Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem zalamana po zabiegu powikeszania piersi :( photo

Polecane posty

Gość gość

Piersi maja okropny ksztalt, w dodatku jak byly male tak sa :( Odradzam zdecydownie, mialy byc lekiem na moje kompleksy tymczasem staja sie powodem do nastepnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz a ja lubie male cycki.i jestem przeciwnikiem takich zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, ludzka glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglby ktos je dla mnie ocenic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt, serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem specjalista z duzym doswiadczeniem ale wygladaja ok.jak sie wszystko zagoi powinno byc super.nie swiruj juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny efekt. To czemu nie chcialas wiekszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moje wyjsciowe byly male plus balam sie komplikacji, mam implant 350 ml , ktory i tak jest duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam zeby byly bardziej okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że świetny biust. sama sam mniejszy (b) i gdybym miała takie jak Twoje, to byłabym kompletnie zachwycona swoją figurą. faceci, z którymi się spotykałam byli zadowoleni, choć gdybym miała to co Ty, byliby zachwyceni;p Ty też wyglądasz na szczupłą i nago na pewno wszystko wygląda naturalnie i seksownie. po włożeniu w stanik z pewnością masz już pokaźny biust;) uważam, że to jest prawidłowo wykonany implant - wygląda naturalnie. moja koleżanka zrobiła sobie z a/b rozmiar d i niestety wygląda śmiesznie, przy swojej sylwetce (ok. 163 cm wzrostu, rozmiar xs/s). biust wygląda na sztuczny. co gorsze, uważa obecnie, że zrobiła je za małe.... ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile tygodni minęło od zabiegu? przecież to trzeba poczekać z kilka tygodni, by biust "osiadł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero jest po operacji (jeszcze masz siniaki), proces gojenia się trochę trwa. Przestrzegaj zaleceń lekarza. Piersi po pewnym czasie zaczną wyglądać bardziej naturalnie (już obecnie wyglądają bardzo ładnie i naturalnie). Myślę, że nie masz się czym przejmować. Jak po każdej operacji-trzeba odczekać trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam podczas jednego z badań cipki ginekolog zalecił masowanie piersi by uniknąć raka i są większe. Nam bo zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki jest mąż i wspierał porody mam prawo do jego obecności również nie jestem zacofana by się wstydzić męża! Nigdy mąż nie chciał by jakich sztucznych piersi to robią tylko dziewczyny o bardzo niskiej wartości intelektualnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zboczeńcy patrzą na biust i mają kompleksy z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i mysle, ze sa ladne. Jesli jestes drobna, a sadze, ze tak, skoro wybralas mniejszy implant, a i tak uwazasz go za duzy, to dobry wybor, bo lepiej mie naturalny efekt, niz wielkie mieproporcjonalne cyck, jak np Ewelina Polak, ta co wystapila w Pitbull i byla gosciem tv sniadoaniowej - cycki wielkie jak donice nieproporcjonalne do figury, mie mowiac juz o ustacj pontonach i tatuazach na twarzy. Bardzo mi sie zapamietaly te jej cycki. Wygladaja smieszne. Ksztalt tez masz ladny, takie lezki. Poczekaj az sie wszystko zagoi i mysle, ze spojrzysz laskawiej na niej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
brzydkie . .Wole naturalne , nawet jak mniejsze to i tak lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczona baba jak tak można pokazywać biust w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wilekosci jestem w stanie sie przyzwyczaic, serio, ale ksztalt wyobrazalam sobie inny, bardziej okragly, po operacji jestem 3 tygodnie wiec juz powinny osiasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie są ok co do wielkości - pewnie jesteś drobna i większe piersi wyglądałyby karykaturalnie. Natomiast fakt, mogłyby być bardziej krągłe i co mnie się rzuca w oczy to są strasznie oddalone od siebie , jeden idzie na wschód , drugi już jest daleko na zachodzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENTORka
nie wiem, moze faktycznie przesadzam ale naprawde nie jestem zadowlona ani troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi Ci z ksztaltem, ze chcialas takie okragle bulki? Wiesz , mi sie wydaje, ze tu ma znaczenie ksztalt Twoich piersi. Jesli masz takie lezki, a nie okragle to chyba nie da sie zrobic takich kulistych. Tak na chlopski rozum, ale oczywiscie moge sie mylic, nie jestem plastykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o to mi chodzi, o to oddalenie po pierwsze, po drugie o to, ze powinny byc okragle, skoro wywalilam na nie 14 tysiecy zlotych to chcialam zeby byly idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duza odleglosc miedzy nimi, moje nawet jak sie poloze to nie sa tak daleko od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczone baby bóg was pokarze dewiantki za te pokazywanie golizny w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×