku w wybranych partiach ciała. Po kilku tygodniach rzeczywiście widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz odwiedzić klinikę medycyny estetycznej. Poszukaj na www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszekk
W Klinice Miracki maja fajne zabiegi...np. liposukcję. Sama się na to zdecydowałam i wiem ze się opłacało! warto czasem sięgnąć po profesjonalne zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no rzeczywiście w yk u rw iło ci bebzun jak skurfisyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposoby są rożne na pozbycie się oponki z brzucha. Ja miałam 3 zabiegi liposukcji ulyradźwiękowej i 3 zabiegi z falami radiowymi. Najwięcej zeszło mi z boczkow i od razu lepiej wyglądam w dopasowanych bluzkach. Polecam zabiegi w Poznaniu w salonie www.beautypremium.pl , bo mają sprzęt po ktorym widać że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie zdaje że autorka ma taki kształt brzucha i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×